اگر به دنبال درب های زیبا و خاص برای خانه و محل کار خود هستید که کاربردهای زیادی داشته باشند درهای کشویی بهترین گزینه هستند که ما در این مطلب 10 تا از اصلی ترن مزایای آن ها را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم.

1. مزیت بهره وری انرژی با درهای کشویی

درهای کشویی می توانند عایق کارآیی باشند و اطمینان حاصل کنند که خانه شما در زمستان گرم و در تابستان خنک است.

درهای کشویی مجهز به واشر کامپوزیت عایق حرارتی مطلوب را ارائه می دهند – به طور موثر به عنوان یک مانع آب و هوایی و صوتی عمل می کنند و گرد و غبار ، رسوبات و باران را از خانه خارج می کنند.

جدیدترین درب های کشویی 2021
جدیدترین درب های کشویی 2021

2. جریان داخلی / خارجی

درهای کشویی با ایجاد یک جریان بی نقص بین فضای بیرونی و داخلی منزل ، ورود به فضای داخلی را آسان می کنند.

از آنجا که درهای کشویی دارای شیشه های بزرگ هستند ، در کل سال از مناظر باغ شما و مناظر پانوراما فراتر از آن را ارائه می دهند.

3. ایمنی

در گذشته ، درهای کشویی شهرت خود را به دلیل خطرناک بودن شهرت می بخشید زیرا همیشه با استفاده از شیشه های ایمنی نصب نمی شدند.

امروزه ، این همه تغییر کرده است – صاحبان خانه اکنون می توانند درهای کشویی را با شیشه های مقاوم در برابر شکستن تهیه کنند.

4. امنیت بالای درهای کشویی

هنگام سرمایه گذاری در درهای کشویی ، امنیت یک نکته مهم است.

صاحبان املاک مسکونی باید به دنبال درهای کشویی با واشرهای گنجانیده شده ، مهر و موم های آلومینیومی و لت های ثابت در محل اتصال این عناصر باشند.

علاوه بر قفل ، به دنبال یک مکانیزم قفل قلاب باشید که از بلند شدن برگ کشویی از قاب خود جلوگیری کند.

درهای کشویی ایمن همچنین دارای استیل های مهندسی شده برای پایداری بیشتر هستند که باعث ایجاد پلی بین محراب داخلی و فضای باز شما می شود.

5. صرفه جویی در فضا

درهای کشویی بدون لولا کار می کنند – آنها به جای چرخش باز ، فقط در امتداد مسیر بلغزانند. این بدان معنی است که فضای اضافی برای قوس درب مورد نیاز نیست زیرا آنها به راحتی توسط یک درب کشویی روی صفحه دیگر باز می شوند.

6. نور طبیعی

درهای کشویی شیشه های شیشه فوق العاده بزرگی دارند که از بالا به پایین هر صفحه درب کشیده می شوند. این طراحی هر نور طبیعی را به حداکثر می رساند و اطمینان حاصل می کند که می توانید از فضای داخلی با نورافکن در طول روز لذت ببرید.

7. دسترسی آسان

درهای کشویی به راحتی روی ریل های خود حرکت می کنند – برای باز کردن این درب ها ، باید آنها را به آرامی کنار بکشید تا باز شوند. این امکان دسترسی آسان به مناطق بیرونی را فراهم می کند ، که به خصوص در ماه های گرم تابستان بسیار مفید است.

8. سازگار با محیط زیست

برخی از درهای کشویی دارای ویژگی های سازگار با محیط زیست هستند. به عنوان مثال ، صاحبان خانه می توانند درهای کشویی ساخته شده از چوب را تهیه کنند که تجدید پذیر ، بادوام است و به عنوان یک عایق خوب عمل می کند.

درهای کشویی سفید رنگ
درهای کشویی سفید رنگ

9. لعاب عالی

درهای کشویی برای والدین یک سرمایه بزرگ است ، آنها مناظر محدودی از فضای بیرونی خانه شما را ارائه می دهند ، به والدین اجازه می دهد مراقب فرزندان خود باشند.

شما می توانید برای درب های کشویی خود شیشه ای انتخاب کنید که مزایای عملی مختلفی از جمله کاهش اشعه ماورا بنفش مضر تا 98 درصد را فراهم کند.

لعاب کم مصرف می تواند از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و همچنین عایق صوتی بهتری ایجاد کند و یخ زدگی و چگالش شیشه را کاهش دهد.

10. سبک

نصب درهای کشویی زیبایی را به هر خانه اضافه می کند. آنها یک ظاهر ساده و زیبا را ارائه می دهند که با اکثر سبک های معماری هماهنگ است و همچنین یک طراحی فوق العاده کاربردی و عملی است که نور طبیعی ، نمای بیرونی را به حداکثر می رساند و عملکردی آسان را ارائه می دهد.

امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید بوده باشد و بتوانید یک خرید ایده آل برای خود نیز داشته باشید.

نویسنده: ف.حسنخانی

مقالات مرتبط با درب های چوبی:

WhatsApp us