داخل خانه، مشابه لباس‌ها، کفش‌ها و حتی خودروها، با توجه به شرایطی که سبک‌های خاص در طراحی روز نشان داده می‌شوند، تمایل به توسعه دارند. همین امر را می توان به میزان محدودی در مورد طرح کلی راه پله بیان کرد. واضح است که نمی‌توانید پله‌های خود را به راحتی چیدمان سبک خود تغییر دهید، بنابراین انتخاب سبک صحیح برای اولین بار بسیار مهم است.

راه پله ها بیشتر از اتصال سطوح در خانه شما انجام می دهند. حضور بصری آنها یک بیانیه معماری است. از پله های مارپیچ گرفته تا طرح های چوبی براق، طرح های زیبای راه پله را برای تکمیل استایل خود بیابید.

باشکوه ترین راه پله ها اغلب بیشتر شبیه آثار هنری هستند، مانند این قطعه مارپیچ که هنگام بالا آمدن پیچ می خورد. ساخت این پله ها مهارت های صنعتگران مختلفی را که با چوب، فلز و دیوار خشک کار می کنند ترکیب کرد.

مفهوم تزیین ماندگار, روشنایی و تاریکی تعادل زیبایی را در این راه پله ایجاد می کند. پایه با رنگ سفید شفاف به طرز ماهرانه ای با آج های چوبی قهوه ای تیره و نرده دستی جفت می شود. اگر این ترکیب با سلیقه شما مطابقت دارد، رنگی را انتخاب کنید که نوید یک سطح سخت و بدون خط و خش را بدهد و از یک روکش شفاف بسیار بادوام روی لکه چوب استفاده کنید.

ایده های جالب پله چوبی
ایده های جالب پله چوبی

گالری عکس پله :

مطالب مرتبط با موضوع پله :

WhatsApp us