با این هشت ایدۀ زیبا برای طراحی راه پله های چوبی مدرن قدمی به جلو بردارید

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

با یکی از این طرح های خیره کننده راه پله های چوبی مدرن که خانه شما شایسته آن است ، خانه خود را مدرن کنید .

کمتر چیزی وجود دارد که به اندازۀ یک راه پلۀ خاص بتواند زیبایی بی انتهایی به خانه ببخشد . با یک خانه مدرن ، مسئولیت طراحی یک راه پله نه تنها کاربردی است ، بلکه شیک نیز خواهد بود ! کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با یک پله در طراحی داخلی انجام دهید ! به این طرح های راه پله چوبی مدرن نگاهی بیندازید که سطوح مختلف خانه شما را به هم متصل می کند و فضای خانه تان را نیز مجلل جلوه می دهد .

یک پلکان چوبی شناور

یکی از ساده ترین راه ها برای ترکیب سبک کلاسیک و مدرن ، راه پله شناور است . این یک راه عالی برای ایجاد تعادل کامل بین این دو است . طراحی راه پله مدرن مانند این طرح مینیمال است و به خوبی در اکثر خانه های مدرن جا می شود . راه پله های چوبی شناور یک راه عملی برای زیباتر کردن ظاهر خانه مدرن شماست .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

یک راه پله چوبی کلاسیک

اگر طراحی پلکان چوبی مستحکم را دوست دارید ، این نمونه برای شما انتخاب مناسبی خواهد بود ! یک راه پله چوبی کلاسیک مانند این طرح ، تقریباً با تمام طراحی های داخلی مدرن به زیبایی هماهنگ خواهد شد . این طرح به ویژه زمانی که با طراحی کلاسیک منطبق برای بقیه فضا تکمیل شود ، به زیبایی جلوه خواهد کرد . این طرحِ راه پله مدرن با ترکیبی از نرده های چوبی و شیشه ای ، فضایی از ظرافت را به این خانه که در رنگ های خنثی کلاسیک طراحی شده است ، اضافه می کند .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

یک راه پله چوبی مدور

هر یک از ما حداقل یک بار در زندگی خود از بزرگ نمایی یکی از این طرح های پلکان مارپیچ لذت برده ایم ! اگر یک راه پله معمولی بیش از حد ساده است که مورد پسند شما قرار نگیرد ، با طرح راه پله چوبی دایره ای مانند این طرح ، به فضای داخلی خانه خود حالتی سرگرم کننده و مدرن بدهید .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

پلکانی مدرن به سوی بهشت

ما فکر می کنیم این طرح راه پله چوبی شیک برای یک آپارتمان دوبلکسِ مدرن عالی است ! این راه پله چوبی بسیار کاربردی و از نظر اندازه بسیار دقیق است ، ظاهر این خانه مدرن را بدون زحمت ارتقا می بخشد . رنگ های گرم این راه پله چوبی به خوبی با کفپوش چوبی و فضای داخلی دنج هماهنگ می شود و به مینیمال بودن خانه و در عین حال شیک نگاه داشتن خانه کمک می کند .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

پلکان چوبی شناور با پیچ و تاب

با یک راه پله چوبی پیچ خورده با پله های شناور و یک نرده شیشه ای همه چیز مدرن و جالب است ! اگر قصد دارید ظاهری ظریف و خاص با یک راه پله چوبی برای خانه خود ایجاد کنید ، این طرح راهی عالی برای انجام این کار است ! طراحی داخلی خاکستری و مرمری ظریف برای راهرو به خوبی کار می کند تا اطمینان حاصل شود که طراحی راه پله مدرن به خوبی با فضای داخلی کلی این خانه ترکیب می شود .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

راه پله چوبی مدرن که کاربردی نیز خواهد بود

در مورد استفاده بهینه از یک فضا صحبت کنید ! بیشتر خانه ها فضایی را برای ساختن راه پله در نظر گرفته اند . این که چگونه یک راه پله را طراحی می کنید چیزی است که تفاوت بی اندازه ای در خانۀ شما ایجاد می کند . این راه پله چوبی مدرن از فضای آزاد زیر پله ها برای ایجاد فضای ذخیره سازی کافی برای خانه شما استفاده بسیاری می کند . کشو ها راهی عالی برای استفاده از این فضای اضافی در زیر یک راه پله مدرن است . از طرف دیگر ، ممکن است برای استفاده مناسب از فضا ، کابینت بسازید . توجه کنید که چگونه آخرین مرحله با کشو همراه است ؟ به طور مشابه می توانید کشو ها را در تمام مراحل برای ذخیره سازی اضافه کنید .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

یک راه پله چوبی با یک نرده زیبا

این راه پله چوبی به دلیل نرده های فلزی ظریفی که با آن طراحی شده است بهتر از چیزی که انتظارش را داشته اید به نظر می رسد . این راه پله در این تصویر مربوط به یک خانه مجلل بزرگ است و جزئیات روی نرده به تجمل این فضا می افزاید . با استفاده از چنین نرده ‌هایی ، می ‌توانید انواع طرح‌ های زیبا ، سرگرم‌ کننده و حتی عجیب و غریب را انتخاب کنید که به بهترین وجه با سبک شما و طراحی کلی داخلی خانه شما سازگار خواهد بود .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

یک راه پله چوبی سفید روستیک

یک راه پله چوبی هم می تواند سفید باشد ! دکوراسیون مدرن روستایی این خانه به شما اجازه می دهد تا راه های زیادی برای خلاقیت در طراحی راه پله داشته باشید . این پلکان چوبی به رنگ سفید روستیک رنگ آمیزی شده است تا تفاوت کمی را به طراحی سادۀ خانه تان بیاورد . چراغ ‌های پایه در امتداد دیوار به خوبی با طراحی کار می‌ کنند و دیوار های سنگی و کف ‌پوش‌ های غیر معمول باعث می ‌شود که نمای کلی این فضا مانند هر فضای فوق العادۀ دیگری برجسته شود .

پله چوبی جالب و زیبا
پله چوبی جالب و زیبا

هر یک از این پله‌ ها یک جنبه منحصر به ‌فرد در مورد خود دارند که آن را برای خانه‌ های مدرنی که در آن طراحی شده‌ اند مناسب می ‌سازد  . آیا می خواهید خانه های خود را با یک راه پله چوبی مدرن و عالی بسازید که به سادگی بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید ؟ پس از یکی از این طرح های جذاب راه پله الهام بگیرید !

مترجم : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : راه پله چوبی ، انواع راه پله چوبی

منبع : designcafe.com

مطالب مرتبط با موضوع پله چوبی :

WhatsApp us