40 پله مارپیچی نفس گیر رویایی برای خانۀ شما

پله مارپیچی چوبی
پله مارپیچی چوبی

این طراحی پله های لوکس چوبی می تواند در داخل آپارتمان ها ، استودیو ، خانه شهری و حتی کوچک ترین خانه های دو طبقه به دلیل ماهیت جمع و جور خود جا بگیرد . اما این بدان معنا نیست که این ایده را نمی توان در ارتفاعات متفاوت در یک فضای بزرگ تر منتقل کرد .

پله مارپیچی چوبی
پله مارپیچی چوبی


روبان

می شود در این طراحی روبان قرمز کاملا غرق شد و از آن لذت برد . باز هم ، این پله مارپیچی برای یک فضای کوچک ساخته شده و برای تمرکز بر روی اثر هنری اش ایجاد شده است . و قطعا اگر انتظار زیبایی و جذابیتِ بصری از این طراحی داشته باشید بی شک آن را به شما هدیه می دهد .

پله مارپیچی , طراحی و ساخت پله
پله مارپیچی , طراحی و ساخت پله


سبک

یک موضوع که در مورد این طراحی امروزی وجود دارد این است که باعث می شود علاوه بر ساده سازی آسان، خانه شما ساده و در عین حال زیبا و خاص به نظر برسد . این راه پلۀ دوست داشتنی فضای زیادی را نمی گیرد که همین امر باعث می شود فضای خانه شما دلباز ، شیک و متفاوت به نظر برسد .

پله مارپیچی , طراحی و ساخت پله
پله مارپیچی , طراحی و ساخت پله


دو رنگ

این طرح فوق العاده مدرن را با یک مرحله دو رنگ انجام دهید . سیاه و سفید ، سفید و قرمز نیز یک ترومای رنگی بی انتها و کلاسیک و فوق العاده منحصر به فرد ایجاد می کند که پله ای را که در رنگ های متفاوت و خاص پیچیده شده است را به شما نشان می دهد .

پله مارپیچی , طراحی و ساخت پله
پله مارپیچی


شیشه

هنگامی که به ایجاد یک راه پله فکر می کنید ، قطعا صدای شیشه را می شنوید که شما را صدا می زند ؟
شیشه شیک است ، مدرن است و برای برخی . . . می تواند بسیار جسورانه هم باشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


رنگ بندی سیاه
پله مارپیچی سیاه

این پله های سیاه در گوشه ای از این اتاق بزرگ قرار دارند و به راحتی با دکوراسیون خانه منطبق شده اند ، این راه پله دوست داشتنی به عنوان یک قطعه بنیادی ، قابل توجه و زرق و برق دار برای این منطقه عمل می کند . بدون این راه پله ، شما نمی توانید همان زیبایی و جذابیتِ بصری که دوست دارید را به دست بیاورید .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


مزاحم

این طراحی یک توهم شفاف را ایجاد می کند و این قطعه را آن قدر جذاب می کند که نمی توان از داشتن آن چشم پوشی کرد . این راه پله برای دیدگاه های فوق العاده مدرن ، عالی است و می تواند ظاهری متفاوت به خانه ببخشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


رنگین کمان
طراحی پله مارپیچِ رنگین کمان

اگر واقعا می خواهید الهام بخش باشید ، پس می توانید با انتخاب این پله های رنگین کمانی در داخل خانه خود به خواسته تان برسید . طراحی این راه پله ممکن است مدرن باشد ، اما انتخاب رنگ و جسارت داشتن این راه پله نیاز به فکری باز و روشن دارد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


اهن
پله مارپیچ آهنی

در اینجا یک پله مارپیچ آهنی ، با شکوه و جذاب است که شما را شیفتۀ خود می کند – یا حداقل کسانی که عاشق کمی از جزئیات منحصر به فرد و قدیمی در دکور خانۀ خود هستند ، نمی توانند دست از انتخاب این راه پله دوست داشتنی بردارند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


سنتی

و اکنون ما یک نمونه زیبا از یک فضای سنتی تر داریم که شامل یک پله مارپیچی الهام گرفته از پله ای در یک ظاهر طراحی شده است . یک درب چوبی و لوستر ، در کنار این راه پله زیبا و فوق العاده بسیار چشمگیر به نظر می رسد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


زنانه

در مورد این پله مارپیچ زرق و برق دار ، چیزی کاملا شاد و زنانه وجود دارد . اگر چه در نگاه اول ممکن است کاملا ظریف به نظر نرسد ، اما جزئیات این راه پله آن است که ما تمام ظرافت و زیبایی زنانه را در آن می یابیم .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


فیروزه ( Turquoise )

این طراحی فیروزه ای بسیار دوست داشتنی است . این تازه ، نوآورانه و امروزی است ، اما به دلیل رنگ آمیزی فوق العاده شیک یک درخواست جذاب و خاص را به خانه شما می بخشد – این انتخابی مناسب برای اتاق های کار ، دفاتر و غیره است .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


شلاق زدن

سفید و به طور قابل توجهی نوآورانه ، این طراحی نه تنها به عنوان وسیله ای برای رسیدن به طبقه بعدی عمل می کند ، بلکه به عنوان یک قطعه هنری برای کل اتاق عمل می کند . داشتن یک کتابخانه در پشت راه پله ، پاداش اضافی برای شما خواهد بود .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


استخر

اگر می خواهید در خانه خود زندگی لوکس را احساس کنید ، یک پله مارپیچی را انتخاب کنید که از جنس شیشه باشد و مانند این عکس روی استخر باشد و باعثِ زیبایی فوق العاده خانه شما باشد . مطمئنا سبک امروزی این خانه می تواند متفاوت و خاص باشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


گوشه دار
پله مارپیچ گوشه

حتی اگر پله ها در گوشه آپارتمان قرار داشته باشند ، هنوز هم می تواند توجه را به خود اختصاص دهند . این راه پله درست در گوشه قرار دارد اما به اندازه یک راه پله در میانه به اتاق شما زیبایی می بخشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


شیک

چیز زیادی برای گفتن در مورد این چیدمان وجود ندارد جز اینکه توجه شما را به شیک بودن و لمس های ظریف خود منحرف کنید . یه راه پله مار پیچ مینیمال که می تواند به اتاق ظریف و زنانه شما احساسِ فوق العاده ای ببخشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


مستقل
راه پله های مارپیچ خانگی مستقل

این یکی از ویژگی های منحصر به فرد در این لیست از نظر راه پله های مارپیچ خانگی است . این یک طراحی مستقل است و با سبکی کاملاً پرآذین و اروپایی ساخته شده است .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


چوبی

برای کسانی که داخل یک خانه سنتی زندگی می کنند ، ممکن است بخواهند این طرح چوبی را بررسی کنند . این راه پله مارپیچ از نظر شکل‌ دهی کاملاً مدرن است ، اما دقیقاً با کفپوش‌ های چوبی سخت و فضای خانه‌ بازی می ‌کند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


سیم پیچی

در طراحی راه پله این کابین یک سیم پیچی آسان وجود دارد . این طراحی روستایی است ، آسان است و مجموعه ای از سبک های مختلف طراحی داخلی دوست داشتنی است که ممکن است بخواهید آن را به خانه خود اضافه کنید و ما عاشق این نوع تطبیق پذیری هستیم .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


در فضای باز

اگر ایوان پشتی شما دارای یک راه پله مارپیچ بود ، آیا طرح آن را کمی بیشتر به پله های سنتی وصل نمی کردید ؟ این راه پله ها بسیار ظریف تر از نسخه های درشت خود هستند و فضای کمتری را اشغال می کنند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


اثر هنری

در اینجا طرح دیگری وجود دارد که به نظر می رسد قبل از تبدیل شدن به پلکان ، یک اثر هنری بوده است . این راه پله مدرن است ، اما همچنین جذابیت و بافت را برای اتاق تمیزتر و ساده ‌تر فراهم می‌کند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


کرم رنگ

ما جریان آسان این راه پله امروزی را که در حال توسعه است بسیار دوست داریم . و کرم با سیالیت طراحی مطابقت دارد که دوست نداشتنش را بسیار سخت می کند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


آراسته

جزئیات این راه پله چیزی است که در اینجا واقعاً در حال انفجار است . فلزکاری پرآذین آن نقطه ی نمایش داخل این فضا است و ما ترکیبی از حسِ مردانگی و هنر را در آن می بینیم .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


پررنگ

افزودن یک راه پله مارپیچ به خانه شما واقعا می تواند یک حرکت جسورانه و یک ویژگی خاص باشد . اگر می‌خواهید به خانه خود درام اضافه کنید ، از فلز یا رنگ غنی استفاده کنید که ظاهری متفاوت به مکان شما می بخشد . و رنگ مشکی که همیشه یک ایدۀ عالی است .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


داستان

اگر پلکانی دارید که واقعاً مربوط به گذشته است ، آن را به پروژه ای برای خانه یا بازسازی خود تبدیل کنید . آنها را اصلاح کنید تا قابل استفاده باشند و کل خانواده از طراحی قدیمی و جدید آن لذت ببرند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


تمرکز

راه پله را درست در مرکز اتاق قرار دهید تا تمرکز واقعی فضا باشد . تا زمانی که با دید و احساسی که برای خانه خود در نظر دارید این کار را پیش ببرید ، از انجام کاری که دوست دارید ، نترسید .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


تصفیه شده

هنگامی که چوب را انتخاب می کنید ، می توانید انواع تم ها و سطوح رسمی را در خود جای دهید . با این طراحی ، شما یک سبک زیبا و متفاوت به دست می آورید که به خوبی با دفاتر خانه ، اتاق خواب ها و اتاق های نشیمن سنتی همخوانی دارد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


کم اهمیت

همچنین لازم نیست با یک طراحی بزرگ و باشکوه همراه شوید . در عوض ، یک منحنی کوچک یا بیشتر می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما نیاز دارید و در داخل خانه شما قرار بگیرد . فقط به این راه پله زیبا و کرمی نگاه کنید آن گاه متوجه می شوید این راه پله چقدر می تواند به سلیقۀ شما نزدیک باشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


مدیترانه ای

جذابیت مدیترانه ای در داخل این طراحی وجود دارد . و همه آن را دوست خواهند داشت و قطعا شیفته آن خواهند شد زیرا سهولت راه پله سنتی را با انحراف و سیال بودن مارپیچ در می آمیزد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


کتابخانه

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در خانه خود یک کتابخانه دارید ، به شما تبریک می گوییم . اما اگر شانس بیشتری دارید که یک راه پله مارپیچ بین هر دو طبقه آن کتابخانه باشد ، پس یک ترکیب بی نهایت و فوق العاده خواهید داشت .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


سفید

فقط به این دلیل که راه پله سفید است به این معنی نیست که یک طراحی ساده است . فقط به جزئیات این طرح شیک نگاه کنید ! ظریف است ، اما درست در یک چشم انداز طراحی داخلی مد و آینده نگر نقش دارد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


طلا

یکی از راه ‌های ایجاد شخصی ‌سازی منحصر ب ه‌فرد در راه پله ، افزودن رنگ طلایی است . شما اغلب این رنگ بندی را در داخل خانه استفاده نمی کنید ، بنابراین وقتی این رنگ را به دکوراسیون خود اضافه کنید ، چیزی کاملاً متعلق به خودتان خواهید داشت .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


فولاد

یک طرح فولادی که تمرکز ایجاد می کند و یک عنصر معماری خاص و متفاوت به فضا اضافه می کند ، این راه پله کاملاً دزد صحنه است و تمام توجهات را به خود جلب می کند . در این منطقه کوچک و دو طبقه این راه پله به زیبایی توانسته خود را جای بدهد . و البته شما عاشق نورهای طبیعی می شوید که فلز را بازی می دهند !

پله مارپیچی
پله مارپیچی


چاق

اگر چه این راه پله فوق ‌العاده شیک و خاص است ، اما همچنین کاملاً بزرگ و زمخت است ، به این معنی که باید در خانه‌ای باشد که فضای مناسبی برای آن فراهم می کند . البته رنگ سفید به افزایش توهم فضا نیز کمک می کند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


بچه ها

شما حتی می توانید کمی از انرژی کودک خود را در طراحی راه پله مارپیچ خود استفاده کنید . این طرح آهنی با برخی جذابیت های رنگارنگ از آنجایی که مستقیماً به اتاق بازی راه دارد می تواند یک کمک کننده برای افزایش خلاقیت کودک باشد !

پله مارپیچی
پله مارپیچی


خاکستری

این طرح خاکستری و شیشه ای که مورد علاقه همگان خواهد بود ، به زیبایی در این فضای امروزی عمل می کند و به عنوان روشی نوآورانه برای ایجاد تمرکز و عملکرد در داخل یک خانه خاص ، می تواند انتخابی خردمندانه باشد .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


ارتباط

در مورد این خانه دنج و جادار چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد . و این شامل روش صحیحی است که آنها تصمیم گرفته اند با آن ، این دو طبقه باز را به هم وصل کنند – که حاص آن یک پلکان مارپیچ ظریف است که درست با سبک خام و روستایی ترکیب می شود .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


مارشمالو

این پله های رنگی گل ختمی به خوبی در این فضای کتابخانه کوچک جای گرفته است . ما عاشق ترکیب مدرن این راه پله با جزئیات ویکتوریایی هستیم و اضافه شدن آن به اتاق دو طبقه که چقدر به آن احساساتِ مجلل افزوده است .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


بتن

پله مارپیچ طرح اززو

این پلکان مارپیچ ساخته شده از بتن را ببینید ! وقتی صحبت از این متریال به میان می ‌آید ، این راه پله دوست داشتنی ظریف ‌تر از آن چیزی است که فکر می ‌کنید ، اما برای استایل مینیمالیستی نیز بسیار شیک و عالی عمل می کند .

پله مارپیچی
پله مارپیچی


نورپردازی

راه پله این خانه باشکوه زیبایی نفس گیری دارد ، شما این طور فکر نمی کنید ؟ اما چیزی که واقعاً آن را خاص می کند نورپردازی است که هر گوشه ، منحنی و طراحی آن را برجسته می کند .

مترجم : حسین عتیقی
کلمات کلیدی : پله چوبی ، راه پله چوبی ، طراحی پله چوبی

مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us