دراور یا کمد دارای کشو، میراث گذشته تا کنون با ما

توضیح

کمدهای دارای کشو با ابعاد متفاوت انواع بسیار وسیعی دارند. بسیاری از انواع آن ها هنوز هم، با توجه به گستردگی کابینت ها، در آشپزخانه ها طرفدار دارند.

در کنار تخت خواب، کنار وسایل اتاق مطالعه، در گوشه سالن های خانه گرفته تا کمدی که فایل های کاری را در ادارات نگهداری می نماید، یا درآوری که پرونده ها را در مطب پزشکان و یا دفتر وکلا نگهداری می نماید، همه انواعی از این وسیله پرکاربرد می باشند.

دراور ها سایزهای بسیار مختلفی دارند. از نوع بسیار کوچک که در کنار تخت خواب قرار می گیرد تا انواع بزرگی که حمل آن برای دو مرد هم سخت می باشد وسعت سایز دارند.

باید اضافه کنم قیمت دراور ها هم طیف بسیار وسیعی دارد. در ادامه با این وسیله پرکاربرد بیشتر آشنا می شوید.

دراور ها دارای مدلهای کلاسیک جذابی هستند که با میز کنسول های کلاسیک به طرز خارق العاده ای هماهنگ می شوند.

گالری تصاویر دراور مدل های جدید 2020

شناخت دراور چوبی

کمد دارای کشو یک حجم چوبی است که به قطعه هایی قابل تقسیم است و هر قطعه را می توان  به صورت افقی ترسیم کرد تا در محتوای آن وسایلی نهاده شوند برسد.

برای سفارش این اسامی مفید واقع می شوند: کشوهای کنار مبلمان، کشوهای پهلوی کابینت ، قفسه و کشو (در دفاتر اداری) و موارد مشابه که به سلیقه شما سفارش دهنده محترم ساخته شده و یا تهیه و ساخته می شوند.

روش های ساخت

مواد اولیه با استفاده از انواع متنوعی می توانند در انواع مختلفی ساخته شوند. چوب و کامپوزیت های مختلف چوب ، ورق فلزی و پلاستیک مواد متداولی هستند که برای کشوها مورد استفاده به کار می روند.

کشو های چوبی غالباً به گونه ای طراحی شده اند که صورت جلویی کامل باشد و دانه انتهایی از قسمت های جانبی نشان داده نشود.

 گوشه های دراور ممکن است برای استحکام اضافی یا برای زیبایی شناسی خم شود. یک اتصال  نیمه کور ممکن است برای گوشه های جلو برای پنهان کردن مفصل های به کار رفته استفاده شود.

 برای وصل کردن قطعه پایین کشو ، ممکن است یک شیار در چهار قطعه عمودی برش داده شود تا قسمت زیرین کشو را در آن قرار دهید.

دراور کلاسیک
دراور کلاسیک
دراور کلاسیک

به این مدل کلاسیک توجه بفرمایید. با ترکیب کلاسیک به راحتی قابل ست کردن است. با تعداد کشوی زیاد به خوبی وسایل زیادی را در خود جای می دهد. روی ان را می توانید با آینه، شمعدان، قاب عکس و یا هر دکور دیگری پوشش دهید و خود آن در عین حال که وسایل را در خود جای می دهد، یک دکور هم به شمار می آید.

دراور چوبی
دراور چوبی

دراور همه کاره.

این دراور در کنار تخت خواب، سالن پذیرایی و آشپزخانه و غیره قابل استفاده است. از نظر قیمت هم نسبت به موردی که در بالا دیدید ارزان تر می باشد.

دراور چوبی
دراور چوبی

مدلی از دراور که مناسب محل های کاری و کتابخامه ها می باشد.

قیمت

ببینید سایز دراورها طبیعتا در قیمت موثرند. همچنین طرح های پیچیده هزینه بیشتری برای شما ایجاد خواهند کرد.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید با کانال واتس آپ ما در ارتباط بوده و برای مشاوره و پرسش پیرامون هزینه با ما در ارتباط باشید. با تشکر

گالری تصاویر دراور چوبی :
WhatsApp us