طراحی تخت اتاق خواب

دکوراسیون چوبی لوکس و زیبا

دکوراسیون چوبی لوکس و زیبا , تخت خواب

مدل تخت خواب ست شده با رنگ قهوه ای

bedroom-design

طراحی تخت اتاق خواب , دکوراسیون اتاق خواب

28 ایده تخت خواب بزرگسالان برای زندگی در فضای کوچک و مرتفع

28 ایده تخت خواب بزرگسالان برای زندگی در فضای کوچک و مرتفع

تخت ‌خواب ‌های چوبی زیر شیروانی برای بزرگسالان همان چیزی است که تخت‌ های دوطبقه برای بچه‌ ها هستند ،  راه‌ حلی برای صرفه‌ جویی در فضا که فضای عمودی را به حداکثر می‌ رساند تا یک نشیمن گاه بلند برای خواب ایجاد کند که فضای بیشتری را برای زندگی در زیر  خود ایجاد کند

0 ایده جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

0 ایده جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

ادغام الگوها می تواند شامل استفاده از کاغذ دیواری بر روی دیوارهای یک قسمت یا مرکز خانه و همچنین استفاده از پارچه باشد . ترفند این است که زیاد استفاده نکنید . اگر می خواهید از آن بر روی دیوارها استفاده کنید ، الگوهای بیشتری را روی بالش ها و دامن تخت بگذارید .

20 نوع تخت خواب شیک و دخترانه برای اتاق شما

20 نوع تخت خواب شیک و دخترانه برای اتاق شما

هر دختری یک شاهزاده خانم است و والدین همیشه می خواهند بهترین ها را برای دختران شان ارائه دهند . یکی از راه های انجام این کار این است که اتاق خواب فانتزی و شیک خود را با انتخاب های درست زیباتر کنید .

12 نکته ایمنی اتاق خواب برای سالمندان

همه مردم تمایل دارند تا زمانی که ممکن است به طور مستقل در خانه های خود زندگی کنند. اما برای بسیاری از آمریکایی‌های مسن، عواقب یک سقوط قابل پیشگیری، بسیاری از سالمندان را مجبور می‌کند به مراکز زندگی یا خانه‌های سالمندان نقل مکان کنند.

راهنمای انتخاب تخت خواب های چوبی  به سبک کلبه چوبی

راهنمای انتخاب تخت خواب های چوبی  به سبک کلبه چوبی تخت خواب کودک و نوجوان , تخت خواب کودک پسرانه این که آیا فضا کم دارید و به محل خواب اتاق خواب احتیاج دارید ، یا فقط می خواهید یک مکان جادویی برای خوابیدن کودک خود ایجاد کنید ، تخت های چوبی به سبک کلبه ما می تواند...

راهنمای نهایی تخت خواب چوبی سه طبقه و دو طبقه کودک

راهنمای نهایی تخت خواب چوبی سه طبقه و دو طبقه کودک

تخت خواب های چوبی سه طبقه و دو طبقه به عنوان تخت های صرفه جویی در فضا شناخته می شوند ، تخت های فوق العاده کاربردی که سه برابر تخت های چوبی یک نفره برای خواهر و برادر یا بچه هایی که عاشق خواب هستند ، سرگرم کننده هستند .

WhatsApp us