رنگ آمیزی رزین پلی استر درب کابینت انزو

درباره پوشش های پلی استر و پلی یورتان چوب ٬ رنگ پلی استر٬ پلی استر پوست پوليش٬ پلی استر چوب٬ رزین پلی استر براق٬

دکوراسیون آشپزخانه با ورق های ام دی اف هایگلاس خیلی زود از مد افتادند و پاسخگوی نیاز مشتریان نیستند ، در این بین برگشت درب های قاب تونیک ,درب کابینت انزو , درب های ساده با رنگ پلی استر براق و شفاف جایگاه خود را در تزئینات آشپزخانه بعنوان یک محصول لوکس و زیبا پیدا کردند .

در این بخش به معرفی چند نمونه کار و تصاویری از برترین نمایشگاه های جهان می پردازیم و به نکات قوت و ضعف این متریال لوکس و اشرافی خواهیم پرداخت .

رزین پلی استر غیر اشباع 

رزین پلی استر

رزین پلی استر

یک پوشش برای ایجاد صد در صد براقی و شفافیت می باشد .

گروه فن و هنر ایران زمین از بیش از 20 سال پیش با این متریال آشنا و کار میکرده . این رزین از ترکیب دو ماده اکتیویتور با رزین پلی استر فعال و ایجاد متریالی میکند که بسیار براق است . البته براق بودن آن بعد از بیش از 20 مرحله پولیش و ساب نمایان می شود .

آشپزخانه ای همچون الماس 

به جرات میتوانیم بگویین تراش الماس از ساب و براق کردن رزین پلی استر راحت تر است .

رنگ و رزین چوب

رنگ و رزین چوب ترمووود

رنگ در دکوراسیون داخلی بیشترین تاثیر را بر انسان و محیط پیرامون خود خواهد گذاشت . در این بخش درکنار معرفی انواع رنگ در دکوراسیون آشپزخانه به معرفی رنگ های پلی استر و پلی یورتان نیز خواهیم پرداخت .

رزین پلی استر بدلیل شفافیت و خواس جالب آن بسیار پرطرفدار تر از رنگ های فوری , سیلر کیلر و پلی یورتان است .

مقایسه رنگ پلی یورتان و پلی استر 

رنگ کابینت
یکی از مهم ترین وسایل در درون هر آشپزخانه کابینت است که طرح و رنگ کابینت بر روی دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیر گذار است. در ادامه این مطلب چند نوع رنگ پرطرفدار برای کابینت ها را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

کابینت ها اولین وسیله ای هستند که در بدو ورود هر کس به درون آشپزخانه جلب توجه می کنند. کابینت ها ممکن است همه فضای دیوار و یا بخشی از فضای دیوار آشپزخانه شما را اشغال کنند از این رو باید در هنگام انتخاب رنگ و طرح کابینت دقت لازم را داشته باشید. در این بخش شما را با پرطرفدارترین رنگ های کابینت آشنا می سازیم.

راهنمای انتخاب رنگ کابینت برای آشپزخانه های ایرانی و مدرن
رنگی را که برای کابینت آشپزخانه انتخاب می کنید در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بسیار تاثیر گذار است استفاده از رنگ های مکمل و زیبا می تواند زیبایی مدل کابینت های انتخابی شما را بیشتر کند.

رنگ قرمز در دکوراسیون آشپزخانه 

دکوراسیون آشپزخانه , کابینت, درب , رنگ و رزین پلی استر , درب کابینت سبک کلاسیک و مدرن چوبی

دکوراسیون آشپزخانه , کابینت, درب , رنگ و رزین پلی استر , درب کابینت سبک کلاسیک و مدرن چوبی

همانطور که 100 درصد اطلاع دارید رنگ قرمز یک رنگ بسیار گرم و هیجان انگیز است . رنگ قرمز میتواند یک محیط سرد را به محیطی گرم تبدیل کند . رنگ قرمز بسیار پر انرژی و ضد افسردگی است . برای آشپزخانه های بزرگ رنگ قرمز مناسب است و اگر اشپزخانه شما کوچک است بهتر است بخش کوچکی از آن را قرمز کنید زیرا میتواند انسان را خسته و مضطرب کند . رنگ قرمز و سفید به خوبی با هم ست می شوند . 

رنگ آبی در دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه 

رنگ آبی را برخی رنگ پسرانه مینامند , رنگ آبی برای دکوراسیون سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد , رنگ آبی جاذب نور است . دکوراسیون پرنور و گرم مناسب استفاده از رنگ آبی است .

رنگ آبی فیروزه ای و آبی روشن در تزئین برترین های سال 2018 

 

رنگ زرد 

رنگ زرد و سفید در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ زرد و سفید در دکوراسیون آشپزخانه

رنگ زرد محیط را بزرگتر و نورانی تر نشان میدهد , ترکیب زرد و قهوه ای میتواند باعث گرمی محیط شود .

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه

رنگ سفید نمادی از تمیزی و بهداشت است و کسانی که علاقه مند به ظاهری تمیز و مدرن هستند بهتر است که از کابینت ها با رنگ سفید در درون آشپزخانه خود استفاده نمایند.

رنگ سفید به سبب ماهیت خنثی که دارد به خوبی با هر رنگی هماهنگ می شود و نور را به خوبی منعکس می کند و فضای آشپزخانه شما را نورانی تر می کند. اگر می خواهید کابینت با طرح مدرنی داشته باشید بهتر است کابینت هایی را انتخاب نمایید که از ترکیب رنگ سفید با رنگ چوبی تولید شده اند.

می توایند در فضای آشپزخانه خود فضایی دو گانه و جذاب را به کمک رنگ کابینت ها ایجاد کنید به این ترتیب که می توانید که رنگ کابینت های بالا و پایین موجود در آشپزخانه را متفاوت با یکدیگر انتخاب نمایید که مناسب ترین رنگ ها برای ایجاد فضایی دو گانه می توانند رنگ های سفید و مشکی باشند.

کابینت آشپزخانه  با رنگ سیاه

کابینت آشپزخانه  با رنگ سیاه

کابینت آشپزخانه  با رنگ سیاه

یکی از مدرن تری رنگ های کابینت سیاه است که به صورت براق و گلاس و گاهی اوقات با رنگ های روشن ترکیب می شود و به عنوان رنگ زیبایی برای کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما می خواهید که برای کابینت های آشپزخانه از رنگ سیاه استفاده کنید باید سایر رنگ های دکوراسیون داخلی منزل شما روشن باشد تا تعادل نسبی در فضای منزل تان بوجود آید. معمولا استفاده از رنگ مشکی در کابینت های گلاس و کابینت کلاسیک محبوبیت بیشتری دارد.

کابینت ها با رنگ چوبی (کابینت قهوه ای)
رنگ چوبی یا همان قهوه ای از انواع رنگ های پرطرفدار برای کابینت است این رنگ زیبا می تواند فضای آشپزخانه شما را به محیطی مدرن و زیبا تبدیل کند. بهتر است که در انتخاب این رنگ تعادل را نگه دارید و از رنگ قهوه ای روشن و یا تیره برای فضای آشپزخانه خود استفاده نکنید.

قرار دادن گیاهان خانگی بر روی این مدل کابینت ها زیبایی و جذابیت دکوراسیون آشپزخانه و مدل کابینت شما را بیشتر می کند.

کابینت با رنگ بنفش
اگر می خواهید رنگ کابینت های خود را بنفش انتخاب کنید حتما باید المان هایی از این رنگ را در سایر نقاط آشپزخانه خود به کار ببرید تا دکوراسیونی هماهنگ و زیبا را در فضای آشپزخانه تان بوجود آورید. رنگ بنفش از جمله رنگ های اشرافی و لوکس است و می تواند فضای آشپزخانه بنفش شما را متفاوت و مدرن سازد.

کابینت با رنگ نارنجی
رنگ نارنجی برای کابینت هم طرفداران خاص خودش را دارد و این رنگ می تواند فضای آشپزخانه شما را به محیطی انرژی بخش تبدیل کند. رنگ نارنجی هم مانند رنگ قرمز فضای آشپزخانه را شلوغ نشان می دهد پس از قرار دادن وسایل اضافی در دکوراسیون آشپزخانه خود باید پرهیز کنید.

مدل رنگ کابینت طوسی
رنگ طوسی یکی دیگر از انواع رنگ های خنثی است که بهتر است با رنگ هایی از قیبل بنفش و زرد و سفید و نارنجی ترکیب شود.

رنگ کابینت باید با کف پوش و سایر رنگ های مورد استفاده در دکوراسیون آشپزخانه مطابقت و همخوانی داشته باشد. در این مطلب رنگ های پرطرفدار و زیبایی را برای کابینت آشپزخانه در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم که امیدواریم با الگو برداری از این رنگ های زیبا بتوانید برترین رنگ را برای کابینت آشپزخانه تان انتخاب نمایید.

 

WhatsApp us