امروز ما روش های زیبایی برای سازماندهی مجموعه کفش های شما و سبک کردن گوشه ای که در آن زندگی می کنند نشان می دهیم. از اتاق درهم ریخته به اتاق خواب ، مکان های مختلفی در اطراف خانه وجود دارد که می توانند با کفش های خانواده بهم ریخته شوند ، پس چرا قطعه ای برای نگهداری و آماده نگه داشتن آنها برای رویدادهای روز پیدا نکنیم ؟ بیایید نگاهی بیندازیم به کابینت های نگهداری و جاکفشی های چوبی که هم برای فضای شخصی شما کاربردی هستند و هم شیک!

انواع جاکفشی های چوبی

جاکفشی های چوبی مدرن و چوبی

جاکفشی های چوبی
جاکفشی های چوبی

هر محفظه به راحتی باز می شود و فضای داخلی به دو قسمت تقسیم می شود

این جاکفشی مدرن برای نگه داری در اتاق های شلخته و یا حتی در اتاق مهمان عالی به نظر می رسد. کفش های خود را پنهان می کنید بدون اینکه کسی بداند که در سبک مرتب و شیک آن چیست.

محفظه ذخیره سازی کفش مخفی

جاکفشی های چوبی مخفی
جاکفشی های چوبی مخفی

در واقع ، شما می توانید از هر تعداد محفظه برای این منظور استفاده کنید

یک کشو با محفظه ای مخفی که فقط برای کفش های شما ساخته شده است. این می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما برای ذخیره کفش ورزشی مهمان خود یا جفت های مورد علاقه خود که چند بار در هفته می پوشید ، نیاز دارید. تمیز ، آسان و همه کاره است!

کابینه طبقه بندی ورودی

محفظه ها جادار است و کشوی بالایی مناسب برای اشیا کوچک و روزمره است

ما این قطعه کوچک را برای راهرو یا جلوی ورودی شما پیشنهاد می دهیم . شما می توانید کلیدهای خود را در کشو اش رها کرده و کفش های چرمی مورد علاقه خود را که برای کار می پوشید یا حتی کفش های ورزشی خود را که هر روز صبح می پوشید ، در آن قرار دهید.

کابینت کفش جادار و زنانه

درهای شیشه ای به شما امکان می دهد زیباترین کفش های خود را در عین مرتب نگه داشتن ، به نمایش بگذارید

یک کابینت قدیمی و مدل زنانه را ببینید و بهترین وسایل خود را در داخل آن نمایش دهید. شما فضای خوبی برای سازماندهی دارید اما همچنین می توانید قسمتهای مورد علاقه خود را از مجموعه کفش به نمایش بگذارید.

کابینت کفش مجلل

این طرح یک راه حل زیبا برای راهروهای بزرگ است

خواه کمد دیواری شما باشد یا این قطعه کابینت در دفتر خانه شما نصب شده باشد ، این روش عالی برای سازماندهی مجموعه کفش های غول پیکر شماست ، به خصوص اگر دو نفر باشید! ما عامل پنهان و شیک بودن کابینت هایی از این دست را دوست داریم ، فوق العاده مدرن و کاربردی.

فضای ذخیره سازی کفش معاصر و مرموز

این گزینه نه تنها بسیار کاربردی است بلکه بسیار با کلاس است

در این فضا قسمت کارشناسی نوشته شده است. اما این یک فضای بسیار زیبا و پیچیده است. به جای اینکه کفش ها در یک گوشه و کنار آشفته و به هم ریخته قرار داده شوند ، آنها را در کابینت روی دیوار بگذارید .

کمد مینیاتوری فقط برای کفش های شما

جاکفشی های مینیاتوری
جاکفشی های مینیاتوری

چنین جاکفشی می تواند جای کمد در اتاق خواب را بگیرد

ممکن است از این به عنوان جا کفشی یاد کنید ، اما ما دوست داریم فقط برای کفش های شما از آن به عنوان یک کمد مینیاتوری یاد کنیم! ما منحصر به فرد بودن و عنصر غافلگیرکننده این افزودنی جذاب اتاق خواب اصلی شما را دوست داریم!

کابینت کفش مردانه و لبه دار

می توانید از این به عنوان الهام استفاده کنید و پروژه تغییر کابینت خود را ارائه دهید

چرا برای چیزی کمی مردانه تر ، پرتحرک و منحصر به فرد تر ، چرا کابینت قدیمی را نمی گیرید و از آن برای چیز دیگری غیر از مظمون های معمول استفاده نمی کنید. اگر اتاق خواب شما بزرگتر است ، این یک روش عالی برای استفاده ، سازماندهی و ایجاد نوع درست خلاقیت است.

طبقه بندی مخصوص اتاق های شلخته

برچسب ها سازماندهی را آسانتر می کنند و همچنین بسیار زیبا به نظر می رسند

بی نظمی در اتاق شلخته خود را مرتب کرده و برای هر یک از اعضای خانواده قفسه درست کنید. برچسب گذاری و سازماندهی کنید ، و هر صبح و بعد از ظهر هر کس در خانواده وقتی که در حال حرکت است ، اوقات راحتی خواهد داشت.

کابینت کفش درب شیشه ای

جاکفشی های شیشه ای
جاکفشی های شیشه ای

مجموعه بزرگی از کفش ها به سیستم ذخیره سازی عملی مانند این سیستم نیاز دارند

مانند این کابینت های کفش درب شیشه ای چیزی کاملا لوکس در کمد دیواری خود نصب کنید. شما راحت تر می توانید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید و هیچ یک از کفش های شما با دسترسی آسان از بین نخواهد رفت.

کابینت کفش تخته سیاه

جاکفشی تخته سیاه
جاکفشی تخته سیاه

رنگ تخته سیاه به شما امکان می دهد هر مبلمان خسته کننده ای را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید

این می تواند یک تخته سیاه باشد ، با عملکردی بودن آن قسمت از قطعه ، قسمت بیرونی کابینت نما خود را کمی مخفی کنید . یک تخته سیاه غول پیکر می تواند به عنوان صفحه یادداشت شما و درهای نیازهای طبقه بندی شده شما باشد.

کابینت نگهداری کفش عمودی

ذخیره عمودی بسیار عملی است و می تواند در انواع موقعیت ها اعمال شود

لازم نیست همه کابینت ها پهن باشند ، در عوض می توانند باریک و بلند باشند. ما عاشق این هستیم که این کابینت به شکلی باریک و مرتب بیرون می آید در حالی که هنوز فضای کافی برای ذخیره سازی دارد.

کابینت کفش شسته و رفته و مرتب

قفسه های باز ، فضای ذخیره سازی را عملی تر می کنند ، به خصوص اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید

این محوطه شلخته و لباسشویی مکان مناسبی برای بیرون آوردن کفش های شما پس از یک روز طولانی بیرون رفتن در حیاط یا محل کار است. و آن قفسه های کفش بهترین راه برای طبقه بندی و مرتب بودن است.

انبار کفش کلاسیک

جاکفشی کلاسیک
جاکفشی کلاسیک

این یک طرح کلاسیک است و به دلایل کاربردی فراوانی است

این ورودی درب پشتی به زیبایی طراحی شده و در یک دفتر کار در خانه و اتاق سریع استفاده می شود. به قفسه های زیرین توجه کنید ، جایی که خانواده و مهمانان می توانند کفش های خود را هنگام حضور در خانه بلغزانند. این یک روش کلاسیک و ظریف برای سازماندهی است.

ذخیره سازی کفش برای کمد ورودی

قفسه های شیشه ای ظاهری سبک و شیک به کابینت بخشیده است

برای کمد دیواری بسیار بزرگ شما می توان یک کابینت کامل و مستقل کفش تهیه کرد. این یک احساس بسیار شیک و معاصر است در حالی که پایه های سفید و پنجره های شیشه ای به آن ذاتی هوس انگیز و سرگرم کننده می بخشند.

محل نگهداری کابینت راهرو

به زحمت کفش های روزمره خود را در کمد نگه ندارید. یک سینی کاربردی تر است

این انبار کابینت راهرو یک ایده نابغه برای خانواده های پرجمعیت است. و کفش ها درست در زیر آن سینی های مجلل و مربع شکل قرار می گیرند. به همه چیزهایی فکر کنید که می توانید درست در داخل آن فضاها سازماندهی کنید!

جاکفشی های چوبی نگهداری کفش کشویی

با استفاده از قفسه های بیرون کشیده شده بدون تلاش زیاد به محفظه های پایین دسترسی پیدا می کنید

این قفسه های کشویی ساده کاملاً از فضاهای کوچکتر و کاملاً هر اینچ استفاده می کنند. آنها در اتاقهای گلدان ، گنجه و حتی در گوشه های اتاق مهمان که فضای اضافی برای سازماندهی دارند کار خواهند کرد.

کابینت نگهداری کفش شیک و براق

این سیستم نیز عالی است و با طراحی های متنوعی ارائه می شود

خانه شما نمی تواند بدون این قطعه زیبا مدرن تر و شیک تر شود. شما هرگز نخواهید دانست که از آن برای نگهداری کفش استفاده می شود و این بهترین قسمت طراحی است!

کابینت نگهداری کفش برای کفشهای مردانه

چنین سیستم طراحی و ذخیره سازی فقط مناسب انواع خاصی از کفش ها است

این کابینت های کفش قطعاً برای کفش مرد ها ساخته شده است. یک سبک سنتی وجود دارد که با ویژگی های آن مخلوط شده است و کفش های کار او می توانند داخل کشو ها قرار بگیرند.

کابینت کفش IKEA برای راهرو شما

این کابینت ساده ، شیک و جادار برای اکثر راهروها ایده آل است

شما هرگز نمی دانید که این قطعه غول پیکر از IKEA یک کابینت کفش است. برای قابلیت های سازمانی و سبک شیک آن را در هر جای خانه قرار دهید. و دیگر هرگز کفش خود را گم نکنید!

همه این پروژه ها و ایده ها برای نگه داشتن کفش های شما از شلخته بودن بر روی زمین و نگهداری مرتب در خانه شما عالی هستند. امروز در اینجا پروژه ای پیدا خواهید کرد که متناسب با هر ورودی یا گنجه ای باشد. یک کابینت جاکفشی مناسب برای افزودن به هر خانه ای است و معمولاً فضای بیشتری را ایجاد می کند تا اینکه آن را از بین ببرد. امیدواریم این پروژه ها به شما الهام بخشی از خانه شما بدهد و به شما کمک کند تا مجموعه کفش شما و خانواده تان در آینده منظم باشد.

کلمات کلیدی : جا کفشی چوبی ، کابینت چوبی

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:

WhatsApp us