شهرستان پردیس

سه پد هلیکوپتر در پردیس برای پوشش شرق استان تهران احداث می شود
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اینکه محور پردیس – رودهن، بخشی از محور ترانزیتی در شرق استان است که حجم بالای ترافیک را در بر دارد، از احداث سه پد هلیکوپتر در این شهرستان سخن گفت.
شناسهٔ خبر: 1439 – ۱۵ مهر ۱۳۹۴ در ۳:۲۵ ق.ظ
مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد لزوم تقویت زیر ساختهای خدمات رسانی اورژانس در حاشیه جاده های مواصلاتی در پردیس گفت: شهرستان پردیس در حاشیه یک جاده ترانزیتی قرار دارد.
فرماندار شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: جاده ای که پردیس در حاشیه آن قرار دارد، به استانهای شمالی کشور مانند استان مازندران متصل است و حجم بالای ترافیک را در این محور شاهد هستیم.
حیدری با تاکید بر اینکه جاده قدیم تهران به سمت جاجرود و بومهن محورهای پر تراکم استان تهران است، اضافه کرد: متاسفانه سالانه شاهد حوادث تلخ در این جاده پرترافیک به ویژه در مناسبتهای خاص هستیم.
عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: سازمان های مذکور وذیربط مانند اورژانس و هلال احمر باید توجه خاصی به توسعه دامنه خدمات رسانی امداد هوایی در پردیس داشته باشند.
وی در مورد ساختار و روند فعالیت ستاد بحران در شهرستان پردیس گفت: کمیته بحران در شهرستان پردیس از ساختاری فعال برخوردار است و جلساتی هم در مورد توسعه دامنه امدادهای هوایی در شهرستان تشکیل شده است.
فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: به دلیل بحران های متعددی که در پیشرو داریم افزایش پایگاههای امداد هوایی در شهرستان پردیس ضرورت دارد و باید این مهم عملیاتی شود.
حیدری با تاکید بر اینکه سه منطقه برای احداث سه پد هلیکوپتر در راستای امداد هوایی جانمایی شده است، اضافه کرد: از فضاهای قبل در حوزه امداد هوایی شهرستان در راستای امداد رسانی به حادثه دیدگان در جاده فعالیتهای خوبی صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت:

پردیس منطقه صنعتی تهران و پروژه مسکن مهر

پردیس منطقه صنعتی تهران و پروژه مسکن مهر

احداث سه پد هلیکوپتر در شهرستان پردیس برای پوشش شرق استان تهران امری مهم و ضروری در حوزه سرعت دهی به خدمات اورژانسی در جاده های این منطقه است.
انتهای پیام/

عضو شورای عالی استانها:

اقتصاد مقاومتی در ساختار پارک فناوری شهرستان پردیس نمو دارد

عضو شورای عالی استانها گفت: اقتصاد مقاومتی نمو و شفافیت در ساختار پارک فناوری شهرستان پردیس دارد زیرا تولید علم را در زیر سایه تحریمهای دشمن معنا کرده است.
شناسهٔ خبر: 148 – ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۲۰ ق.ظ
محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد جایگاه پارک فناوری در پی بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پارک فناوری پردیس جهت تاسیس مرکز علمی رشد نخبگان فناوری در این پارک گفت:

شهرستان پردیس قبل از تبدیل شدن به منطقه ای با ساختار مستقل در استان تهران بستر برخورداری از پارک فناوری بوده است.

عضو شورای عالی استانها با تاکید بر اینکه پارک فناوری پردیس فرصتی طلایی برای اقتصاد منطقه به ویژه شهرستان است، تصریح کرد: اینگونه مراکز علمی و فناوری نعمت استقلال و آزادی به ارمغان رسیده از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

قانبیلی در ادامه این مطلب افزود: ایران اسلامی در زیر سایه تحریم های ناجوان مردانه استکبار جهانی موانعی از جنس تحریم را با اتکا به پتانسیل های داخلی در قالب نیروی انسانی متخصص و دانش بومی از پیش رو برداشته است.

عضو شورای عالی استانها در خاتمه اظهار داشت:

اقتصاد مقاومتی نمو و شفافیت در ساختار پارک فناوری شهرستان پردیس دارد زیرا تولید علم را در زیر سایه تحریم های دشمن معنا کرده است.

انتهای پیام/
فیسبوک

فرماندار پردیس:

نرخ عوارضی تهران پردیس در جلسات امنیتی مطرح شد

فرماندار شهرستان پردیس از مطرح کردن بحث افزایش نرخ عوارضی تهران پردیس در جلسات امنیتی سخن گفت.
شناسهٔ خبر: 1024 – ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ در ۸:۰۲ ق.ظ
مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در خصوص افزایش نرخ عوارضی تهران پردیس اظهار داشت: بعنوان فرماندار شهرستان پردیس موضوع را در جلسات امنیتی مطرح کردیم و اعتراض خودمان را به این افزایش به مقامات بالا دستی ارجاع دادیم.
عالی ترین مقام دولتی در شهرستان پردیس اذعان کرد: طی نامه ای از آزدراه کمتر از ۲۴ ساعت قبل از افزایش قیمت از این امر مطلع شدیم.
وی با بیان اینکه فرمانداری مخالف افزایش نرخ عوارضی است، بیان کرد: با توجه به اعتراضاتی که در سال گذشته مردم به مبلغ ۲۵۰۰ تومان داشتند، مخصوصاً ماشین های سبک و کسانی که در شهرهای پردیس و بومهن تردد می کنند ما هیچ موقع راضی به افزایش یک ریال عوارض هم نبودیم.
حیدری با اشاره به اینکه افزایش نرخ بدون اطلاع فرمانداری شهرستان بوده است اضافه کرد:

عموماً می گویند این آزادراه با اعتبارات بخش خصوصی ساخته شده و باید به گونه ای برنامه ریزی بکنند که بخش خصوصی از سرمایه گذاریش پشیمان نشود.

انتهای پیام/

 

فرماندار پردیس خبر داد:

احداث چهار تصفیه خانه در شهرستان پردیس

فرماندار شهرستان پردیس گفت: چهار تصفیه خانه در شهرستان در راستای تامین آب شرب این منطقه و رفع معضل کم آبی در حوزه آب شرب، احداث خواهد شد.
شناسهٔ خبر: 334 – ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۳۶ ق.ظ
مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت شهرستان پردیس گفت: کم آبی نه تنها مشکل پردیس بلکه در استان تهران بخاطر عوامل مختلف به یک معضل و مشکلی جدی تبدیل شده است.
فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: کاهش ذخائر آبی تامین کننده نیاز پایتخت پشت سدها هشداری بزرگ در بحث کم آبی است و باید این بحران احتمالی در استان تهران مدیریت و کنترل شود.
وی با تاکید بر اینکه مشکل مدیریت فاضلاب جریان و سیستم تامین آب شرب را با مشکل مواجه کرده است، اضافه کرد: آب و فاضلاب از جمله زیر ساخت های حیاتی برای مردم تلقی می شود.
فرماندار شهرستان پردیس اظهار داشت: تامین آب شرب سیاست اولویت دار در فهرست طرح ها و برنامه های فرمانداری این منطقه به عنوان مدیریت کلان شهرستان پردیس از جمله اقدامات زیر بنایی در این منطقه است.
انتهای پیام/
فیسبوک
تو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

صنایع استان تهران حال روز خوب و مساعدی ندارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع استان تهران حال روز خوب و مساعدی ندارند، استاندارد سازی و احیاء صنایع در کشور باید به سرعت در دستور کار قرار بگیرد.
شناسهٔ خبر: 1802 – ۲۷ آبان ۱۳۹۴ در ۶:۵۲ ق.ظ
حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت صنایع در کشور و استان تهران گفت: متاسفانه سیمای صنایع به شکل لکه های صنعتی در کشور پراکنده است و این پراکندگی مشکلات و خلاء های زیادی به همراه داشته است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: بخش عمده ای از صنایع از اصول استاندارد تعریف شده برای صنایع در کشور برخوردار نیستند و این در بدنه شاخه صنعت ایران اسلامی خلائی بزرگ تلقی می شود.
گروسی با تاکید براینکه صنعت از محور های مهم اقتصاد مقاومتی است، اضافه کرد: متاسفانه وضعیت صنایع در کشور و تعطیلی شماری از مجموعه های صنعتی و وضعیت نا به سامان کارخانجات باعث شده تا این ضلع اقتصاد مقاومتی، جهت جریان سازی این سیاست ارزشی از استحکام و دوام خوبی برخوردار نباشد .
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که صنایع استان تهران هم حال روز خوب و مساعدی ندارند، ابراز داشت :استاندارد سازی و احیاء صنایع در کشور باید به سرعت در دستور کار قرار بگیرد، زیرا این حوزه در بحث توسعه اقتصاد کشور از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .
گروسی درشرح بخش های دیگر کمبود های صنایع در کشور در خاتمه اظهار داشت :صنعت در کشور با کمبود نقدینگی مواجه است و دولت تدبیر و امید باید در این راستا چاره اندیشی کرده تا مشکل اعتباری صنایع و کارخانجات برطرف شود.
انتهای پیام/

عضو شورای عالی استانها:

تنها روستاهای گل خندان و کرد نبرد در پردیس سیمای کشاورزی دارند
عضو شورای عالی استانها گفت: با وجود نبود زیر ساخت های استاندارد، تنها روستاهای گلخندان و کرد نبرد در پردیس سیمای کشاورزی دارند.
شناسهٔ خبر: 309 – ۰۸ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۲ ق.ظ
محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت اراضی کشاورزی در پردیس گفت: روستاهای شهرستان پردیس متاسفانه بخاطر خروج از بستر استاندارد کشاورزی از وضعیتی مبهم برخوردار می باشند.
عضو شورای عالی استانها در ادامه این مطلب تصریح کرد: روستاهای شهرستان پردیس قربانی آلایندگی های صنعتی و زیست محیطی هستند و در این راستا فکری به حال این معضل نشده است.
قانبیلی با تاکید بر اینکه روستاهای پردیس در معرض خطر تغییر کاربری قرار دارند، اضافه کرد: متاسفانه عدم اجرای درست طرح هادی روستایی نیز از شاخه های عوامل این تهدید بزرگ برای روستاهای پردیس است.
عضوشورای عالی استانها با اشاره به این موضوع که درصد کمی از اراضی کشاورزی شهرستان پردیس در روستاهای گل خندان و کرد نبرد است، خاطر نشان کرد: متاسفانه درمانی برای این درد بزرگ نسخه پیچی نشده است.
انتهای پیام/

 

 

WhatsApp us