میز جلو مبلی  که زمانی فقط به عنوان یک ماده اصلی ضروری مورد توجه قرار می گرفت ، اکنون به روشی شیک برای افزودن زیبایی به اتاق نشیمن شما تبدیل شده است. امروزه طراحان دکوراسیون داخلی خانه میزهای جلو مبلی دارند که شکل های جالبی دارند ، از مواد متفاوت ساخته شده اند و به عنوان یک قطعه هماهنگ عمل می کنند.

این طراحی درخشان تنظیم شده علاوه بر نورانی بودن هر نوع زندگی خانوادگی و پذیرایی مناسب است . ترکیبی از طراحی ها و صفحه های سخت مدرن و تازه است.

یکی از جذاب ترین روندها استفاده از چندین میز کوچک به جای یک میز جلو مبلی بزرگ است. این گروه بندی ها برای دورهمی های خانواده و دوستان ایده آل هستند زیرا می توانید میز ها را متناسب با نیازهای خود جابجا کنید. ست میز های متعدد همچنین برای افزودن رنگ و طراحی به دکوراسیون اتاق نشیمن شما بسیار مناسب هستند. از آنجا که کوچکتر هستند ، گرافیک ها خسته کننده نیستند و ترکیبی از الگوها همدیگر را خنثی می کنند . یک مبل با طراحی چاپی گرافیکی یک تعهد بسیار عزیز است ، اما میز جلو مبلی یک روش آسان برای اضافه کردن یک طراحی جدید و تازه است.

مجموعه میزهای ایرنووا با چوبی بی رنگ و در پایان لوکس است. لبه فلزی گسترده ای از میزهای تخم مرغی یک جزئیات سطح بالا است که این موارد را برای یک موقعیت رسمی عالی می کند. اضافه شدن یک دور شیشه باعث می شود همه چیز خیلی مطابقت نداشته باشد.

این دسته میزهای جلو مبلی توسط بونالدو یک انفجار از چاپ ، رنگ و شکل است. با میز های جداگانه ، عملکرد این مجموعه بیشتر از یک میز جلو مبلی بزرگ استاتیک است.

میز کوچک جلو مبلی ، کوچک ، مینیمال و مدرن ، دارای یک طبقه بالاتر است که چرخش می یابد. این میز فقط سه پایه دارد که می تواند رنگ های مختلف داشته باشد.

میزهای جلو مبلی سنتی و یک تکه نیز بیش از انتظارات و مواد استاندارد می توانند کاربرد داشته باشند . این قطعات را می توان متناسب با هر سبکی از دکوراسیون منزل یافت و از انواع مختلفی از اشکال ، طرح ها و رنگ های جالب توجه برخوردار هستند.

این میز شش ضلعی به لطف رنگ خاکستری از جنبه صنعتی برخوردار است. پایه های مدل سنجاق مو آن را مدرن نگه می دارد و شکل رومیزی ویژگی غیر منتظره ای است.

میز جلومبلی شش ضلعی
میز جلومبلی شش ضلعی

این میز جلو مبلی چوبی و شیشه ای از نمونه خوبی از بسیاری از قطعات طبیعی این شرکت است که به همان اندازه فرم و شکل عملکرد نیز دارند.

میز جلومبلی شیشه ای
میز جلومبلی شیشه ای

این برداشت خیره کننده یریس از مجموعه کامو ، به لطف چوب زیبایی که به عنوان پایه آن به کار می رود ، مدرن و در عین حال گرم است. این شرکت از والنسیا ، اسپانیا منشأ گرفته و توسط چهار شریک تاسیس شده است: اسماعیل گیمنو ، خاویر پاستور ، اسماعیل پاستور و پاکو کامو. تمام قطعات موجود در مجموعه این شرکت آثار هنری چوبی باشکوهی هستند.

میز های سری میزهای کوتاه زیبایی آسیایی را حفظ می کند. از سوكوپیرا یا بلوط طبیعی ، با درج سنگ و نقاط فلزی ساخته شده است.

عاشقان مبلمان چوبی ناامید نشوند – تعداد زیادی طرح جدید خلاقانه وجود دارد که یک قطعه گرم و روستایی هنوز تازه و جدید است. اشکال و طرح میزهای جلو مبلی چوبی خاص بودن آنها را نشان می دهد.

یک میز جلو مبلی طرح هندسی برای طراوت بخشیدن به یک اتاق خانوادگی معمولی مناسب است. صفحه های متقاطع باعث ایجاد علاقه می شوند و قسمت رویی بلند و کمی جابجایی دارای طراحی خانوادگی است. این میز از چوب کاج قدیمی درست شده است.

این میز عسلی و میزهای جلو مبلی از چوب کاج قدیمی ساخته شده ، در کناره ها رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی شده و با یک صفحه بتونی به پایان رسیده است.

میز عسلی
میز عسلی

 حتی خطوط میز جلو مبلی چوبی مانند یک پازل است … به نظر می رسد که آنها یک قطعه را از دست داده اند!

پارکت قطعاً در سال 2016 رواج داشت و میز جلو مبلی منحصر به فرد Zanat یک نمونه عالی است. از قطعات کوچک چوبی ساخته شده است که معمولا بیرون ریخته می شوند . از چوب گردوی سخت ساخته شده است . وب سایت Zanat توضیح می دهد که نمونه های اولیه دارای خصوصیات هندسی و بصری قابل توجهی هستند ، به خصوص به دلیل تکرار نشدن الگوها .

این میز جلو مبلی نیز بسیار کاربردی است ! برگن یک میز جلو مبلی با چوب بلوط مستطیل شکل است که دارای یک سینی قابل جابجایی و یک پوشش چرمی قابل جابجایی است ، که برای ایجاد پایه های زنجیره ای برای مجلات و روزنامه ها گسترش می یابد.

میز جلومبلی از چوب بلوط
میز جلومبلی از چوب بلوط

بسیاری از افراد از عثمانی به عنوان میز جلو مبلی استفاده می کنند و در صورت نیاز به تعادل نوشیدنی یا غذا ، از یک سینی استفاده می کنند. Fama با این ترکیب میز عثمانی / جلو مبلی یک قدم بهتر رفته است و این ترکیب فضای اضافی را اشغال نمی کند زیرا میز بر روی عثمانی قرار می گیرد و از مزایای هر دو بهره مند می شوید.

اگر مفهوم سبک و مواد مخلوط را دوست دارید ، اما فضای زندگی شما خیلی زیاد نیست ، می توانید در مقیاس کوچکتر به همان چیز برسید. فرم جم و جور همچنین نحوه انجام این کار را با عثمانی های کوچکتر و میزهای مکعبی در اندازه های مختلف نشان می دهد. هر قطعه می تواند به عنوان فضای نشستن یا میز عمل کند.

البته ، اگر مفهوم میز جلو مبلی مکعبی را دوست دارید ، در اینجا نسخه بزرگتر و لوکس تری آورده شده است. صفحه شیشه ای بزرگ و سنگین به شما نمای خوبی از طراحی هنری اشکال مکعب چوبی موجود در پایه این میز جلو مبلی عظیم می دهد.

یک میز جلو مبلی چوبی ضخیم با پایه فلزی مدرن که از چوب سبک ساخته شده است . موج خاتم کاری معکوس باعث افزایش علاقه می شود و میز را از احساس بیش از حد سنگین باز می دارد.

هنگامی که میز جلو مبلی به اندازه این میز خیره کننده دارید تعداد لوازم جانبی را به حداقل برسانید.

پایه های فلزی کروم اندود شده از این میز جلو مبلی دوتایی پشتیبانی می کنند. ما ایده یک میز بزرگتر ، همراه با یک میز کوچکتر را دوست داریم. به شما قابلیت حرکت دادن یکی را می دهد و هنوز سطح میز بزرگتری در نزدیکی مبل دارید. در این حالت ، شکل نامنظم و چند لایه میز بزرگ به جذابیت گروه بندی افزوده است.

استفاده از دو رنگبندی سطح متفاوت باعث کارایی متفاوت آن می شود.

این میزهای جلو مبلی به شکل قطره اشک توسط آزمایشگاه ایمپرفتو ، اوسیدانیا نامیده می شوند. آنها بزرگ ، پرتحرک و متناسب با فضای باز و مینیمالیستی هستند.

میز جلومبلی قطره ای شکل
میز جلومبلی قطره ای شکل

میزهای جلو مبلی چوبی ساخته شده به طور تصادفی هندسی و خیره کننده زیبا هستند. کار تزیینات با روکش های دودی جلو مبلی ، گل محمدی ، آبنوس و درخت زیتون انجام می شود که با لاک براق پوشانده شده است.

گاهی اوقات ، یک میز جلو مبلی گرد شیک کاملاً متناسب با این طرح است و این یکی از گزینه های Leolux است. تن های خنثی و یک صفحه جالب با پایه های چوبی براق ، آن را همه کاره و در عین حال هرگز کسل کننده نمی کند.

لویرا یک میز ترکیبی از میز جلو مبلی و عثمانی است . طراحی جالب V شکل شامل یک میز متحرک است که می تواند به سرتاسر عثمانی کشیده شود. صندلی و میز همه در یک!

مکس دیوانی به دلیل صندلی و مبل های تحسین شده ، این میز جلو مبلی چوبی عالی را نیز دارد که دارای یک سینی و محفظه مخفی است. مناسب برای کسانی که دوست دارند از وسایل سرگرم کنند استفاده کنند ، یا سوپرایز ایجاد کنند و همچنین بسیار مفید است.

مبلمان از اسلب های لبه طبیعی ممکن است با چوب قدیمی ساخته شوند ، اما طرح ها و سبک های آن متناسب با دکوراسیون منزل امروزی است. عنصر طبیعی راهی بزرگ برای احساس فضای بسیار مدرن و بدون حواس پرتی است. این میز جلو مبلی از مجموعه های میا یک افزودنی عالی برای یک فضای زندگی متقاوت است.

میز جلو مبلی خانگی اسلب لبه طبیعی گزاره ای خیره کننده برای هر اتاق نشیمن ، سبکش از سنتی گرفته تا معاصر است.

چه چیزی بهتر از داشتن یک مبل چرم مجلل و یک میز جلو مبلی شیشه ای و چوب ؟ این سبک اساسی یک سبک کلاسیک است و به خوبی با انواع مبل ها کار می کند.

پدرو اورتیز همچنین دارای این میز جلو مبلی مربع شکل با کناره هایی است که به طرف دیگر بالا می آیند و سطحی را برای غذا خوردن یا کار مناسب تر فراهم می کند.

ما این میز قهوه خوری گرد را به دلیل شکل زیبا و مطبوع آن و اینکه در شش رنگ پوشش اپوکسی و سه اندازه مختلف ارائه شده است ، دوست داریم.

براق و گسترده ، این میز جلو مبلی مربعی شکل بدون اینکه بیش از حد بزرگ باشد جالب است. رنگ توجه به خود جلب می کند در حالی که شکل ساده به خوبی با فضا مخلوط می شود .

این میز جلو مبلی در شیشه های چوبی مشکی یا چوبی موجود است. این شیشه های دودی و چوب را به عنوان پایه و بدنه نشان می دهند.

طراحی مشابه مجموعه میز جلو مبلی مثلثی شکل آنهاست که شامل تکه هایی با ارتفاع مختلف است.

برای یک نگاه واقعی یکپارچه ، یکی از میز های تویلز را امتحان می کنیم. شکل ها مدرن ، رنگ ها عالی و پایه های سوزنی گرد کاملاً خارق العاده هستند. آنها بسیار بزرگ هستند اما پاها و قسمت بالایی نازک آنها را سبک نگه می دارد.

از یک چیز بزرگ و برجسته گرفته تا یک قطعه کاربردی در فضای کوچکتر ، یک میز جلو مبلی وجود دارد که برای خانه شما مناسب است. علاوه بر این ، شما به سبک یا مواد خاصی محدود نمی شوید. این نمونه ها فقط از سطح موجود برای خانه شما کاسته می شوند.

نویسنده: حسین عتیقی

کلمات کلیدی : جلومبلی چوبی ، جلو مبلی های سنتی و معاصر چوبی ، جلو مبلی اسلب

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی: