کلبه چوبی

آنچه ما را به سمت و سوی سازه های سنتی سوق می‌دهد تصورات و رویایی اندیشیدن , احساس و نیاز به آرامش می‌باشد که این نیاز می تواند با حس طبیعت گرایی در میان این شلوغی شهر مقابله کند و اینکه با کمی تفکر از خود سوال کنیم چرا هنگام وقوع زلزله , خسارات جانی و مالی در کشور ما بسیار زیاد است در حالی که در کشورهای مانند ژاپن به این صورت نیست . همه این ها به شکل ساخت ساز آنها برمی گردد .

سازه های چوبی علاوه بر سرعت بالا در ساخت, بسیار محکم و انعطاف پذیر هستند و به همین خاطر بیشترین مقاومت را دربرابر زلزله دارند . گروه فن و هنر طراح و سازنده سازه های چوبی .

گالری عکس سازه های چوبی جالب و زیبا

سازه هایی که در آن کمتر از آهن و بتون استفاده شده, و سازه هایی از چوب که زمان وقوع زلزله خسارت کمتری به همراه دارد در بلند مدت هزینه بالای ساخت خود را جبران می کنند .

آنچه برای ساخت کلبه چوبی نیاز است

یک طرح با جزئیات کامل که بتوانید بر اساس طرح متراژ چوب مورد نیاز را با ابعاد محاسبه کنید

اره برقی , اره زنجیری بزرگ و کوچک

چهار پایه نگهدارنده برای اره کردن چوب با دست و ابزار برقی

تبر چکشی , چکش بزرگ و کوچک , پیچ گوشتی , گیره

ابزاری برای حمل الوار

انبر کلاغی خط کش ال شکل و فرقون

برای ابزار های برقی از ژنراتور استفاده کنیم یا اینکه ابزارهای دستی را جایگزین وسایل برقی کنیم .

الوار های بزرگ و چوب های کوچک

عایق مورد نیاز برای دیوارهای کلبه جنگلی

پوشش سقف کلبه

درب پنجره وسایل مورد نیاز ساخت سرویس بهداشتی

مطالب مرتبط با کلبه چوبی :

 • بهترین ایده های جالب برای ساخت کلبه چوبی روی درخت
  اولین قدم برای ساخت کلبه چوبی، انتخاب درخت مناسب است. درختی که مناسب برای ساخت کلبه باشد، باید قطر آن حداقل 20 سانتی متر باشد و باید به صورت عمودی بریده شود.
 • کلبه چوبی ویلایی
  به طور کلی، کلبه چوبی ویلایی، یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال زندگی سالم، آرام و خودکفایی هستند. این نوع خانه، با داشتن ظاهر زیبا، کیفیت مواد ساختاری بالا و خطر کمتر آتش‌سوزی، در بلندمدت به شما بسیار سودمند خواهد بود
 • زندگی در یک خانه شله : مزایا و معایب
  یک خانه با قاب A تقریباً در هر آب و هوایی، به ویژه در مناطق گرم کارآمد است. ساخت خانه با قاب A علیرغم دیوارهای نسبتاً نازک، عایق حرارتی عالی دارد. در هوای سرد و سخت، سقف بسیار شیبدار آن اجازه نمی دهد برف جمع شود. این به معنای کاهش خطر آسیب و فروپاشی است.
 • خانه A-Frame چیست؟ ویژگی ها، مزایا و معایب، و بیشتر ( شله چیست )
  خانه های A-Frame طراحی منحصر به فرد و ساده ای را ارائه می دهند که اولین تاثیر باورنکردنی را ایجاد می کند. اگر در مورد خرید خانه A-Frame بحث کرده اید، در مورد نحوه ساخت این خانه ها، مزایا و معایب این سبک، و نوع خریدار و مکانی که برای این خانه به بهترین نحو کار می کند، بیشتر بدانید.
 • کلبه سفید + چوب .. می توانید عاشق این سبک جالب شوید
  این سادگی کلبه با پتانسیل پیچیده و درجه یک است ، اما هنوز هم آنقدر محکم و معمولی است که می تواند یک خانه چوبی لقب بگیرد . شاید توضیحات فنی تری داشته باشد اما در این مقاله نمی توانیم کامل توضیحاتی به شما بدهیم
 • انواع مختلف کلبه چوب
  در این روزهای شلوغ که همه چیز مدرن و با سرعت پیش می رود ، هر کسی نیاز به کمی آرامش دارد ، شما با داشتن کلبه چوبی در اعماق جنگل یا در حومه شهر می توانید این آرامش را به خود هدیه بدهید

با تشکر از توجه شما

WhatsApp us