آیا در انتخاب طرح راه پله بتنی مناسب برای خانه خود به کمک نیاز دارید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی
ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی

بیایید این پست وبلاگ را در مورد طراحی پله های بتنی با یک شعر سرگرم کننده شروع کنیم:

اینجا به مردی که پله ها را اختراع کرد.

و اوج گرفتن پا را آموخت.

او اولین کسی بود که به طبقه دوم و بسیاری دیگر نفوذ کرد.

آیا دنیای بدون پله را تصور کرده اید؟ منظورم این است که نه طبقه اول و دوم وجود خواهد داشت و نه مفهوم خانه های دو طبقه وجود خواهد داشت! هیچ ساختمان دو طبقه ای وجود نخواهد داشت، و حتی اگر یک ساختمان دو طبقه با رمپ وجود داشته باشد، بالا رفتن از آن بسیار طاقت فرسا خواهد بود.

خوب، بیایید از مردی که پله ها را اختراع کرد، سپاسگزار باشیم، در حال حاضر، می توانیم به راحتی به طبقات مختلف برسیم. اگر به دنبال ایده هایی در مورد طراحی پله های بتنی هستید، ما در صنایع چوب فن و هنر یک پست وبلاگ کامل برای کمک به شما آماده کرده ایم.

طرح پله های بتنی منحنی

این اتاق نشیمن با کفپوش چوبی دارای یک راه پله منحنی زیبا است. تصور کنید این طرح پله های بتنی را برای کریسمس تزئین کنید! با تمام زیور آلات توپی شکل در رنگ های طلایی و قرمز شگفت انگیز به نظر می رسد. همچنین می‌توان شمع‌ها را در لبه هر پله قرار داد و جوراب‌های ساق بلند را به خوبی آویزان کرد. این پلکان بتنی برای زوج هایی که عاشق پله های منحنی هستند عالی است. این اتاق نشیمن دارای فرش سفید زیبایی است که به زیبایی با ظاهر سالن ترکیب می شود.

ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی
ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی

یک راه پله منحنی ساخته شده از بتون با نرده چوبی


طراحی پله های بتنی مدرن برای خانه های کوچک

خانه مدرن دارید؟ پس ما مطمئن هستیم که برای همراهی با آن به یک راه پله مدرن نیاز دارید. به این پلکان بتنی L شکل نگاه کنید. این اتاق نشیمن مدرن با یک راه پله ساخته شده است که دارای نرده های شیشه ای و فلزی است. باکلاس، درسته؟ این راه پله بتنی دارای اتاقی در زیر آن است که می توانید تلویزیون خود را در آن قرار دهید. در زیر این راه پله، یک قفسه با نور نوار LED نیز وجود دارد که می توانید آثار باستانی را در آن قرار دهید. این اتاق نشیمن با یک راه پله L شکل دارای یک کاناپه با کفپوش کاشی شیشه ای خاکستری و سفید است.

ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی
ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی

یک اتاق نشیمن مدرن با یک راه پله L شکل مدرن


پلکان سورپرایز مارپیچی

مانند یک لمس غنی از خانه به سبک ویکتوریایی خود؟ سپس، نگاهی به این پلکان مارپیچ بیندازید. این اتاق نشیمن با کفپوش مرمر سفید زیبا است. دارای یک میز چای خوری از چوب سبک و یک مبل با کوسن های خاکستری و پایه های چوبی است. اگر همیشه از انگلیسی ها الهام گرفته اید، این اتاق نشیمن عالی است، زیرا لمس انگلیسی قوی دارد. مزیت این پله مارپیچ این است که زیر آن فضایی برای قرار دادن میز یا حتی قفسه کتاب وجود دارد. می توانید فضای زیر پلکان را به فضایی دنج برای مطالعه تبدیل کنید.

ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی
ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی

یک راه پله مارپیچ با نرده هایی که کلاس را تراوش می کند


طراحی پله های بتنی دو طرفه

عاشق یک ورودی بزرگ هستید؟ سپس، ما مجموعه ای عالی از پله ها را برای پذیرایی از شما داریم. این پلکان منحنی دو طرفه دارای نرده های دستی ساخته شده از چوب است که در هنگام بالا رفتن از پله ها یا پایین آمدن به عنوان یک تکیه گاه عالی عمل می کند. کناره های این راه پله با فلز طراحی شده است که به زیبایی این سالن می افزاید. این اتاق نشیمن دارای یک لوستر بزرگ است که از سقف آویزان شده و نور را در سراسر این فضا پرتاب می کند.

ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی
ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی

یک اتاق نشیمن با یک راه پله بزرگ دو طرفه و کفپوش سفید مرواریدی


طراحی پله بتنی برای خانه های کوچک

آیا خانه دوبلکس دارید؟ سپس، باید یک راه پله شیک وجود داشته باشد. این راه پله نردبان عالی است. زمانی که فضای زیادی وجود ندارد، اما خانه ای دو طبقه دارید، این طرح پله بتنی برای خانه های کوچک یکی از مواردی است که می تواند مورد توجه قرار گیرد. این راه پله دارای نرده استیل ضد زنگ و کناره های شیشه ای برای پشتیبانی می باشد. بالای راه پله یک محوطه مطالعه با قفسه کتاب و در زیر سازه، یک واحد سرگرمی با مبل و تلویزیون وجود دارد.

ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی
ایده های کف پله چوبی برای پله های بتنی

یک راه پله بتنی نردبانی با تکیه گاه شیشه ای و نرده های فولادی


اگر از این مطلب در مورد “طراحی پله های بتنی برای خانه های کوچک” لذت برده اید، از طریق وب سایت ما با ما تماس بگیرید. ما دوست داریم از شما ایده هایی در مورد اینکه چه چیزی طراحی راه پله عالی می کند بشنویم . در بخش نظرات زیر بنویسید یا از طریق کانال های مختلفی که در دسترس هستیم با ما تماس بگیرید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم!

مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us