معرفی 9 نوع نرده

همه نرده ها مثل هم  نیستند. تنوع مختلفی از نرده ها وجود دارد که به شما معرفی می کنیم .

 آیا می دانید تفاوت بین محبوب ترین انواع نرده  برای حیاط شما چیست؟

نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار چوبی حیاط

 در اینجا 9 نوع نرده را معرفی می کنیم که باید در صورت نصب یا جایگزینی نرده خانه یا مزرعه تان بشناسید .

نوع حصار انتخابی شما نه تنها نقشی اساسی در طراحی بیرونی خانه شما دارد ، بلکه یکی از مهمترین مزایای همه خانه ها را نیز به همراه دارد.

امنیت : حصاری نصب شده به صورت حرفه ای حس واقعی خانه را که همه ما آرزو می کنیم به هر صاحب خانه می دهد. نرده اعم از چوبی ، زنجیره ای یا آهن فرفورژه ، حس خانه شما را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد.

 تمام گزینه های نرده حیاط خود ، از جمله برخی از گزینه های نرده ارزان را در زیر مشاهده کنید.

هنگامی که برای شروع پروژه نرده خود آماده شدید ، این مقاله  می تواند شما را با حداکثر چهار مهارت حصارکشی در منطقه خود آشنا کند!

حصار چوبی سفید می تواند جذابیت خانه شما را افزایش دهد.

انواع نرده

قبل از اینکه به همه گزینه های نرده حیاط بپردازیم ، باید گزینه های خود را بدانید. محبوب ترین انواع نرده ها عبارتند از:

آلومینیوم

چوب

نرده چوبی تخت
حصار چوبی، نرده باغچه

پی وی سی

آهن فرفورژه

وینیل

لینک زنجیره ای

برقی

بامبو

مزرعه

قیمت رایگان دریافت کنید

نرده آلومینیوم

نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار فلزی حیاط

نرده آلومینیومی یک گزینه با نگهداری آسان است.

نرده آلومینیوم

یکی از اساسی ترین و جذاب ترین انواع نرده آلومینیوم است. اگرچه میزان امنیتی را که بسیاری از صاحبان خانه در حصار جستجو می کنند فراهم نمی کند ، اما نسبتاً بدون تعمیر و نگهداری آن آسان است و اساساً می تواند مانند هر نوع دیگری باشد که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است. تنها تعمیر و نگهداری هنگام نصب هنگام انتخاب و تزئین آن انجام می شود. با این وجود ، به همراه امنیت ، آنقدرها هم که فکر می کنید قوی نیست.

شما نمی توانید ظاهر نرده کلاسیک چوبی را با نرده آلومینیوم داشته باشید .

نرده چوب

نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار چوبی حیاط

چوب محبوب ترین نوع نرده در سراسر آمریکا است. با ارتفاع حصارکشی چوب نه تنها باعث ایجاد حریم خصوصی در خانه صاحبان خانه می شود بلکه یکی از گزینه های جذاب بازار است. آنها احساسی گرم و دلپذیر به صاحبان خانه می دهند و جذابیت آن همیشگی است . مراقب باشید که ارتفاع و اندازه حصار شما تأثیر زیادی در قیمت خواهد گذاشت. هرچه چوب بیشتری نیاز داشته باشید ، پروژه گران تر خواهد بود. علاوه بر این ، مانند همه نرده ها ، نصب آنها مدتی طول می کشد. بنابراین ، حصار کوچکتر به وضوح ارزان تر از حصار بزرگتر خواهد بود.

از طرف مثبت ، نرده های چوبی می توانند به راحتی طول عمر خانه شما را حفظ کنند. دقیقاً مانند کفپوش های چوب سخت ، کیفیت نرده شما بسیار به نوع چوبی که انتخاب می کنید بستگی خواهد داشت. نیازی به گفتن نیست که شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید.

آیا آماده نصب حصار چوبی جدید هستید؟

ما به شما توصیه می کنیم همین الان دست به کار شوید .

گزینه حصار مناسب با بودجه کم را جستجو می کنید؟ PVC مناسب شماست.

نرده پی وی سی

نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار pvc حیاط

با یک محاسبه آسان ، ارزانترین راه حصارکشی در حیاط شما استفاده از یکی از PVC است. این نرده ها از PVC برای جایگزینی نرده های چوبی استفاده می کنند و اگرچه تقریباً محکم نیستند اما مطمئناً می توانند در جهت اهداف شما باشند. جایگاه گیره های پی وی سی هستند که برای ایجاد ثبات در حصار در بالای ستون های چوبی قرار می گیرند ، اما همچنین با استفاده از چوب کمتر هزینه های مواد را کاهش می دهند. بعضی اوقات ، پایه های پی وی سی با چسب به میله های عرضی متصل می شوند و بار دیگر ، آنها با پیچ بسته می شوند. این نوع نرده در انواع مختلفی از قد و رنگ وجود دارد. حصار به دلیل آرایش پی وی سی بسیار مقاوم در برابر عناصر آب و خاک است و می تواند سالها دوام داشته باشد.

نرده پی وی سی یک گزینه نرده مقرون به صرفه است.

با نرده های فرفورژه به خانه خود امنیت دهید.

نرده آهنی
نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار آهنی حیاط

وقتی خانه هایی با طرح کلاسیک را در بالای حصارهای خود مشاهده می کنید ، اغلب آنها صاحبان خانه ها حصاری از آهن ساخته اند. در حالی که نرده های فرفورژه هم محکم و هم زیبا هستند ، اما احتیاج به نگهداری مداوم دارند. اگر می خواهید زیبایی آن را حفظ کنید ، لازم است که نرده های فرفورژه هر دو تا سه سال یک بار سنباده زده یا رنگ آمیزی شوند .

علاوه بر این ، بازگشت به بخش امنیتی کار ، نرده های فرفورژه گزینه های محبوبی برای صاحبخانه های محافظه کار نیستند. علاوه بر این ، نرده های فرفورژه به صورت سفارشی ساخته می شوند و بنابراین ارزان نخواهند بود.

نرده های فرفورژه می تواند جذابیت کلاسیک را افزایش دهد. میتوانید امروز نصب خود را شروع کنید.

آیا از مزایای نرده لوله وینیل می دانید؟

نرده لوله وینیل
نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار وینیل حیاط

غیر از هزینه ، نرده وینیل هنگامی که به هر دسته دیگری می رسد ، بهترین است. در واقع ، به گفته دوستان ما در HomeAdvisor ، برخی از تولید کنندگان ادعا می کنند که نرده های وینیل تقریباً پنج برابر قوی تر و چهار برابر انعطاف پذیر تر از نرده های چوبی قابل مقایسه است.

نرده وینیل بدون تعمیر و نگهداری است و در برابر رنگ مقاومت می کند ، به شما امکان می دهد به راحتی دیوارنویسی یا لکه های ناخواسته دیگر را تمیز کنید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک شیلنگ و صابون است تا به زیبایی جدید باشد.

نصب نرده وینیل ممکن است هزینه بالاتری داشته باشد ، اما با توجه به هزینه نگهداری کم و طول عمر بالا ، نرده های وینیل از بسیاری از انواع نرده های دیگر ارزان تر است.

نرده با اتصال زنجیره ای کاربردی و مقرون به صرفه است.

نرده متصل زنجیره ای
نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار فنس حیاط

حصارهای زنجیره ای حریم خصوصی زیادی به خانه نمی بخشد ، اما سایر کارهای اساسی حصار را نیز به خوبی انجام می دهد. صاحبان خانه و همچنین مدیران مدارس (بسیار محبوب) خوشحال خواهند شد که بدانند ارزان ، با دوام هستند و به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارند (مانند بسیاری از گزینه های دیگر).

اغلب اوقات ، صاحبان خانه مقدار زیادی درختچه ، گل ، درخت انگور یا حتی تخته سنگ های حریم خصوصی را در خارج از حصار پیوند زنجیره ای اضافه می کنند. نه اینکه این امر امنیت بیشتری به خانه شما می بخشد ، بلکه یک حریم خصوصی را نیز به وجود می آورد. هر صاحبخانه می تواند با کمی خلاقیت دید همسایگان خود را ببندد .

آماده نصب حصار پیوند زنجیره ای هستید؟  با خواندن این مقاله بهتر می توانید تصمیم بگیرید

نرده برقی

حصارهای نامرئی عمدتا برای مهار سگ از طریق یک میدان نامرئی از برق استفاده می شود. به طور معمول ، نصب شامل قرار دادن سیم در یک سنگر حفر شده در امتداد مرزی است که مالک می خواهد حصارکشی کند. یک فرستنده بی سیم نیز در نزدیکی تنظیم می شود تا سیم را فعال کند. مورد نهایی در نرده حلقه ای است که با باتری کار می کند تا سیگنال را از سیم دریافت کند. حلقه هنگام نزدیک شدن به حیوان با صدایی که فقط به گوش حیوان می رسد ، هشدار می دهد. اگر حیوان سعی کند از مرز عبور کند ، حلقه شوک الکتریکی ایجاد می کند.

چک کنید که هزینه نصب نرده برقی چقدر است.

راه اندازی حصار برقی یک پروژه آسان نیست. برای کمک به یک پیمانکار نرده تماس بگیرید .

نرده بامبو مرسوم ، مد روز و سازگار با محیط زیست کم کم محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

نرده بامبو
نرده و حصار چوبی حیاط
نرده و حصار چوبی حیاط

نرده های بامبو مانند کفپوش های سخت ، در بازار به فور وجود دارد . می توان آن را به طور طبیعی پرورش داد ، بنابراین بسیاری از خوانندگان که به گل و گیاه علاقه دارند با شنیدن اینکه یکی از گزینه های سازگار با محیط زیست و جذاب در بازار است ، خوشحال خواهند شد.

سه سبک برای نرده بامبو وجود دارد: بامبو زنده ، عصای بامبو و بامبو رول شده. عصای بامبو و بامبو رول شده سالانه تا یک پا رشد می کند. ما در آب و هوای سرد این سبک را توصیه نمی کنیم.

نرده مزرعه گزینه های متریال زیادی دارد اما سنتی ترین آنها چوب است.

نرده مزرعه

نرده مزرعه مطمئناً در مورد همه افراد صدق نمی کند ، اما در سراسر آمریکا نقشی حیاتی دارد. درست مثل همه صاحبان خانه های غیر مزرعه ای ، شما گزینه های زیادی مانند چوب ، برق ، سیم خاردار ، بافته شده یا کشش بالا دارید. مهم نیست که از چه نوع نرده استفاده می کنید ، مراقب باشید که نصب گران و به موقع انجام شود. با توجه به مقدار زمینی که کشاورزان دارند ، می توانید نیروی انسانی لازم برای ایجاد یک حصار کامل را تصور کنید.

اجازه دهید ما به شما کمک کنیم

نتیجه

در حالی که امنیت و حریم خصوصی مطمئناً دو عملکرد اصلی در همه نرده های خانه است ، اما طراحی و خلاقیت هرگز نباید در وحله دوم  قرار گیرد. با وجود تمام گزینه های نرده موجود ، هیچ خانه ای در دنیا نیازی به فدا کردن امنیت ندارد.

به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد نرده هستید؟ این مقاله به شما کمک می کند .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با حصار و نرده چوبی :

WhatsApp us