فروش چوب کاج روسی

بهترین قیمت چوب روسی, تخته روسی چوب کاج

فروش بی واسطه تخته روسی ، زیرپایی ، تخته نراد

قیمت چوب روسی قیمت تخته نراد

واردات و پخش چوب نراد روسی از بندر انزلی

ارسال به سراسر کشور

فروش تخته نراد روسی در انواع سایزها و متراژها

انواع چوب کاج روسی : انواع چوب روسی

فارغ از ابعاد که خود تخته های کاج روسی را به ده ها دسته تقسیم میکند , چوب کاج روسی استفاده های بیشماری دارد . در ادامه به مختصری از این کاربرد ها می پردازیم .

  1. چوب های چهار تراش کاج روسی
  2. بائو درب
  3. تیرچه های ساختمانی و گلخانه
  4. تخته بنایی و زیرپایی
  5. زهوار , روکوب و چهارچوب درب
  6. قرنیز , کفپوش و پارکت
  7. ساخت مبلمان سنتی ؛ تخت باغی
  8. تخته قالب بندی بتن که اغلب از تخته هایی با ضخامت 2.5 سانت گرفته می شود .

امروزه چوب کاج روسی در جهان یکی از پر مصرف ترین چوب ها است . تنها ضعف یا مزیت چوب کاج نرمی و سبک بودن آن است که با رنگ ها و پلی استر تا حدی می توان از سایش و از بین رفتن آن جلوگیری کنیم .

گالری تصویر چوب کاج

مطالب مرتبط با چوب کاج روسی :

با تشکر از توجه شما


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:178 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache() #1 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/functions.php(4979): ob_end_flush() #2 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(303): wp_ob_end_flush_all() #3 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(327): WP_Hook->apply_filters() #4 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/plugin.php(470): WP_Hook->do_action() #5 /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-includes/load.php(1097): do_action() #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/ashwood/domains/ashwood.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 178