6 جدیدترین طرح در اتاق خواب 

اتاق خواب ویژه ترین قسمت خانه است .  این یک فضای خصوصی است که می توانید خودتان آن را  با دیگران سهیم بشوید ! خواه با شریک زندگی خود شریک شوید یا خودتان ، باید آن را با یک در خوب ایمن کنید . به همین دلیل برای مهر و موم کردن فضای خصوصی خود از بقیه خانه و لذت بردن از خلوت خود ، به طراحی در اتاق خواب نیاز دارید . در کنار دکوراسیون و مبلمان دنج ، انتخاب در نیز یک امر ضروری است !

مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

اکنون می توانید با انتخاب تنوع متفاوت در طراحی در اتاق خواب ، شخصیت و سلیقه خود را آشکار کنید . آنها نه تنها به عنوان یک در عمل می کنند ، بلکه سبک و زیبایی داخلی شما را نیز تقویت می کنند . بعضی از این درها بسیار زیبا هستند ، شما می خواهید در اتاق خود محدود بمانید ! در ادامه با مطالعه 5 طرح در اتاق خواب که در این لیست قرار گرفته اند ، همراه با مزایا ، انواع و راهنمای سبک ، مطالعه کنید .

انواع مختلف در اتاق خواب کدامند؟

بسته به نیاز شما ، انواع مختلفی از سبک های در اتاق خواب برای انتخاب وجود دارد . در اینجا برخی از طرح های محبوب آورده شده است :

    درهای اتاق خواب کشویی : این در ها برای اتاق های جمع و جور ایده آل هستند تا فضای بیشتری را صرفه جویی کرده و نور و هوای بهتری را به اتاق وارد کنند .

    درهای اتاق خواب جیبی : آنها درهای کشویی هستند که در جیب های دیوار ناپدید می شوند .

    در اتاق خواب لولایی : متداول ترین نوع در است که از لولا برای عملکرد تاب استفاده می کند . آنها به راحتی در دسترس هستند اما فضای اتاق را اشغال می کنند .

    در اتاق خواب تاشو : در  دو رو نیز نامیده می شود ، می توان این در ها را تا کرد تا فضای بیشتری ایجاد کند . از آنها می توان برای اتاق های لباس و حتی کمد هایتان استفاده کرد .

    درهای فرانسوی : اگر اتاق خواب شما به پاسیو یا بالکن دسترسی دارد ، درهای شیشه فرانسوی گزینه ای عالی برای لذت بردن از مناظر شما هستند .

قبل از خرید در اتاق خواب چه مواردی را باید در نظر گرفت ؟

اگر در مورد نوع در مناسب اتاق خواب خود سردرگم هستید ، این نکات ساده خرید را دنبال کنید :

    نقشه اتاق خواب خود را تجزیه و تحلیل کنید و برای درک نوع در مورد نیاز خود ، تصویری ایجاد کنید .

    اگر اتاق کوچکی دارید از در های لولایی خودداری کنید و به جای آن درهای اتاق خواب کشویی یا جیبی را انتخاب کنید .

    بسته به در انتخاب شده ، یک قاب محکم در را برای پشتیبانی دقیق و تعادل انتخاب کنید .

    مواد مناسب اتاق خود را انتخاب کنید . شما می توانید از بین انواع مواد مانند چوب ، فولاد ، فایبرگلاس ، uPVC و غیره انتخاب کنید .

    طراحی سطح در خود را انتخاب کنید . آیا شما آن را ساده یا مفصل می خواهید ؟

    همچنین می توانید با استفاده از لاک یا روکش ، درهای مختلف خود را به پایان برسانید . با آنها آزمایش کنید تا در شما برجسته شود .

بهترین طراحی در اتاق خواب

به پایین بروید تا تصاویر در اتاق خواب جدید را با توضیحات دقیق بیایید و نگاهی به آنها بیندازیم .

  1. در اتاق خواب طراح :
مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

با این طراحی در جذاب ، به اتاق خواب خود جذابیت طراح بدهید . در دو پانل ظاهری شیک به اتاق شما می دهد ، بدون آنکه از بالای آن استفاده کنید . اگر برای اتاق خود زمینه سفید یا روشن دارید ، می توانید به دنبال لاکی تیره مانند این مورد بروید تا کنتراست مناسبی ارائه دهد . با این در می توانید به سراغ قاب در متناسب بروید  .

     نوع در : در پانل چوبی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : قهوه ای تیره .

  • طراحی در اتاق خواب اصلی :
مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

اگر یک اتاق خواب مستر بزرگ دارید ، در باید با عظمت آن مطابقت داشته باشد . این در باز دو نفره را که مخصوص زیبایی فضای داخلی شما ساخته شده است ، بررسی کنید   . درهای تراشیده شده دارای دستگیره های طلایی ساده برای قفل و کنترل درها هستند . اگر ورودی کوچکتری به اتاق خواب دارید ، می توانید فقط یک در منزل را انتخاب کنید .

     نوع در : در چوبی دو نفره باز .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : خاکستری

 3 . درهای اتاق خواب کشویی :

مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

این در چوبی آبی پاستیلی یکی از ایده های جالب در اتاق خواب برای خانه شما است . در جلوی چوبی زیبا جذابیت روستایی به خانه شما می بخشد . به جای اینکه به سراغ یک مدل معمولی لولایی بروید ، می توانید برای صرفه جویی در فضا این در کشویی را انتخاب کنید . در همچنین می تواند به عنوان یک تقسیم کننده داخلی اتاق باشد .

     نوع در : در پانل کشویی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : آبی پاستلی .

بیشتر ببینید : عکسهای طراحی در منزل

  4 . طرح های در اتاق خواب چوبی :

مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

اگر بودجه مشکلی برای شما ایجاد نمی کند ، می توانید در چوبی معمولی خود را به این طرح های کلاسیک در اتاق خواب ایتالیایی برای خانه ارتقا دهید . در زیبا مطمئناً به دکوراسیون شما زیبایی می بخشد و می توان از آن به عنوان لوازم جانبی استفاده کرد . این یک در سه تابلویی با طراحی زیبا است . می توانید چنین مدل هایی را برای اتاق خواب اصلی خود امتحان کنید تا خاصیت آن را مشخص کنید .

     نوع در : سه در چوبی ایتالیایی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : سفید

5 . طراحی در اتاق خواب شیشه ای :

مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

      اگرچه ممکن است ایده در شیشه ای برای اتاق خواب خود را خریداری نکنید ، طراحان آنها را به شدت برای سبک و ظرافت توصیه می کنند . به جای شیشه های معمولی ، می توانید سراغ شیشه های مات بروید که تقریباً مات و ضد خش است . با استفاده از طرح های مختلف شیشه الگوهای منحصر به فرد در را ایجاد کنید .

     نوع در : در شیشه ای مات .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب ، شیشه .

     رنگ : قهوه ای

  6 . درهای کمد اتاق خواب :

مدل درب اتاق خواب چوبی
مدل درب اتاق خواب چوبی

هر اتاق خواب برای نگهداری وسایل به کمد لباس احتیاج دارد . به جای باز نگه داشتن آن ، می توانید درهای کمد مختلف را امتحان کنید . نگاهی به این در کشویی پنل سفید بیاندازید ، که یک صرفه جویی کننده در فضای عالی است . همراه با دسترسی به کمد ، جذابیت دنیای قدیم را نیز به اتاق شما اضافه می کند . شما همچنین می توانید با تم های رنگی بازی کنید تا جلوه های خیره کننده ایجاد کنید !

     نوع در : در چوبی کمد کشویی .

     موقعیت : داخلی .

     مواد : چوب

     رنگ : سفید

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp us