راهنمای درب های ساده داخلی

به طور کلی ، وقتی صاحبان خانه به درب فکر می کنند ، به درب ورودی فکر می کنند . درب ورودی اولین چیزی است که مردم هنگام ورود به خانه شما می بینند . با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که لازم نیست هر درب آراسته و خاص باشد . در واقع ، بیشتر درهای خانه شما نسبتاً معمولی خواهند بود ، اما از اهمیت کمتری نسبت به درب ورودی برخوردار نیستند . درب های ساده معمولاً درب های داخلی با کارایی مقرون به صرفه استفاده می شوند .

برای اطلاعات بیشتر در مورد درب های ساده و چگونگی استفاده از آنها در خانه خود در ادامه مطلب بخوانید .

مبانی درب های شستشو

به طور کلی ، درب های ساده , درب های صاف و ساده ای هستند که برای فضای داخلی خانه شما استفاده می شوند . این نوع درب های داخلی بر خلاف درب های قاب دار که اندکی جذاب هستند ، هیچ طرح شیارداری روی خود ندارند . اغلب ، درب های ساده با چوبی که روی یک هسته توخالی نصب می شود ساخته می شوند . این هسته توخالی اغلب با ساختارهای پشتیبانی اضافی مانند سیستم پشتیبانی لانه زنبوری مجهز شده است . درهای ساده با این هسته های توخالی بسیار سبک وزن هستند .

با این وجود ، برخی از درهای ساده ، جامد هستند و با چوب جامد چند لایه ، معمولاً توس ، بلوط ، یا چوب ماهون ساخته می شوند . به طور کلی ، فضای داخلی درب های ساده با تخته سه لا ، تخته یا روکش پوشانده می شوند و غالباً با روکش هایی که دانه چوب و درزگیر را برجسته می کند ، مهر و موم می شوند .

در واقع ، درب های ساده درب های معمولی هستند که برای کارکرد ساخته می شوند ، نه سبک . درب های ساده اغلب در محیط هایی مورد استفاده قرار می گیرند که زیبایی شناسی نگران کننده نیست . با این حال ، این بدان معنا نیست که درب های شستشو زشت یا جذاب نیستند . در عوض ، آنها به راحتی و با کارآیی مقرون به صرفه ساخته شده اند .

درب های ساده داخلی
درب های ساده داخلی

درب های ساده روکش چوب ، مانند این درب در دفتر خانه ، می توانند طراحی مینیمالیستی را به خانه شما اضافه کنند .

هزینه و نگهداری درب های ساده

از آنجا که آنها چنین مدل های اساسی هستند ، متأسفانه درهای ساده به راحتی آسیب می بینند ، به راحتی جوش ها و خراش های کوچک را می گیرند . خوشبختانه درب های ساده نسبتاً ارزان هستند و به همین راحتی قابل تعویض هستند . به طور کلی ، هزینه درب های ساده حدود 70 تا 100 دلار است ، به علاوه هزینه های اضافی بسته به هزینه های کارگر و تجهیزات . بدین ترتیب ، تعویض درب های سادهآسیب دیده مشکل نیست . علاوه بر این ، تمیز نگه داشتن درب های ساده آسان است ، زیرا به راحتی خاک یا گرد و غبار را جمع نمی کند . استفاده از روکش ، رنگ را برای مدت طولانی تری حفظ می کند .

سبک های درب های ساده

در حالی که درب های ساده به سبک فانتزی معروف نیستند ، این بدان معنا نیست که باید خسته کننده باشند . درب های ساده به راحتی رنگ آمیزی می شوند و بنابراین ترکیب آنها در هر دکوراسیون موجود برای آنها آسان است . علاوه بر این ، از آنجا که درب های ساده غیر توصیفی هستند ، از توجه دیگر عناصر اتاق نمی کاهند . به همین ترتیب ، می توانند برای برجسته سازی سایر عناصر طراحی استفاده شوند .

 نکته : درهای ساده ارزان هستند

در مجموع ، استفاده از درب های ساده در هر خانه ای ارزان و کارآمد هستند . اگرچه به هیچ وجه چشمگیر نیستند ، درب های ساده , مدل ساده ای مناسب برای هر صاحب خانه با بودجه  کم هستند . برای یافتن پیمانکارانی در منطقه خود که می توانند به شما در نصب درب های ساده  در خانه شما کمک کنند ، امروز پایگاه داده ما را بررسی کنید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع درب چوبی :

WhatsApp chat