8 ایده نابغه قفسه کتاب زیر پله ها برای استفاده از فضای بلااستفاده

دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

با این طرح های هوشمندانه قفسه کتاب از فضاهای نامناسب زیر پله ها استفاده کنید!

اگرچه فضای زیر پله ها در دنیای جادوگری آقای پاتر معروف بوده است، بخش زیر پله ها معمولاً در دنیای ماگل ( مشنگ ها ) خالی می ماند. اما اگر از ما بخواهید، می‌توانیم ایده‌های طراحی شگفت‌انگیزی را به شما نشان دهیم تا از این بخش جا مانده از خانه خود استفاده کنید. یکی از این هک های طراحی، ایجاد یک قفسه کتاب در زیر پله ها است.

قفسه کتاب بخشی جدایی ناپذیر از هر خانه است. آنها برای چیدن با ارزش ترین مجموعه های ادبی شما و همچنین ارائه فضای قفسه برای کلکسیون ها، مصنوعات و چیزهای زیبای تزئینی ایده آل هستند. بله، طراحی قفسه کتاب در زیر پله‌ها می‌تواند فرمول به حداکثر رساندن فضا برای چیدمان آثار نمایشی، مصنوعات و مجلات شما باشد و مکان شما را بدون شلوغی نگه دارد. از این رو، ما با ایده های جالب طراحی قفسه کتاب زیر پله ها مواجه شدیم که به شما در استفاده هوشمندانه از این بخش کمک می کند.

 1. درباره این قفسه کتاب باز داخلی زیر پله ها برای خانه شما چطور؟
  راه پله های مدرن را می توان با ایده های مختلف طراحی کرد تا به طور هوشمندانه از فضای زیر پله ها استفاده کند. و یکی از این ایده ها طراحی یک قفسه کتاب باز داخلی است که در زیر راه پله چسبیده باقی بماند. همانطور که نشان داده شده است، طرح راه پله سفید با یک قفسه کتاب باز فشرده زیر پله ها برجسته شده است که از ناحیه راه پله استفاده می کند و طراحی صرفه جویی در فضا را بدون ایجاد مانع از هیچ مساحت طبقه ایجاد می کند. قسمت مثلثی زیر پله ها به زیبایی در یک قفسه کتاب باز حک شده است که می توانید کتاب ها و سایر وسایل دکوری خود را در آن قرار دهید. قفسه کتاب نه تنها از فضا به نحو احسن استفاده می کند، بلکه به بهبود راه پله نیز کمک می کند. این نوع قفسه کتاب زیر پله ها می تواند برای خانه های کوچک و آپارتمان ها عالی باشد.
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

یک قفسه کتاب تعبیه شده در زیر پله ها برای صرفه جویی در فضا و جذابیت بیشتر


 1. با این طرح قفسه کتاب زیر پله ها، گوشه مطالعه کاملی ایجاد کنید
  اگر فضای زیادی در زیر راه پله خود دارید، چرا با ایجاد یک گوشه مطالعه اختصاصی در زیر آن، از آن بیشتر استفاده نکنید؟ بله، اگر یک پله بتنی با فضای کافی در زیر پله ها دارید، همانطور که در تصویر نشان داده شده است، از یک قفسه کتاب فراتر بروید. در این طرح قفسه کتاب زیر پله، یک قفسه کتاب چوبی باز داریم که زیر آن کمدهای کشویی دارد. قفسه کتاب زیر پله ها توسط دیوار زیر سکوی پله زیگ زاگ چیده شده است، در حالی که بقیه قسمت برای ایجاد یک گوشه مطالعه زیبا با یک صندلی مطالعه پشت بال و یک میز قهوه کوچک استفاده می شود. بخش زیر پله ها نیز به گونه ای طراحی شده است که با موضوع راه پله هماهنگ باشد تا منطقه یکنواخت و غیرعادی به نظر برسد. همچنین می توانید چند نقاشی هنری و پرتره اضافه کنید تا حال و هوای هنری در منطقه ایجاد کنید.
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

با این چیدمان عالی می توانید یک گوشه مطالعه دنج در زیر پله ها ایجاد کنید


 1. یک میز مطالعه، یک قفسه کتاب در زیر پله ها برای واحد تلویزیون اضافه کنید
  در اینجا ایده ای برای تجهیز فضای زیر پله ها با یک واحد مطالعه مدولار تلویزیون ارائه شده است. از قسمت مثلثی زیر پله ها برای نصب یک تلویزیون چند منظوره با بخش های مختلف استفاده می شود. واحد ویترین تلویزیون با قفسه های باز و بسته ارائه می شود که می تواند برای چیدن کتاب ها و اسناد اداری شما عالی باشد. درست در انتهای واحد، یک میز مطالعه تاشو وجود دارد که می توانید در آن بنشینید و کتاب های مورد علاقه خود را بخوانید. این قفسه کتاب با مطالعه تلویزیون زیر پله‌ها نمونه‌ای عالی از مبلمان صرفه‌جویی در فضا است – ایده‌آل برای آپارتمان‌های جدید. پرداخت و طرح رنگ واحد با سایر مبلمان خانه مطابقت دارد تا ظاهری یکپارچه ایجاد کند. این نوع واحد مدولار می تواند به شما کمک کند تا همه چیز را در قفسه نگه دارید و از این رو ظاهری بدون سر و صدا داشته باشید.

نکته: می توانید از پله ها به عنوان محل نگهداری کفش ها و جعبه های خود نیز استفاده کنید.

دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

یک واحد تلویزیون با حداکثر فضا و قفسه کتاب زیر پله ها


 1. یک قفسه کتاب نزدیک زیر پله ها همیشه یک ایده عالی است
  این یکی دیگر از ایده‌های قفسه کتاب زیر پله‌ها برای استفاده از بخش نامناسب زیر پله‌ها است. پله‌های اینجا دارای طراحی منحنی هستند که انحنای زیبایی را در زیر پله‌ها اضافه می‌کنند. از این رو می توانید از این ظاهر برای ایجاد یک گوشه مطالعه یا خنک در محل خود استفاده کنید. در این اتاق از قفسه کتاب بسته با طرح دو در استفاده کرده ایم. قفسه کتاب چوبی ظاهر زیبایی به مکان می بخشد، که می تواند برای چیدمان اداری خانگی نیز عالی باشد. قفسه کتاب زیر پله‌ها دارای قفسه‌های چوبی متقاطع است که با فضای ذخیره‌سازی کافی برای نگهداری تمام کتاب‌ها و اسناد شما همراه است. قفسه کتاب همچنین دارای کشوها و قفسه های باز است که در زیر آن می توانید سایر مقالات را ذخیره کنید. این طرح قفسه کتاب زیر پله ها با یک کمد، یک مبل مطالعه و یک میز کوچک قهوه همراه است تا گوشه ای دنج برای مطالعه ایجاد کند .
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

چیدمان گوشه مطالعه که دارای قفسه کتاب بسته زیر پله‌ها است


 1. یک قفسه کتاب باز در زیر پله ها برای منطقه نشیمن
  اگر طرح راه پله بلندی در اتاق نشیمن خود دارید، با یک قفسه کتاب با واحد تلویزیون مدولار بیشترین استفاده را از فضا ببرید. همانطور که می بینید، واحد تلویزیون چوبی مدولار کاملاً در زیر پله ها قرار می گیرد. واحد تلویزیون دارای کابینت های بسته در زیر و یک قفسه چوبی متصل با قفسه های چند اندازه برای نگهداری کتاب، گلدان و مجلات است. همچنین یک قفسه شناور در زیر پله ها وجود دارد که برای استفاده بهتر از گوشه غیرقابل دسترس استفاده می شود. اگر این مورد را در زیر پله ها دنبال می کنید، بقیه وسایل اتاق نشیمن را با قسمت زیر پله ها به عنوان تمرکز بچینید.
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

یک واحد تلویزیون زیر پله ها با یک قفسه کتاب باز متصل


 1. برای ایجاد یک فضای کوچک برای نشستن به سراغ این قفسه کتاب زیر پله‌ها بروید
  در اینجا یک راه پله بتنی به سبک کلاسیک با کف پله های گرانیتی و یک نرده چوبی وجود دارد. فضای زیر این راه پله با طراحی یک کمد داخلی و قفسه کتاب زیر پله ها استفاده می شود. قفسه کتاب به دیوار زیر پله ها چسبیده است. قفسه کتاب لامینت باز به یک کمد لمینت سه در وصل شده است. درست در جلوی قفسه کتاب، یک قسمت نشیمن برای استفاده از بخش زیر پله ها ترتیب داده شده است. کل چیدمان یک نقطه خنک ایده آل در خانه ایجاد می کند. قفسه کتاب در اینجا دارای قفسه‌هایی با اندازه‌های مختلف برای نگهداری نقاشی‌ها، مصنوعات، گیاهان داخل خانه علاوه بر کتاب و مجلات است. شما می توانید این نوع تنظیمات را برای یک منطقه نشیمن اضافی در خانه خود دنبال کنید.
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

یک کمد قفسه کتاب باز زیر پله ها


 1. یک میز بار و طراحی قفسه کتاب در زیر پله ها
  این یکی منحصر به فرد برای زیر راه پله است که در آن ما یک واحد نوار به همراه یک واحد ویترین قفسه کتاب اضافه کرده ایم. اگر یک راه پله درست نزدیک منطقه غذاخوری خود دارید، می توانید از بخش زیر پله ها با یک واحد بار استفاده کنید. بقیه قسمت‌های زیر پله‌ها می‌توانند یک واحد ویترین قفسه کتاب با کابینت‌های بسته داشته باشند. این یکی در اینجا در اصل یک قفسه کتاب نیست، بلکه ترکیبی از واحد نوار و واحد ویترین است که می تواند برای قفسه کتاب ها، مجلات و حتی کتاب های دستور غذا استفاده شود.
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

یک واحد بار در زیر پله ها با یک قفسه کتاب برای چیدن کتاب ها و مجلات شما


 1. برای کتابخانه ای باز قفسه های کتاب شناور را زیر پله ها باز کنید
  از قسمت زیر پله‌ها با قفسه‌های شناور باز که کمترین فضای ممکن را اشغال می‌کنند، استفاده کنید. طراحی قفسه کتاب در اینجا چیزی نیست جز سه قفسه چوبی جامد که زیر سکوی چوبی راه پله وصل شده اند. این یکی از ساده ترین و آسان ترین طرح های قفسه کتاب زیر پله ها است که می تواند در هر اتاقی جا شود. می توانید یک صندلی مطالعه با مقداری نور خوب در آن منطقه اضافه کنید تا آن را به مکان مناسبی برای مطالعه تبدیل کنید.
دکوراسیون زیر راه پله
دکوراسیون زیر راه پله

قفسه های کتاب شناور زیر پله ها برای استفاده از فضای نامناسب و نامناسب


بنابراین، اکنون که با این ایده های شگفت انگیز برای طراحی قفسه کتاب زیر پله ها آشنا شدید، پیش بروید و از این فضا در خانه خود به درستی استفاده کنید. بهترین راه این است که فضای موجود را اندازه گیری کنید و سپس تصمیم بگیرید که چه نوع قفسه ای باید تهیه کنید. اگر برای گوشه‌های بلااستفاده خانه‌تان کمک می‌خواهید یا می‌خواهید یک مربی طراحی برای کمک به شما در ایجاد فضای داخلی کم‌فضا کمک کند، در کافه دیزاین با ما تماس بگیرید و اجازه دهید به شما در طراحی زیباترین دکوراسیون داخلی خانه کمک کنیم .

مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us