امروزه طراحی های تختخواب مدرن چوبی به صورت ایده آل به فضای ذخیره سازی برای به حداکثر رساندن فضا و راحتی آن مجهز شده است . این طرح های تختخواب اهداف مختلفی را برای استفاده در خواب فقط در یک زمان ارائه می دهد .

ما ایده های مختلف برای طراحی تختخواب مدرن چوبی را با قفسه ذخیره سازی تنظیم کردیم ، بیایید بررسی کنیم .

1 . طراحی تخت خواب مدرن چوبی با فضای ذخیره سازی

طراحی تختخواب چوبی مدرن با قفسه ذخیره سازی نه تنها فضای اتاق خواب شما را بهینه می کند بلکه تختخواب شما را منحصر به فرد و متمایز می کند . تختخواب چوبی خود را در یک سکوی بلند قرار دهید تا فضای بهتری از وسایل شما داشته باشد . همچنین از یک قفسه کتاب پله ای به عنوان نردبان تخت خود برای راه حل های کلی دو منظوره استفاده کنید .

2 . طراحی تختخواب مدرن با انباری برای لباسهای زیر

قفسه تخت خواب چوبی برای لباس زیر
قفسه تخت خواب چوبی برای لباس زیر

روش دیگر ایجاد فضای ذخیره سازی با تختخواب مدرن شما ساخت یک سکوی بسیار بلند با فضای زیر برای یک کمد دیواری چوبی است . برای مخفی کردن محل ذخیره پرده ها را نصب کنید و آنها را به همان رنگ دیوارها داشته باشید تا هنگام بسته شدن جلوه ای یکپارچه داشته باشد . این طرح هوشمند و مفید است .

3 . طراحی تختخواب مدرن چوبی  با انباری در اطراف آن

انباری در اطراف تخت خواب
انباری در اطراف تخت خواب

از فضای اطراف تخت خود استفاده کنید و برای ذخیره سازی بیشتر در اتاق خواب خود ، فضای ذخیره سازی ایجاد کنید . این امر شلوغی را پنهان می کند و در عین حال بسیار مناسب شما برای ذخیره و تهیه وسایل شماست . با انتخاب چوبی که در همان دکوراسیون دیگر است برای جذابیت هماهنگ و مدرن اتاق خواب آن را مخلوط کنید .

4 . طراحی تختخواب مدرن چوبی با انبار راه پله

انبار راه پله
انبار راه پله

تختخواب خود را در منطقه ای از نوع میزانسن داشته باشید تا فضای اتاق خواب شما به حداکثر ممکن برسد . پله های خود را به عنوان یک ذخیره سازی برای لباس های خود را به بالا و همچنین طرفین از تخت استفاده کنید . با داشتن خطوط تمیز مستقیم کیفیت مدرن را بزرگ کنید و برای داشتن احساس دنج از چوب یک نگاه مدرن داشته باشید .

5 . طرح های تختخواب مدرن قابل تبدیل به همراه انباری

تخت خواب مدرن چوبی با انباری
تخت خواب مدرن چوبی با انباری

برای صرفه جویی در فضا و مطابقت با جنبه های مدرن زندگی ما ، یک تختخواب مدرن با قابلیت ذخیره سازی شگفت انگیز برای خود بسازید . کج شدن تخت به سمت بالا فضای کمد لباس ها را نشان می دهد بدون اینکه کسی حدس بزند . یک طرف تخت همچنین به عنوان یک کمد نمایش و قفسه کتاب عمل می کند و نتیجه می گیرد که این تخت برای اتاق نوجوان بسیار ایده آل است .

6 . طراحی تختخواب مدرن چوبی : اتاق زیر شیروانی چند منظوره

اتاق زیر شیروانی چند منظوره
اتاق زیر شیروانی چند منظوره

اتاق خواب مدرن خود را به یک اتاق زیر شیروانی چند منظوره تبدیل کنید . انتقال را از پایین به بالا با استفاده از کمد های ذخیره سازی باز که به دیوار ثابت شده و پله ها را به آن متصل و متحد کنید و در عین حال به طراحی تنوع می بخشد . با نصب کمد های داخلی ، فضای ذخیره سازی را از زیر تخت تا بالای آن افزایش دهید .

7 . طراحی تخت تختخواب چوبی سفری مدرن با انباری در زیر آن

تخت چوبی و انباری در زیر آن
تخت چوبی و انباری در زیر آن

با استفاده از قسمت پایین تخت تختخواب سفری از آن به عنوان محل کار استفاده کنید . اجازه دهید کمد های چوبی ذخیره سازی فضای میز شما نیز باشند تا حداکثر استفاده از فضا و عملکرد را داشته باشید . طراحی تختخواب مدرن برای این فضا بهترین عملکرد را دارد زیرا به شما امکان می دهد اتاق بر اساس آن سازماندهی شود و خطوط تمیز باعث می شود اتاق بی عیب و نقص تمیز باشد . نور طبیعی و رنگ برجسته این اتاق خواب را به طرز چشمگیری کامل می کند .

8 . طراحی تختخواب مدرن چوبی با سرویس بهداشتی در زیر

تخت خواب مدرن چوبی و سرویس بهداشتی زیر آن
تخت خواب مدرن چوبی و سرویس بهداشتی زیر آن

ایده دیگر برای فضای زیر تخت چوبی مدرن استفاده از آن به عنوان سرویس بهداشتی است . این ایده به یک منطقه دو منظوره اجازه می دهد که کاملا هوشمندانه و باهوش باشد . با ساختن پله ها به عنوان فضای ذخیره سازی ، فضای استفاده بالقوه را بیشتر گسترش دهید . همه چیز را مرتب و تمیز نگه دارید تا فضای منظمی داشته باشید .

9 . طراحی تختخواب مدرن چوبی  با عملکردهای چند ذخیره سازی

قفسه های کتاب و کمد های مستقل فضای زیادی را می خواهند . این ویژگی ها را در زیر رختخواب خود برای کیفیت های مبتکرانه و بدیع ترکیب کنید . اکنون این عملکردهای زیادی را در همان ردپا دریافت می کند . محیط را مدرن نگه دارید تا همزمان با تختخواب نرم و هندسی باشد .

10 . طراحی تختخواب مدرن چوبی با محل نگهداری دیوار

تخت خواب چوبی و ذخیره سازی در دیوار
تخت خواب چوبی و ذخیره سازی در دیوار

از دیوار بالای تختخواب مدرن چوبی خود به عنوان یک انبار استفاده کنید و یک طاقچه ایجاد کنید که به عنوان یک سر تخته استفاده می شود . کابینت ها را در خطوط مدرن طراحی کرده تا نتیجه ای متعادل و آرام داشته باشد . همچنین با نصب لامپ های دیواری که درخششی زیبا برای برجسته سازی تختخواب و جای شما ایجاد می کند ، در این اتاق خواب هوشمندانه احساس آرامش کنید .

11 . طراحی تختخواب مدرن چوبی با فضای ذخیره سازی متنوع

ذخیره سازی متنوع در تختخواب مدرن چوبی
ذخیره سازی متنوع در تختخواب مدرن چوبی

برای داشتن جلوه ای گاه به گاه ، در تختخواب مدرن خود از ذخیره سازی متنوعی استفاده کنید . فضای ذخیره سازی باز را برای اهداف نمایش و فضای ذخیره سازی نزدیک را برای اهداف بدون سر و صدا و بدون گرد و غبار برای لباس ها و ملحفه های خود ترکیب کنید . برای یک رویکرد بسیار مدرن همه چیز را به حداقل برسانید و اجازه دهید عملکرد در این اتاق خواب بیشتر شود .

12 . طراحی تختخواب مدرن چوبی در کابینت ها و قفسه های ذخیره سازی

قفسه و کابینت ذخیره سازی در تخت خواب
قفسه و کابینت ذخیره سازی در تخت خواب

با استفاده از فضای کف تا سقف از اتاق خواب خود بیشترین استفاده را ببرید . تختخواب خود را در میان کمد های ذخیره سازی قرار دهید و دراورها به عنوان گام های بالا رفتن از تختخواب مدرن شما که می توانید ببندید ، هستند . با داشتن قفسه های داخلی کتاب و سایر وسایل شخصی ، دیوار پشت تخت خود را تقویت کنید .

طراحی های مدرن تختخواب نه تنها راه حل هایی برای صرفه جویی در فضا ارائه می دهند بلکه شخصیت خاصی را به اتاق خواب شما القا می کنند . این می تواند همزمان طراحی تختخواب شما را ایجاد کند و ایده های چند منظوره را برای حداکثر استفاده به حداکثر برساند . در این دوران مدرن ،  دکوراسیون مانند اینها سنگهای قیمتی است که قطعاً باید داشته باشیم .

نوشته شده توسط : فیروزه پاکزاد

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:

WhatsApp us