افزودن دیوار چوبی به خانه شما روشی مقرون به صرفه ، آسان و خلاقانه است که به صورت داخلی سریع و بدون نیاز به دگرگونی در اثر تغییر شکل دیوار ، می توانید لیفت دیوار را انجام دهید . هر هفته که می گذرد ، الوارهای اصلاح شده در حال صعود به جدول ” روندهای داغ ” هستند و تعجب آور نیست که نسلی که با سطوح مصنوعی صیقلی احاطه شده اند ، حالا عاشق گرمای چوب می شوند ! افزودن چوب های احیا شده در فضاهایی مانند آشپزخانه و حمام مدرن می تواند در بهترین زمانها یک کار دشوار باشد . اما وقتی صحبت از اتاق خواب می شود ، این کار کاملاً راحت تر می شود . و بدون شک چوب اصلاح شده ویژگی دیوار است که محبوب ترین انتخاب از همه آنها است .

اتاق های خواب با دیوارهایی که با چوب های اصلاح شده پوشانده شده اند ، احساس خاصی از آرامش ، هاله ای جذاب و کاریزمای طبیعی دارند که آنها را از زندگی روزمره جدا می کند . تبدیل حتی اتاق خواب پیشرفته امروزی به یک آرامستان آرامش بخش و شخصی ، دیوارهای چوبی احیا شده تأثیر بسزایی از نظر زیبایی شناسی و همچنین فضای را  برای قاب و وسایل تزئینی  شما محیا می کند. با توجه به این موضوع ، در اینجا 25 بهترین اتاق خواب وجود دارد که با خوشرویی از این روند پذیرفته اند . امیدوارم که آنها به شما الهام بخش باشند تا همان کار را انجام دهید !

اتاق های خواب دنج و امروزی

ما تقریباً به صورت روزانه در کارگاه  از نوسازی ، اضافات ، اصلاح شده و تعمیرات خانه های هوشمند استفاده می کنیم . بسیاری از این پروژه ها نه تنها دگرگونی کاملی از فضای داخلی ، محیط و سبک آن دارند ، بلکه اتاق زیر شیروانی قدیمی ، سوله ها ، گاراژها و پسوندهای ناخواسته نیز به نفع پسوندهای  امروزی از بین می روند . این چوبی است که از این سازه ها گرفته شده است و می تواند اتاق خواب شما را با تبدیل خود به یک دیوار پایه خیره کننده احیا کند . مطمئناً ، چوب های احیا شده به برخی کارها نیاز دارند و شما همیشه مقادیر ضایعات و مواد غیرقابل استفاده را در هر توده پیدا خواهید کرد . اما صبور باشید و بگذارید خانه قدیمی شما بخشی از اتاق خواب جدید شما شود !

نمونه اتاق دنج
نمونه اتاق دنج

در این دیوار پوش چوبی شما بهترین انتخاب را می توانید داشته باشید ، به شما آرامش و زیبای را همراه هم هدیه می دهد .

دیوار پوش چوبی
دیوار پوش چوبی

این دیوار پوش چوبی شگفت انگیز است ، با این ست چوبی که از تخت و میز کنار تختی چوبی و بوفه چوبی در طرح متضاد است و به شما کمک می کند بتوانید بهترین حالت دکوراسیون چوبی امروزی را داشته باشید .

دیوار پوش قهوه ای
دیوار پوش قهوه ای

این دیوار پوش قهوه ای تیره فوق العاده است و پوشش یک دیوار ، هوشمندانه است .

دیوار پایه چوبی اصلاح شده در اتاق های خواب مدرن و امروزی همه چیز در مورد افزودن کنتراست بافتی است بدون اینکه در واقع رنگ بیش از حد داشته باشد . انتخاب چوبی که در ظرافت ظریف باشد ، گزینه خوبی است زیرا پالت رنگی موجود در اتاق را برهم نمی زند . غالباً این دیوار سقف است که با چوب اصلاح شده پوشانده می شود و این روش آزمایش شده یک روش کلاسیک است که هرگز از بین نمی رود . کسانی که حتی بیشتر و منحصر به فرد تر هستند ، می توانند تخته های چوبی مرتب شده به شکل شورون یا استخوان شاه ماهی را برای دیوار چوبی شگفت انگیز اصلاح شده خود در نظر بگیرند .

نمونه دیوار پوش چوبی
نمونه دیوار پوش چوبی

این دیوار پوش چوبی زیبا نیست ! با وجود این دیوار پوش چوبی شما بهترین انتخاب را کرده اید .

دیوارپوش با رنگ خنثی
دیوارپوش با رنگ خنثی

 این رنگ چوب خنثی برای دیوار پوش ، زیبا و مدرن است ، و حالت عمودی کار شده یک ایده عالی برای این کار است .

دیوار پوش و کفپوش چوبی
دیوار پوش و کفپوش چوبی

این دیوار پوش و کفپوش چوبی در یک طیف رنگی هستند و زیبای اتاق را در کنار ست بودن به همه نشان می دهد .

انواع دیوار پوش
انواع دیوار پوش

این دیوار پوش با عرض کم زیبا نیست ؟

دیوارپوش تیره
دیوارپوش تیره

ما عاشق این رنگ تیره چوب هستیم و این دیوار پوش بهترین حالت این دیوارپوش است .

آغوش روستایی

اتاق های خواب مدرن به طور فزاینده ای به سمت شور و نشاط طبیعی تر حرکت می کنند و دیوار چوبی اصلاح شده بهترین راه برای ایجاد تعادل بین اصلاح شده و روستایی است . گرماي چوب و بافت منحصر به فرد آن هنگام استفاده در فضاهاي شهري صيقلي ، خود نمايشگر هستند . چوب های اصلاح شده با ظاهر پیر ، عطر و طعم بی نظیر و خراش های کوچک و فرورفتگی ، هنگامی که توسط بتن ، سنگ و شیشه احاطه می شوند ، خاصیت بیشتری پیدا می کنند . نوع چوب اصلاح شده ای که انتخاب می کنید ، و غنای آن ، پایان پریشان و جذابیت کلی آن ، تعیین می کند که اتاق خواب شما چه سبک رویستیک است .

دیوار پوش چوبی کلاسیک
دیوار پوش چوبی کلاسیک

این دیوار پوش چوبی جذابیت خاصی دارد ، این اتاق را تبدیل به مکانی پر از جذابیت کلاسیک کرده است .

دیوار پوش چوبی زیبا
دیوار پوش چوبی زیبا

باز هم دیوار پوش چوبی و باز هم زیبای .

تصویری از دیوار پوش چوبی
تصویری از دیوار پوش چوبی

این دیوار پوش چوبی در قاب مخصوص قرار گرفته و این یک انتخاب زیبا است .

برخلاف اتاق مدرن ، شما نیازی به محدود کردن چوب اصلاح شده فقط به دیوار اصلی اتاق خواب  به سبک روستایی ندارید . در حقیقت ، اگر بیش از یک دیوار را با مواد بپوشانید ، اتاق خیلی بیشتر شبیه ” کابین دنج ” است . جدا از جذابیت چوبی ، این امر به طور چشمگیری هزینه های ساخت و ساز یا بازسازی را کاهش می دهد و به اتاق خواب ظاهری کلاسیک و قدیمی می دهد که چوب موجود در قفسه ها نمی تواند ارائه دهد .

زیرشیروانی چوبی
زیرشیروانی چوبی

این زیرشیروانی چوبی با دیوار پوش چوب و ستون های بزرگ چوبی عالی است و کفپوش چوبی بینظیر و شما ببینید تختخواب چوبی و میز وسط کوچک همه یک اتاق زیرشیروانی جذاب چوبی را ساخته اند .

دیوار پوش برای اتاق خواب
دیوار پوش برای اتاق خواب

دیوار پوش چوبی جذابیت فوق العاده ای دارد و شما یک دیوار اتاق خواب خود را با وجود این دیوارپوش جذاب تر کنید .

دیوار پنجره چوبی

این دیوار پنجره چوبی فوق العاده است ، می توانیم به شما این مژده را بدهیم که چوب هر چیزی را زیبا تر می کند .

اتاق تمام چوب
اتاق تمام چوب

این اتاق سرتاسر چوب ، بهترین طرح موجود است ، دیوارپوش های چوبی در این طرح نقطه مرکزی هستند .

دیوار پوش تیره
دیوار پوش تیره

این طرح دیوار پوش تیره با وجود تنه های درخت ، شما را به یک سبک روستیک می برد .

سبک های متنوع را کاوش کنید

هر زمان که یک عنصر تزئینی یا طرحی وجود داشته باشد ، ما همیشه می خواهیم همه کاره بودن و سازگاری آن را قبل از استقبال کامل از آن در نظر بگیریم . چوب اصلاح شده از این نظر برنده می شود ، زیرا به راحتی می تواند بخشی از اتاق خواب ها با سبک ها و موضوعات متنوع شود . از خانه ، مزرعه بوهمی ، شیک و صنعتی گرفته تا سبک مینیمال و ساحلی ، هیچ محدودیتی در سبک اتاق خواب در هنگام استفاده از چوب اصلاح نشده وجود ندارد . مطمئناً ، بعضی از اتاق های خواب هنگام استفاده از چوب های احیا شده نیاز به روش محدودتری نسبت به سایر اتاق ها دارند ، اما درست آن را درست کنید و دیگر مسحور خواهید شد !

سبک های مختلف دیوارپوش چوبی
سبک های مختلف دیوارپوش چوبی

دیوار پوش چوبی در این اتاق کوچک برای دیوار مرکزی بهترین انتخاب است .

دیوار کوب چوبی
دیوار کوب چوبی

دیوار کوب چوبی زیبا در بهترین دکوراسیون های روز جای می گیرند .

دیوار کوب زیبا
دیوار کوب زیبا

این دیوار کوب زیبا نقطه آغازین این اتاق است و البته رنگ متضاد آن با پنجره سفید بهترین است .

چوب اصلاح شده در بسیاری از اتاق خواب ها شخصیت و تضاد زیادی ایجاد می کند و به همین دلیل بهتر است که بقیه اتاق را تا حد ممکن ساده و کم رنگ نگه دارید . بیش از حد رنگ ، بافت و لوازم جانبی غیرضروری می تواند جو نامرتبی ایجاد کند . اجازه دهید این افزودنی استثنایی درخشان شود و اطمینان حاصل کنید که دکوراسیون اتاق خواب از شکوه و جلال طبیعی آن نمی کاهد .

دیوار چوبی کلاسیک
دیوار چوبی کلاسیک

این جمجمه گاو میش بر روی دیوار کوب چوبی زیبای کلاسیک وهم آوری را نشان می دهد .

نمونه دیوارپوش چوبی
نمونه دیوارپوش چوبی

این دیوار پوش چوبی دارای ستون های زیاد و باریک است ، لطافت زیادی به اتاق خواب می دهد .

دیوارپوش در اتاق مستر
دیوارپوش در اتاق مستر

این دیوارپوش در اتاق مستر بینظیر است .

دیوار پوش حنثی
دیوار پوش حنثی

باز هم رنگ خنثی دیوارپوش و زیبای آن .

تزیین اتاق خواب با دیوارکوب طرح چوب

نمونه دیوارپوش تیره
نمونه دیوارپوش تیره

دیوار پوش تیره بهترین انتخاب است .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دیوار پوش چوبی  ، طراحی دیوار چوبی

مقالات مرتبط با دیوار چوبی:

دیوارکوب چوبی سفارشی چوب کاج , دیوارپوش چوبی از چوب بلوط ( روکش و ام دی اف ) دیوار کوب چوبی کلاسیک

مدل های دیوارکوب چوبی در دکوراسیون خانه با تنوع انواع چوب و رنگ ( سندبلاست و پتینه ) , مشاهده انواع طرح های جالب دکوراسیون چوبی