هنگام بازسازی خانه ، درب ورودی زیبا را فراموش نکنید . با این طرح های درب دوتایی که چند منظوره و منحصر به فرد هستند ، ورودی خود را با پانچ برجسته کنید .( این یک فصل از راهنمای بزرگتر در مورد بهترین طراحی درب برای خانه های شما است . )در اینجا چند طراحی های درب جلو دوتایی برای الهام گرفتن آورده شده است .

طراحی های درب جلو چوبی دوجداره

سنتی بودن در این طرح درب دو جداره با روکش زیبا  به راحتی قابل مشاهده است .  اگر نمی توانید بین طرح های جدید مینیمالیستی و زیبایی درهای تراشیده شده قدیمی تصمیم بگیرید ، این طرح بهترین ها را از هر دو دنیای ، مدرن و سنتی به شما می دهد .

این طرح دارای یک شکل هندسی جالب و در عین حال ملایمت یک طرح گل است . حتی رنگ های تک رنگ ضمن ایجاد کنتراست ظریف ، سادگی طراحی را حفظ می کنند .

طراحی درب ورودی چوبی مدرن دو درب

چوب و شیشه دو ماده ای هستند که به طرز شگفت انگیزی تضاد دارند و منجر به طراحی درخشان درب می شوند . در این الگوی درب ، شما می توانید از نمای بیرون لذت ببرید و همچنین یک عنصر طراحی ستاره ای را در فضای داخلی ایجاد کنید .

نگران شیشه نباشید . امروزه ، تولیدکنندگان ، شیشه های مقاوم با کیفیت بالا را ارائه می دهند که یک سطح شفاف و استثنایی را فراهم می کند بدون اینکه مشکلی برای امنیت ایجاد کند . حتی می توانید برخی از اسلات ها را با حکاکی های تزئینی ، شیشه های رنگی یا مات جایگزین کنید .

طراحی درب چوبی هنری دو درب

طراحی های درب جلو و هنری
طراحی های درب جلو و هنری

روشهای جدید و مهیجی برای تصور مجدد نقوش سنتی در طراحی درب وجود دارد و این درب یک نمونه عالی است .

چوب با خاتم کاری فلز ، بر خلاف هر نوع دیگری جذابیت دارد ، مخصوصاً وقتی که این طرح از نوع طلایی یا برنز کلاسیک باشد .

با افزودن نمادهای معنی دار مانند نیلوفر آبی ،  شیر و الگوهای دایره ای که طبق هنر باستان دارای معنای غنی هستند ، درها می توانند حس هنری و همچنین اعتقادات یک  صاحب خانه را  به نمایش بگذارند .

بله ، درهای ورودی شما می توانند دریچه ای برای روح شما شوند !

طرح های درب چوبی دوتایی پرکاربرد

طراحی های درب جلو
طراحی های درب جلو

یکی دیگر از طراحی های الهام گرفته از طرحهای پرکاربرد ، این درب ورودی دارای یک صفحه کار آینه نقره ای به عنوان عنصر کانونی آن است . این پانل را می توان با الگوها و نقوش مختلف – از چهره های  اساطیری و طرح های گل گرفته تا آثار هنری انتزاعی –  کنار هم ساخته و پرداخته کنید .

این طرح درب را با دیوارها و کفهای مرمر خارجی به رنگ کرم یا سفید مطابقت دهید . این امر منجر به یک فضای سلطنتی در ورودی خانه شما می شود .

طراحی درب  چوبی دو قوسی

طراحی های درب دو قوسی
طراحی های درب دو قوسی

با این در که ترکیبی از چوب ، فلز و شیشه در یک طراحی خیره کننده است ، اشاره ای به طرح غربی دارد که  به خانه خود بیاورید . با چارچوبی عالی و در عین حال ساده ، جلوه ای دلپذیر به ورودی می آورد .

درهای ورودی قوسی همچنین نمای بیرونی خانه شما را زیبا جلوه می دهد . چند لامپ درب فلزی به هر دو طرف اضافه کنید و فضای کلاسیک مناسب اروپا را برای ورودی خود داشته باشید .

طراحی در ساده چوبی  اما درجه یک

طراحی های درب جلو ساده
طراحی های درب جلو ساده

شما می توانید بیانیه ای جسورانه با ساده ترین طراحی ارائه دهید – تمام آنچه شما نیاز دارید یک درب خاتمه یافته  با کیفیت بالا و یک عنصر طراحی خیره کننده است .

طرح درب چوبی برش خورده  شیشه ای طرح دار بر روی چوبی با تناژ غنی ، راهی آسان برای دستیابی به زیبای است .

به سراغ دسته های چوبی هماهنگ بروید که به راحتی با درب ترکیب می شوند ، اطمینان حاصل کنید که طراحی شیشه بدون حواس پرتی انجام شود .

طراحی عملکردی زیبا شناختی

طراحی های درب جلو زیبا شناختی
طراحی های درب جلو زیبا شناختی

برای خانه های امروزی ، تازه طراحی شده ، این طرح خطی و در عین حال انحنا ، یک انتخاب عالی است . دستگیره درب بزرگتر از درب ( شوخی ) ، هم به یک قسمت کاربردی و هم بخشی زیبایی تبدیل می شود .

وقتی طرحی به این سادگی است ، ترفند این است که روی زیبایی نقش و نگارهای چوبی تمرکز کنید . طرح هایی را انتخاب کنید که دارای بافت و رگه های غنی با کنتراست زیبا در رنگ باشند .

نوشته شده توسط : فیروزه پاکزاد

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:

WhatsApp chat