0 Items

درب ورودی چوب گردو

 

دو نقش مهم بازی با درب هر خانه و هر ساختمان وجود دارد: امنیت و طراحی. در این رابطه، باید از انتخاب درب جلو به خانه، و انتخاب درب را به مهد کودک، اتاق خواب یا حمام قابل تشخیص است. در هنگام انتخاب یک درب جلو به خانه، مهم است که به پایه انتخاب خود بر ملاحظات امنیتی. مردم زندگی در شهرستان خواهد شد، وزن بیشتری به سطح ایمنی ارائه شده توسط درب، در رابطه با وزن را به اعطا طراحی در نظر گرفتن شود، در مقایسه با مردم زندگی در کیبوتص یا موشاو. در هر صورت، درب ورودی باید قوی و مقاوم در برابر، معمولا از فولاد ساخته می شود، با یک مکانیزم فراهم می کند که چفت پیشرفته قفل ظرفیت بهتر است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید عناصر طراحی های متعدد را ترکیب و یا انتخاب یک درب از پیش طراحی شده با مکانیزم های امنیتی تعبیه شده است.

درب در مورد طراحی مرکزی

انتخاب یک درب اتاق خانه، در نظر گرفتن ایمنی به طور کامل از بین رفته، و به جای یک نظر گرفتن طراحی. درب یک آیتم با سطح بزرگ در رابطه با موارد دیگر خانه دکور، و غیره درهای این خانه است تاثیر قابل توجهی در طراحی داخلی و فضای خانه وجود دارد. ضخیم درب چوب جامد درب کاملا متفاوت است، پیمانکار “ساده و آسان که مسئولیت رسیدگی به ابتدایی احساس خواهد شد. درب را می توان به طیف گسترده ای از دستگیره، قفل، پنجره ها، درب و یکی دیگر از سری عناصر طراحی تخیل با توجه به اتاق خاص یکپارچه و.

درب های شیشه ای
به روز رسانی در 2015/04/27، 00:25
درب شیشه ای عمدتا در ساختمان های خصوصی و یا دفاتر استفاده می شود. به طور معمول، از آن استفاده شود برای جدا کردن حفره اتاق های اجرایی به طور کلی و یا مناطق مهم برای نگاه خود را معتبر آن مقایسه می کند.
غرفه دوش درب شیشه ای

درب به فرصت های جدید
قبل از اینکه ما یک طراحی درب جدید را انتخاب کنید، شما باید تصمیم بگیرید که اتاق در حال رفتن به آن محل، و این که آیا آن را مناسب برای تغییر طراحی. این مهم توجه داشته باشید، برای مثال، آن است که اتاق کودکان، اتاق کودکان یا بازی نزدیک، وضعیت را با شدت بهم زدن درب و یا بچه های کوچک را مجبور به طور تصادفی آن برخورد می کنند. ظروف شیشه ای، به طور خاص کاملا شفاف، می تواند خطرناک باشد و به همین دلیل حتی اگر اتاق در دفتر است، شما باید برخی از عناصر تنظیم کردن او ترکیب و جلوگیری مردم از توفنده به آن.

برای یک نقل قول از یک متخصص:
پس از شما در یک اتاق است که ارتقاء را دریافت خواهد کرد تصمیم گرفت، سعی کنید به طور دقیق چه نیازهای از اتاق. برای مثال، اگر آن را در شعبه بانک خاص اصل است، شما ممکن است بخواهید برای پخش شفافیت و دسترسی به “درهای باز”. در این مورد شما باید یک درب کاملا شفاف، که از طریق آن برای دیدن بدهید را انتخاب کنید و او قادر به مشاهده وعده در طول روز است. برای حفظ حریم خصوصی، شما می توانید علاقه مند می شود در رنگ آمیزی شیشه، رنگ آمیزی و یا نیمه برای مخفی کردن بخشی از درب یا پوشش آن را به طور کامل.

نه تنها درب
شما همچنین می توانید درب های شیشه ای برای جدا کردن اتاق یا مناطق در منزل یا دفتر خود استفاده کنید. از آنجا که این یک فضای باز و بیشتر “عمومی” است را می توان در متون طراحی و یا نقاشی شامل بر روی شیشه حکاکی. پارتیشن بین اتاق نیز از طرفداران درب های شیشه ای و دوربین های کامپکت باز در حال اجرا را به پس انداز خود را به جای وجود دارد. بنابراین، برای مثال، می توانید کل اتاق کنفرانس درب شیشه ای مسدود و باز آن را به راحتی زمانی که مورد نیاز است.

همچنین این امکان را به استفاده از درب شیشه ای به عنوان یک دیوار وجود دارد. این اجازه می دهد تا برای ساخت یک شیشه اتاق های مختلف طراحی مستقل است. شیشه ای مقاوم در برابر بیشتر از یک پنجره، برای مثال، و می تواند به عنوان یک دیوار برای همه چیز در نظر گرفته. چنین استفاده در ادارات و فضاهای کسب و کار شایع تر است، و طراحی شده است برای جدا کردن اتاق های مختلف از دیگران، بدون تعصب به طراحی کلی از فضای کاری.

 

WhatsApp chat