رزین اپوکسی

چرا اپوکسی تا به این اندازه محبوب شد ؟

کریستال مایع یا رزین اپوکسی خیلی سریع دربین هنرمندان و استادان فن و هنر رواج یافت و هر روز محبوبیت اسن متریال لوکس و لاکچری درحال افزایش است . نیاز جامعه صنعتی و هنری به آموزش باعث شد تا گروه فن و هنر ایران زمین هم به فکر برگزاری کلاس های رزین و رنگ بیفتد و همین امر باعث شد بدنبال دنیایی از اطلاعات ناگفته و تجربی خود نیز کسب تجربه کنیم . امیدوارم مطالب و نتصاویر این مجموعه مثمر ثمر باشد .

چوب و رزین مناسب کفپوش , میز های اسلب , محافظ کف پله و…  اپوکسی و چوب

رزین اپوکسی چوب , اپکسی, اپوکسی, اپوکسی با چوب, اپوکسی چوب, اپوکسی شفاف روش کار با اپوکسی برای سطوح چوبی

رزین اپوکسی چوب , اپکسی, اپوکسی, اپوکسی با چوب, اپوکسی چوب, اپوکسی شفاف روش کار با اپوکسی برای سطوح چوبی

نمونه کارها و قیمت اجرای رزین اپوکسی و پلی استر پوست و پولیش 
کفپوش اپوکسی چیست؟
کفپوش اپوکسی یکی از خدمات و محصولات گروه فن و هنر ایران زمین است . این ماده بسیار قوی و عالی از دو بخش رزین اپوکسی و هاردنر تشکیل شده است . این رزین از رزین های دو جزعی میباشد که مطابق دستور العمل کارخانه تولید کننده باید اختلاظ گردد. اغلب این رزین با هادنر ( خشکن یا تشدید کننده فعل و انفعال شیمیایی ) به نسبت یک به دو مخلوط می شوند .

آموزش اجرای رزین اپوکسی

آموزش اجرای رزین اپوکسی
آموزش کار با رزین اپوکسی , قیمت رزین اپوکسی , رزین اپوکسی را از کجا تهیه کنیم , آپارات رزین اپوکسی , پخش رزین اپوکسی , ساخت رزین اپوکسی , آموزش اپوکسی چوب , ساخت رزین شفاف

اجرای رزین به تنهایی بسیار کار ساده و آسانی است . این مایع در اجرای کف , یا هر بخش دیگری باتوجه به خواص ظرف حالت پذیر است و در نهایت تراز می شود .

نام دیگر اپوکسی روکش بدون درز است , چرا که در محیط های ورزشی بسیار پرکاربرد و یک سطح یک تکه به شما تحویل میدهد این سطح کاملا ضد آب و دارای تنوع بسیار بالای رنگ و شکل است .

مزایای اپوکسی کف

مقاومت بسیار بالا در شرایط سخت کاری

این کفپوش را میتوان بر روی سیمان , سنگ چوب و.. استفاده کرد . نکته مهم در هنگام استفاده تمیزی و عاری بودن جسم از هرگونه چربی و گردو غبار است

از رزین پلی استر در فضاهای بسیار زیبا و خاص و پرتردد استفاده میکنند  مانند باشگاه ها و سالن های بزرگ و پرتردد .  با رزین پلی استر کفپوش های سه بعدی و زیبا ایجاد می شود .

زمان خشک شدن رزین اپوکسی

بعد از اجرای رزین اپوکسی حداقل یک روز و حداکثر سه روز صبر کنید تا رنگ شما خشک شود . سطح روی رنگ در کمتر از 24 ساعت خشک می شود و بعد از 72 ساعت مغز رنگ شما هم خشک است . منظور از رنگ همان پوشش رزین اپوکسی است .

رزین اپوکسی یک ماده فوق چسبناک است که این ویزگی باعث میشود به هرچیزی بچسبد . اگر رزین به جسم شما نمیچسبد باید آن را تمیز کنید و چه بسا یک سمباده هم به آن بزنید .

گالری تصاویر اپوکسی

رزین اپوکسی  مقاومت بسیار عالی در برابر اسید ها دارد .

 

کلمات کلیدی رزین چوب :  رزین اپوکسی شفاف برای چوب , قیمت رزین اپوکسی چوب , فروش رزین اپوکسی چوب , آموزش رزین اپوکسی چوب , رزین اپوکسی را از کجا تهیه کنیم , آموزش اپوکسی چوب توسط استاد تجربی و ماهر  , خرید رزین اپوکسی چوب , فهرست بها قیمت اپوکسی مخصوص چوب و اسلب , اپوکسی روی چوب

چوب و رزین٬ چوب و رزین اپوکسی٬ فروش میز چوب و رزین٬

 

 

 

WhatsApp us