0 Items

انواع مختلف در داخلی

کلبه یا  خانه ؟ قاب دار یا همسطح ؟ اگر در انواع مختلف در های موجود برای شما گیج کننده است  ، ما شما را سرزنش نمی کنیم ! با تغییرات و سبک های بسیار متنوع ، حتی کارشناسان ما هم کمی گیج  می شوند .

در این مقاله  ، تصمیم گرفتیم که بهترین ها را به شما معرفی کنیم و ما توضیح می دهیم که تفاوت بین انواع مختلف درهای داخلی چیست ، بنابراین شما می توانید درهای مناسب خود را انتخاب کنید .

درهای همسطح

در های فلاش ساده ترین طرح درها هستند . آنها در هر دو طرف صورت ساده دارند ، این بدان معنی است که صاف هستند و از هیچ الگو و صفحه ای برخوردار نیستند . به طور معمول ، روکش ها در دو طرف یک ماده اصلی قرار می گیرند . به شما امکان می دهد ظاهر درهای چوبی   mdfرا بدون برچسب قیمت حفظ کنید .

درهای شستشوی مختلف می توانند یکی از سه هسته داشته باشند .  mdf  ، توخالی یا میله ای ، هسته mdf دقیقاً همان چیزی است که روی روکش می گیرند . از یک ورق  mdf از مواد ، مانند تخته خرده چوب یا کف ، برای پر کردن کامل فضای بین دو چهره  ( دو طرف ) استفاده می شود . نتیجه یک در شستشو با مقاومت اضافی ، عایق بندی و خاصیت ضد صدا است .

درهای شستشوی هسته توخالی فقط کمترین پشتیبانی را از در و قاب دارند . اغلب به شکل مقوا راه راه در یک شبکه یا سازه لانه زنبوری است . در های همسطح هسته است و نقطه میانی بین  mdf و توخالی هستند . در داخل ، آنها از لایه های چوبی ساخته شده اند و یکی بر روی دیگری ثابت می شوند . پس از آن صورت و هسته ها به دسته چوب متصل می شوند تا ظاهر و سفتی یک در چوبی را بدون وزن و برچسب به شما بدهند .

درهای تابلویی

درهای تابلویی احتمالاً رایج ترین سبک در داخلی است که برای تماس با آن وارد خواهید شد . شکل ساده آنها به این معنی است که تقریباً در هر سبکی از خانه زیبا به نظر می رسند . با وجود شباهت های زیادی که دارند ، در های تابلوی بسته به تعداد تابلو مورد نظر شما در طیف گسترده ای از سبک ها در دسترس هستند . آنها به طور معمول در دو طرح از دو صفحه تا 12 صفحه در دسترس هستند ، اگرچه ممکن است بتوانید طرح هایی با بیش از این پیدا کنید .

انواع درب داخلی
انواع درب داخلی

در های تابلوی می توانند به صورت افقی یا عمودی روی هم قرار بگیرند . به طور معمول ، هرچه تعداد صفحات بیشتر باشد ، شکل ظاهری در سنتی تر است .

درهای  تابلوی می توانند لعاب دار و یا بدون لعاب باشند . تغییرات لعاب دار ممکن است دارای یک صفحه ، چند یا تمام صفحات شیشه ای باشند . اینها گزینه خوبی برای فیلتر کردن نور طبیعی بیشتر از یک اتاق به اتاق دیگر هستند .

انواع درب داخلی
انواع درب داخلی

انواع مختلف در قاب دار

درهای کلبه ای

درهای کلبه فقط برای استفاده در سکونت‌گاه های خود نیست . اگرچه به نظر می رسد در خانه های قدیمی بسیار دیدنی هستند . گاهی اوقات درهای تخته ای یا تاقچه و مهاربند نامیده می شوند اما دومی به سبک کمی متفاوت اشاره دارد که بعداً آن را پوشش می دهیم .

درهای کلبه ای که اغلب از چوب بلوط ساخته می شوند ، سبک درهای مقاوم ، روستایی هستند . آنها با وجود سلیقه سنتی خود ، هم در خانه های سنتی و هم در خانه های معاصر خارق العاده به نظر می رسند . اگر بدانید که به دنبال چه می گردید ، می توانید در یک کلبه را از یک مایل دورتر مشاهده کنید . در های داخلی به سبک کلبه ای دارای تخته های عمودی هستند که تمام طول در را اجرا می کنند . بعضی اوقات ممکن است این تخته ها از لبه ای به لبه دیگر اجرا شوند ، گاهی اوقات ممکن است درون یک مرز قرار بگیرند . در هر صورت ، آنها هنوز درهای کلبه هستند .

انواع درب داخلی
انواع درب داخلی

درهای لبه دار

درهای لبه دار دارای همان ساخت عمودی در های کلبه ای هستند اما در یک طرف با تاقچه های افقی تقویت می شوند . محل تاقچه ها روی در بستگی به تعداد تاقچه ها دارد . اگر دو تا داشته باشید به احتمال زیاد یکی را در بالا و دیگری را در پایین پیدا خواهید کرد ، سه تا بین بالا و پایین فاصله خواهند داشت و غیره . . .

در آویز و مهاربند

در آویز و مهاربندی نوعی در لبه دار است اما با اضافه شدن مهاربند  همانطور که طاقچه به صورت افقی اجرا می شود ، مهاربند با زاویه ای متصل می شود که گوشه یک طاقچه را با زاویه 45 درجه به گوشه مخالف دیگر متصل می کند  و تمام می شود .

این فقط سبک در نیست که نیاز به توجه شما دارد ، شما همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پایان کار ، ناتمام یا مقدماتی داشته باشید ! برای از بین بردن هرگونه سردرگمی در مورد معنای این پایان های مختلف ، آنها را در زیر توضیح داده ایم .

کاملاً تمام شده

درهای کاملاً تمام شده درهایی هستند که به غیر از دستگیره ها و لولاهای نصب شده و در آویزان ، به کار دیگری احتیاج ندارند آنها لایه های نهایی رنگ یا لکه خود را دارند و آماده نصب سریع در خانه شما هستند .

ناتمام

درهای ناتمام قبل از اینکه بتوانید آنها را آویزان کنید به کمی کار اضافی نیاز دارد . به درهای ناتمام نگاه کنید که کمی شبیه بوم خالی هستند ، فقط منتظر هستند تا شما در مورد محصول نهایی ترجیحی خود تصمیم بگیرید . از لاک های مختلف گرفته تا روغن های چوب ، واکس ها تا لکه ها ، شما کاملاً بر روی ظاهر کامل در کنترل دارید که اگر بخواهید در های خود را با کارهای چوبی موجود تطبیق دهید ، بسیار عالی است .

درهای آستر دار

درهای اولیه می توانند به هر سبکی عرضه شوند . تابلو ، کلبه ، لعاب ، بدون لعاب . این نام به این واقعیت اشاره دارد که این در ها از قبل آماده شده اند ، اغلب با رنگ سفید به شما امکان می دهند رنگ مورد نظر خود را بدون نیاز به سنباده زدن و پرایمر کشیدن در های داخلی با طرح سفید با کیفیت بسیار بالایی به پایان رسیده اند که می توانید آنها را همانطور که برای جلوه ای فوق العاده روشن و معاصر هستند آویزان کنید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp chat