نرده مدرن که بسیار فراتر از سبک اولیه خواهد بود

اگر پله دارید نرده مدرن بخشی ضروری از معماری خانه شما خواهد بود . برای اهداف ایمنی مهم است و حتی لازم و ضروری است . اما مجبور نیستید استایل خود را فدای نرده ‌های دوست داشتنی خود کنید .

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

بیشتر راه پله ها کاملاً کاربردی هستند ، اما استفاده از طراحی های نوین نرده ها روی پله های داخلی ، فضا را به سطح طراحی کاملاً جدیدی می رساند .

ایده های طراحی نرده راه پله مدرن

در اینجا نرده های پله مدرنی وجود دارد که سبک و دکوراسیون فضاهای اطراف را بهبود می بخشد و در عین حال عملکرد خود را به خوبی نشان می دهد . این یک معامله برد – برد است .

نرده طناب قایق جذاب :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این یک نمونه خلاقانه از ایمنی راه پله است که بیانیه ای شیک ایجاد می کند . یک پالت تک رنگ روشن کمک می کند تا سایه های منحصر به فرد طناب های نرده برجسته شود و خودنمایی کند .

انتخاب خوبی از خطوط زاویه ‌دار در سرتاسر فضا وجود دارد – در مبلمان ، فرش ، و حتی در جلوه ” آبشار ” پله‌ ها و بالابرها . ما همچنین جزئیات طناب اضافی گره خورده و آویزان شده روی دیوار را دوست داریم که گویی به خودی خود یک اثر هنری است و می توانید با انتخاب آنها سلیقه منحصر به فرد خود را به رخ بکشید .

راه پله سنتی بسته با نرده های تمیز و مدرن :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

چوب های زرق و برق دار در راه پله ها همیشه عالی عمل می کنند ، زیرا چوب از زوایای متعدد در معرض دید قرار می گیرد . این پلکان خاص ترکیبی از چوب گیلاس برزیلی ( بالا ) و جاتوبا ( کفپوش ) است . انتخاب مناسبی نیست که هر نرده ای را که در آن از مواد زیبا کم استفاده شده است به کار ببریم .

زیبایی این نرده پله با رشته های آهنی به سبک دندانه اره ای باز ، در این است که از طراحی ساده برای ارتقا و به نمایش گذاشتن هنر زیبای کف پله استفاده کرده است . به طور کلی ، اثر ، فوق العاده خیره کننده است .

نرده چوبی چرخشی :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

خود این پله‌ ها با جلوه مارپیچ ، پیچ و تاب خورده ملایم شان به نظر می ‌رسد که ممکن است از کتاب های فانتزی خارج شده باشد . اما جزییات نهایی که این پله‌ های داخلی خاص را در فهرست انتخاب های برجسته قرار می ‌دهد ، ظاهر پیچ خورده چوب در منحنی مرکزی است .

در یک فضای بلند و باریک که کاملاً سفید و خنثی است ، این نوع معماری است که فضای راه پله را خاص و متفاوت می کند .

نرده پله ساحلی زیبا و راحت :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این نرده راه پله با موفقیت ، چوبی آرام به سبک ساحلی و خاکستری شده را که شبیه به چوب رانده شده است ، طی می کند . این پله های داخلی به لطف طراحی ” X ” جذابیت های کلبه ، انبار یا خانه های مزرعه را به ارمغان می آورد .

با این حال ، این یک طراحی کاربردی و اصولی است ، با عناصر مدرنیته با محافظ های کابلی باریک که به صورت افقی انتخاب می شوند . کفپوش ها برای تداوم ظاهر با نرده ‌ها مطابقت دارند ، که از نظر طراحی ایده خوبی است ، زیرا با همه خطوط متقاطع و خط ‌ها حس های زیادی در جریان قرا می گیرد و به زیبایی راه پله کمک بسزایی می کند .

نرده پله مدرن با کابل استیل :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

در یک فضای کاملا مدرن و مینیمال،  نرده راه پله قطعا باید آن سبک را منعکس کند . این راه پله مدرن این کار را تمام و کمال انجام می دهد . رایزرهای باز آزادی بصری بیشتری را در فضا ایجاد می کند و جریان و احساس باز و هوا را حفظ می کند .

ما دوست داریم که منظره واضحی وجود داشته باشد ، نه تنها از طریق پله ‌ها ، بلکه از طریق نرده‌ های فولادی ضد زنگ و کابلی . فلزات در ترکیب با رنگ ‌های سفید و متوسط چوب گرم‌ تر ، انتخابی عالی هستند .

 نرده قفسه بندی صنعتی ، فضای کوچک :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این طراحی قطعا منحصر به فرد و بسیار هیجان انگیز است . نرده بدون باز بودن کامل باز به نظر می رسد . و این یک انتخاب عالی است برای جفت کردن نرده های چوبی پله با آنچه به نظر می رسد کف های بتنی است . نوعی فضای شهری شیک و صنعتی بدون احساس قدیمی بودن را ایجاد می کند .

این نرده پله ، حس جالب و تقریباً لانه زنبوری را به فضای محصور خود می دهد . این یک زیبایی شناسی مدرن است که توهم پنجره ها را ایجاد می کند . با این حال ، عملکرد فضای کوچک حیاتی و معماری زیبایی ‌شناسی مدرن را نیز فراهم می‌ کند .

پله تک رنگ امروزی با نرده فلزی و چوبی :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

هر زمان که یک راه پله طولانی است ، یا چندین پله وجود دارد که کنار هم قرار می گیرند ، یک نرده پله سبک وزن یک انتخاب طراحی عالی خواهد بود . این امر به این دلیل است که کل فضا را سنگین نمی کند . این نرده ها به ویژه به سبک خانه وفادار خواهنند بود . فولاد ضد زنگ ظاهر امروزی خود را دارد ، و حتی بیشتر از آنچه فکر می کنید مدرن به نظر می رسد ، نرده دارای یک سیستم مکانیکی قابل تنظیم است . پیچ ‌ها و اتصالات آن به نوعی باعث حضور در فضایی ساده از نظر معماری می‌ شود .

نرده ساده و شیک :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

طراحی داخلی این فضا به سادگی شیک است . دارای یک شیشه بزرگ و یک آویز برنجی است که از سقف طاقدار بلند آویزان شده است . در کنار آن ، قرنیزهای بلند با جزییات و پانل درب ها با رنگ سفید ساده ظاهری شیک دارند . نرده فرفورژه با طراحی ساده و زیبا مکمل کاملی برای این پروژه راه پله است .

مقیاس این نرده از آویز در همان صفحه بصری تقلید می کند و انسجام بیشتری به طرح اضافه می کند . این یک انتخاب ساده و در عین حال پیچیده است .

راه پله و نرده متعادل ،  التقاطی :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

وقتی طراحی پلکان مدرن شما نقطه کانونی یک فضا است ، فرصتی عالی برای ارزشمند ساختن آن دارید . این یک نمونه کامل است . کنار هم قرار گرفتن یک کف چوبی ضخیم و بزرگ با یک دانه چوب قابل تشخیص در برابر کابل های باریک و عمودی به صورت نقطه ای است . کابل های فولادی ضد زنگ با چوب بازی می کنند و عناصر یکدیگر و همچنین سبک خانه را تقویت می کنند .

دیوار برجسته با چاپ کاغذ دیواری سیاه و سفید باریک خود ترکیب خوبی با کابل های باریک دارند . همه این ها در یک ترکیب دوست داشتنی به خوبی گرد هم می آیند .

راه پله مدرن شیشه ای ” نامرئی ” :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این راه پله مدرن شیشه ای و زیبا ، یک نقطه خیره کننده بصری است . با این حال ، این یک طراحی معماری چشمگیر نیز هست . هر پله فقط از یک طرف پشتیبانی می شود و از دیوار خارج می شود . در طرف دیگر کف پله ها ، دو ورقه مستطیلی شیشه ای از کف تا سقف به عنوان نرده پله عمل می کنند .

جلوه پله های شیشه ای ضخیم ” شناور ” در فضا و نرده شیشه ای درخشان و مینیمال است . این پلکان مدرن کل فضا را شگفت انگیز می کند .

نرده چوبی مینیمالیستی با نرده داخلی :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

اگر به دفتر بلومبرگ در هنگ کنگ مراجعه کنید ، واقعاً می توانید این راه پله مدرن را ببینید . استودیو Neri&Hu این راه پله فوق العاده را طراحی کرده است . این پله های داخلی بسیار ساده با خطوط تمیز هستند ، اما در عین حال به طرز عالی خودنمایی می کنند و مدرن و خارق العاده به نظر می رسد .

جزئیاتی که این راه پله را بسیار خاص می کند طراحی نرده داخلی آن است . از یک طرف بخشی از دیوار و از طرف دیگر بخشی از نرده چوبی پله می شود .

نرده راه پله منحصر به فرد ساخته شده از قطعات لگو :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

ضرب المثلی وجود دارد که می گوید تقریباً می توانید هر چیزی را از لگو بسازید . با توجه به طیف گسترده ای از قطعاتی که آنها ارائه می دهند ، و این مثل کاملا درست است . با نگاهی به این پروژه متوجه راه پله ای شگفت انگیز و خاص می شوید .

تمام این نرده پله مدرن از قطعات لگو ، حتی ستون های جدید ساخته شده است . پنجره‌ های کوچکی در راه پله وجود دارد که می ‌توانید اطراف را ببینید و تکه‌ های رنگی در سراسر آن پاشیده شده است . حتی یک نرده یکپارچه نیز وجود دارد .

نرده داخلی با نور مخفی :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این جزئیات کوچک است که اغلب طرح ها را برجسته می کند . در مورد این پروژه راه پله چوبی که به صورت نورپردازی ، تاکید بر پنهان بودن چراغ ها است این یک طراحی فوق العاده محسوب می شود .

چراغ ‌های LED گرم بر روی نرده داخلی تأکید می ‌کنند .  نورپردازی نه تنها آن را در شب بیشتر نمایان می کند ، بلکه به کل راه پله ظاهری مدرن و پیچیده می دهد .

راه پله مارپیچ با نرده شیشه ای و چراغ :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

اغلب ، پله های داخلی به نقطه کانونی برای فضای کلی تبدیل می شوند . بنابراین ، چرا بر اساس این ایده ، به دنبال استفاده از این امر به نفع خود نیستید ؟

این پروژه پلکانی شکل مارپیچی و مجسمه ای دارد . در زیر ، قسمت ابتدایی راه پله یک پایه با چراغ های LED تعبیه شده است . با انحنا و پیچش ، نرده شیشه ای شفاف از شکل خود پیروی می کند . نرده براق نصب شده طراحی را برجسته می کند .

راه پله کلاسیک با نرده شیشه ای مدرن :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این خانه مدرن دارای یک راه پله ساده با طراحی کلاسیک و نسبتا سنتی است . چیزی که به برجسته شدن آن کمک می کند و ظاهری مدرن به آن می بخشد نرده شیشه ای است . شیشه تمیز و شفاف و رنگ آبی ظریف آن با پله های چوبی تضاد دارد . این امر کمک می کند تا راه پله روشن و مطبوع به نظر برسد .

راه پله چوب ، شیشه و استیل :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

بیشتر راه پله ها می توانند یک ویژگی برجسته باشند ، مانند آنچه در این فضای داخلی زیبا ساخته شده است . ظاهر شیک تا حدی به دلیل پالت مواد است .

ترکیب چوب ، شیشه و فولاد ضد زنگ به پله های داخلی ظاهری محکم اما وزن سبک و راحت بخشیده است . نرده ‌های شیشه‌ ای و نرده ‌های باریک با هم به خوبی عمل می ‌کنند تا راه پله را بدون مانعی در طراحی مجسمه ‌ای قاب کنند .

پله های کنسولی با نرده با نور پس زمینه :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

بیشتر راه پله ها نرده دارند ، بنابراین دیدن پلکان بدون نرده ایمنی ، کمی غیر عادی است . در واقع این یکی از دلایل خاص بودن این طراحی نفیس است . این راه پله مینیمالیسم خواسته های شما را به سطحی جدید وارد می کنند .

پله های کنسولی شناور که در کنار دیوار به سمت بالا راه می یابند ، نرده ای دارند که تقریباً در طول روز به طور کامل با دیوار ترکیب می شود . در شب ، نرده روشن می ‌شود و با درخششی نرم و ظریف برجسته می ‌شود . این سبک از نرده پله مدرن فاقد پایه های جدید است و برای یک خانه مدرن کاملا ایده آل است .

راه پله شناور با میز و نرده شیشه ای :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

طرح راه پله ای که در اینجا می بینید به فضای محدود و تمایل به ترکیب چندین عملکرد در یک نقطه پاسخ کاملی می دهد .

این ایده یک راه پله چوبی است که پایه ای محکم و بادوام دارد و سپس به یک سری پله های شناور با نرده های ایمنی شیشه ای تقریبا نامرئی تبدیل می شود . اما این همه چیز در مورد طراحی مینیمال نیست . در این طراحی همچنین یک میز مینیمالیستی را در زیر پله ها ادغام کردند که بهترین استفاده از فضای اطراف راه پله است .

بازسازی راه پله با نرده فلزی منحنی :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

این راه پله با طراحی بسیار سنتی از جمله نرده‌ های کلاسیک با پایه ‌های چوبی پرآذین و پیت‌ های سفید شروع شده است . طراحان کمک کردند تا کل این ورودی را با زیبایی ‌شناسی تمیزتر و مدرن ‌تر تغییر دهند ، به این معنی که راه پله مناسب محیط اطراف نیست و باید از طرحی به روزتر و مناسب محیط استفاده می کردند .

آنها نرده را با یک دیوار سفید مینیمالیستی و جامد جایگزین کردند که به آرامی هنگام رسیدن به ایتدای راه پله منحنی می شود . بالای آن یک نرده فلزی کوتاه است که طراحی بسیار شیک و سبکی دارد .

راه پله ساحلی با نرده طناب :

نرده پله چوبی مدرن
نرده پله چوبی مدرن

نرده طناب یکی از لوازم داخلی به سبک ساحلی و دریایی است و دلیل خوبی هم برای انتخاب این گزینه وجود دارد . این ترکیب کاملا تناسب دارد و به راه پله و فضای اطراف خود بافت و سبک متفاوتی می بخشد .

در اینجا یک ورودی کلبه ساحلی زیبا از طراحی وجود دارد که یک نرده طناب دریایی را به نمایش می‌ گذارد که به زیبایی یک منحنی شیک و دوست داشتنی را به تصویر می کشد . این انتخاب برای این فضا کاملاً عالی است و همچنین با داشتن این شکل نسبتاً غیر معمول خودنمایی می کند و سلیقه صحاب خانه را به رخ می کشد .

سوالات متداول :

چند نوع نرده وجود دارد ؟

در سطح اولیه ، فقط دو نوع اصلی نرده وجود دارد ، نرده‌های نمایشی و نرده محافظ .

کدام فولاد برای نرده بهتر است ؟

به طور کلی فولاد ضد زنگ 304 بهترین انتخاب برای پله های داخلی است . ظاهر آن نه تنها مدرن است ، بلکه محکم و ماندگار نیز هست .

به پایه پله ها چه می گویند ؟

به قطعات عمودی که پله را به نرده متصل می کند ، نیویل می گویند . محور ها قطعات های بین ستون ها هستند و سیستم ایمنی راه پله هستند .

نرده پله چه رنگی باید باشد ؟

اکثر کارشناسان توصیه می کنند که رنگ خنثی را برای نرده پله مدرن انتخاب کنید ، مگر اینکه طرح رنگی جسورانه ای داشته باشید . مشکی یا قهوه ای تیره انتخاب های خوبی هستند و به خوبی با سایر مواد در پله ها جفت می شوند .

آیا نرده های پله باید با کف همخوانی داشته باشند ؟

هماهنگی راه پله و کفپوش ضروری نیست ، اما هماهنگی آنها می تواند به زیباتر کردن راه پله شما کمک بزرگی کند . برای نرده های پله مدرن بعدی ، مواد و پرداخت هایی را انتخاب کنید که به خوبی ترکیب شوند و با طراحی کلی خانه شما مطابقت داشته باشند .

نرده پله مدرن : نتیجه گیری :

نرده های پله های داخلی برای ایمنی ضروری هستند اما می توانند یک عنصر طراحی شگفت انگیز به خصوص در یک خانه مدرن باشند . یک نرده منحصر به فرد را انتخاب کنید که متناسب با سبک خانه شما باشد و یک فضای ورودی شگفت انگیز برای پذیرایی از دوستان و خانواده ایجاد کنند .

کلمات کلیدی : نرده پله چوبی ، نرده پله چوبی مدرن


مطالب مرتبط با موضوع نرده پله چوبی :


سوالات متداول درباره پله چوبی , نرده و دست انداز :

قیمت نرده چوبی چگونه براورد می شود

یک نرده از سه قسمت تشکیل شده است اول نعلبکی , دوم پایه نرده یا همان صراحی , سوم دست انداز یا هندریل . قدم اول انتخاب مدل نرده است . برای براورد هزینه به تعداد نرده و متراژ دست انداز نیاز داریم . میتوانید عکس پله خود را روی واتساپ مجموعه ارسال کنید تا مدل های پایه نرده برای شما ارسال شود تا بتوانیم براورد هزینه کنیم . بطور متوسط هزینه اجرای یک متر طول نرده و دست انداز بین 2.5 الی 3.5 میلیون تومان می باشد .

قیمت هندریل ( دست انداز پله ) هر متر طول با چوب کاج یا راش ؟

قیمت اردیبهشت 1401 برای هر متر طول چوب کاج 95 هزار تومان و برای چوب راش 190 هزار تومان است . تحویل شهرک صنعتی خاوران بصورت چوب خام بدون رنگ و هزینه نصب محاسبه شده است

WhatsApp us