خانه » Blog » سلامتی » سلامت و تناسب اندام جنیفر لوپز در 45 سالگی

توصیه‌ مهم مربی جنیفر لوپز برای زنان میانسال

سلامتی جنیفر لوپز : ترسی اندرسون، مربی جنیفر لوپز به زنان میانسالی که به دنبال تناسب اندام هستند توصیه مهمی کرد.

جنیفر لوپز ۴۵ ‌ساله هنوز هم چیزی از جوان‌ترین بازیگران زن مطرح کم ندارد، و این را مدیون ژنتیک و کمک بهترین مربیان‌اش است.

سلامتی جنیفر لوپز در سن 45 سالگی
سلامتی جنیفر لوپز در سن 45 سالگی

سلامت و تناسب اندام

وقتی در میانسالی، پای مراقبت از سلامت و تناسب اندام به میان می‌آید مطمئنا ورزش‌هایی که در دهه‌ی ۲۰ سالگی زندگی‌تان انجام می‌دادید، کارایی لازم را ندارد. ترسی اندرسون که به جنیفر لوپز و تعداد دیگری از ستارگان هالیوودی کمک می‌کند که تناسب اندام‌شان را حفظ کنند می‌گوید زنان میانسال اغلب فکر می‌کنند که دویدن و ورزش‌های هوازی مشابه چیزی است که باعث کاهش وزن می‌شود. در حالی که در عالم واقع چیزی که آن‌ها باید روی آن تمرکز کنند سوزاندن ملایم چربی‌های اضافی است.

ساختن عضلاتی محکم و بلند

خانم اندرسون می‌گوید توصیه‌های زیر روشی ایده‌آل برای ساختن عضلاتی محکم و بلند است که برای خانم‌های مسن مناسب‌تر است.

در حالی که دویدن و دوچرخه‌ سواری باعث سوزاندن کالری می‌شود. اما این ورزش‌ها برای عضلات زنانه طراحی نشده است.

دویدن در یک ماراتن یک دستاورد واقعی است اما اگر دنبال کاهش وزن و لاغری هستید ۴۲ کیلومتر دویدن نتیجه‌ای که انتظار دارید را به شما نمی‌دهد.

اندرسون اضافه می‌کند که به نظر او بسیاری از متخصصان اشتباه می‌کنند که به زنان کاهش وزن با وزنه‌زدن را پیشنهاد می‌کنند چون نمی‌دانند که اضافه وزن زنان به خاطر عضلات‌شان نیست. وقتی یک زن به طور طبیعی عضلاتش عضلات یک مرد نیست…

او گفت: «من گاهی برای مردان برنامه تمرینی طراحی می‌کنم که در آن استفاده از وزنه‌ها توصیه می‌شود، اما هرگز چنین چیزی را به زنان پیشنهاد نمی‌کنم، حتا برای زنانی که عضلات قوی خط دار دوست دارند. وزنه، ضرورتی ندارد.»

(منبع: celebhealth)


مطالب مرتبط با موضوع سلامتی :

WhatsApp us