33281231 - 33281232 - 33281484 آدرس :تهران بازار چوب ایران شهرک صنعتی خاوران bestart2000@gmail.com
0 Items
Select Page

چوب

تحقیق درباره انواع چوب ( مقاله در مورد چوب )

مقاله در مورد چوب و رزین اپوکسی

مقاله در مورد چوب و رزین اپوکسی

مقاله درباره چوب
چوب چیست , کاربرد چوب , تحقیق در مورد چوب گردو , انواع چوب و کاربرد آنها , تحقیق در مورد صنایع چوب , کاربرد چوب در زندگی , تحقیق در مورد مهارت های کار با چوب

چوب یک بافت ساختاری متخلخل و فیبری است که در ساقه و ریشه درختان و سایر گیاهان چوب دار است. این یک ماده ارگانیک ، ترکیبی طبیعی از الیاف سلولز است که در کشش قوی و در یک ماتریکس لیگنین است که مقاومت در برابر فشرده سازی دارد. چوب گاهی اوقات به عنوان تنها عنصر ثانویه در ساقه درخت ها تعریف می شود، و یا به طور گسترده تر تعریف شده است که شامل همان نوع بافت در جاهای دیگر مانند ریشه درختان یا درختچه ها است.  گیاهان چوب را قادر می سازد تا بزرگ شوند و یا خودشان را بسوزانند. همچنین آب و مواد مغذی را بین برگ ها، دیگر بافت های در حال رشد و ریشه ها انتقال می دهد. چوب همچنین ممکن است به سایر مواد گیاهی با خواص قابل مقایسه و به مواد ساخته شده از چوب، تراشه های چوب یا فیبر منجر شود.

موزائیکهای چوبی ضد آب و رطوبت
مطالب مرتبط و پربیننده

تعریف چوب

چوب برای هزاران سال به عنوان مواد ساختمانی برای ساخت ابزار و سلاح، مبلمان و کاغذ استفاده شده است. اخیرا به عنوان یک ماده اولیه برای تولید سلولز خالص و مشتقات آن مانند سلفون و استات سلول ظاهر شد.

در سال 2005، ذخایر رو به رشد جنگل ها در سراسر جهان حدود 434 میلیارد متر مکعب بود که 47 درصد آنها تجاری بودند.  به عنوان منابع فراوان و بی نظیری از منابع تجدید پذیر که از نظر کربن بی طرف هستند، مواد چوبی علاقه ای به عنوان منبع انرژی تجدید پذیر دارند. در سال 1991 حدود 3.5 میلیارد متر مکعب چوب برداشت شد.

گروه فن و هنر ایران زمین تاسیس 1340 تهران محله قلهک است . ما تولید کننده دکوراسیون لوکس منزل بصورت سفارشی ساز هستیم . Dismiss

WhatsApp chat