ایده های جالب پله چوبی

راه پله ممکن است به قدمت خود زمان معماری باشد، اما تجسم‌های متعدد آن , همچنان ذائقه‌ساز دکوراسیون داخلی خوش‌نظم و آینده‌نگر را خیره می‌کند.

پلکانی که به خوبی طراحی شده باشد، نماد خانه است. کیفیت، سبک و سیال بودن آن می تواند تأثیر دلخواه را ایجاد کند یا از بین ببرد.

با توجه به مواردی که در خطر است، جای تعجب نیست که بسیاری پله های چوبی را بیش از همه گزینه های دیگر ترجیح می دهند. پلکان چوبی که به دلیل زیبایی، کیفیت و سازگاری با طراحی مشهور است، و هنوز انتخاب نخبگان باهوش است.

راه پله چوبی تک یا چند سطحی، مارپیچ یا مستقیم , معلق یا کنسولی ، برای همه فضاها و طرح ها مناسب است. چوب راش , گیلاس یا افرا، گردو یا ماهاگونی , کاج یا بلوط : اینها تنها تعدادی از انتخاب های اولیه برای انتخاب متریال راه پله عالی هستند. از آنجا که واقعاً این موضوع سلیقه ای است.

آیا پله‌های معلق یا شناور را با روکش‌هایی شیشه‌ای شیک , ترجیح می‌دهید یا سبک های ویکتوریایی منحط را که با نرده‌های طوماری آهنی تزئین شده است؟ آیا از انحنای ملایم یک راه پله پر پیچ و خم لذت می برید یا به پیچیدگی ساده با کف فولاد ضد زنگ متمایل می شوید؟ هر چه که پاسخ شما باشد، گنجینه ای از گزینه های راه پله چوبی وجود دارد که به گونه ای طراحی شده است که هر صعود و فرود را شایسته حق امتیاز کند.

سبک و استحکام ویژگی‌های بارز این 50 ایده برتر راه پله‌های چوبی است و برخی از نفیس‌ترین خانه‌های به‌روز در سرتاسر جهان هنوز هم از این قطعه کانونی معماری با افتخار برخوردارند.

راه پله چوبی شما که در آن ماندگاری و سلطنت و ظرافت بی انتها و ظرافت مد روز ساخته شده است، بدون شک شما را در طول سال ها در شکوه و درخشندگی که شایسته آن هستید می بیند.

گالری عکس پله چوبی لوکس :

مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us