رویکردهای مدرن بوفه ( میزهای کناری ) اتاق ناهارخوری

بوفه های سنتی جذابیت دنیای قدیم را به برای ما زنده می کند که می تواند شما را به طبیعت زیبای کشور  ببرد . با این وجود ، اتاق های غذاخوری مدرن از افزودن برخی مبلمان های ذخیره سازی متناسب با عملکرد اتاق نیز بهره مند خواهند شد . میزهای کناری البته برای  نگه داشتن سرویس شام و کارد و چنگال شما بسیار مناسب هستند ، اما برای سایر وسایل ضروری شما نیز مفید هستند . پارچه های میز ، کاسه های سرو ، دستمال و ظروف شیشه ای همگی به خانه احتیاج دارند . مکان ایده آل برای نگهداری این وسایل در بوفه است . اما با انتخاب یک بوفه سنتی ، اتاق مدرن خود را قدیمی جلوه ندهید . بسیاری از طرح های امروزی وجود دارد که ظاهر کلاسیک را به روز می کند .

میز کنسول چوب
میز کنسول چوب

به بوفه های سنتی که ظاهری سنتی تر دارند می توان با تعمیر و احساس راحتی بیشتری در خانه در کنار میز و صندلی های غذاخوری خود ایجاد کرد . حتی اگر با هم مطابقت نداشته باشند ، یک میز ناهار خوری باید بتواند با کمی تأمل درباره هماهنگی آنها کار کند .

رنگ

بوفه های قدیمی و خسته کننده روزهای خوبی نداشته اند . اگر اتاق غذاخوری شما به روز شده است و در فکر این هستید که اتاق قدیمی خود را بیرون بریزید ، کمی فکر کنید . یک رنگ جدید با رنگ اصلی باعث می شود که بوفه فرسوده نیز دوباره پوشیده شود . سراغ یک تنه با رنگ نارنجی روشن یا زرد لیمویی بروید . برنامه رنگ را یکنواخت نگه دارید و واحد را کاملاً بپوشانید ، بدون اینکه جزئیاتی را با رنگ دیگری انتخاب کنید . به یاد داشته باشید بعد از آن دستگیره ها را برداشته و دوباره تعمیر کنید یا حتی آنها را برای جای جدید تعویض کنید .

ذخیره سازی شیک

میزهای کناری نباید مبلمان غالب در یک اتاق غذاخوری مدرن باشند . آن را برای میز و صندلی های غذاخوری خود رزرو کنید . با این وجود بوفه ها نیازی به گل دیواری ندارند . خطوط ساده و ظریف که از یک طرف به طرف دیگر جریان دارند ، بیشترین ظاهر را در روند به دست می دهند . حتی اگر دیوار مناسبی برای فشار دادن بوفه خود به سمت خود نداشته باشید ، می توانید ظاهری شیک داشته باشید . فضاهای غذاخوری با طرح باز ، اگر با پشتوانه مناسب ، هنوز  بوفه ای به نظر خوب می آیند . در واقع ، آنها تقسیم کننده های خوبی ایجاد می کنند ، فضای آشپزخانه را از منطقه غذاخوری جدا می کند .

تزئینات پرکاربرد در تنظیمات مدرن

بوفه های عتیقه تا جایی که سلیقه شما بتواند با رویکرد ترکیبی کنار بیایند ، در اتاق های غذاخوری مدرن جای دارند . برای داشتن ظاهری شلوغ و پرکاربرد که در کنار مبلمان مدرن تر کار می کند ، روکش را به چوب برهنه منتقل کنید . یک پوشش جدید رنگ را با اسفنج یا پارچه بمالید تا ظاهری ناهموار پیدا کند . سایه های پاستیلی و سفید گزینه های ایده آل برای ظاهر بوفه شیک هستند .

میزهای کناری فقط مربوط به فضای ذخیره سازی نیست . آنها یک بستر عالی برای کشف سایر ایده های طراحی ایجاد می کنند . یک بوفه خوب قرار داده شده معمولاً طولانی ترین دیوار اتاق غذاخوری شما را اشغال می کند . اگر یک دیوار کوچکتر را انتخاب کنید ، اغلب بوفه باید در محل عبور قرار داده شود . از فضای دیوار بالای بوفه برای کارهای هنری بیشترین استفاده را ببرید زیرا بوفه یک قاب بصری ایجاد می کند . آثار هنری را می توان به صورت هندسی در بالای بوفه آویزان کرد یا در بالای آن نصب کرد . به نظر می رسد این دو نتایج مشابهی دارند . فراموش نکنید که یک جلوی بوفه هنری را با یک مجسمه قطعه مرکزی در بالای صفحه یا حتی یک گل آرایی به پایان برسانید .

نصب روی دیوار

فقط کارهای هنری نیستند که می توانند با یک بوفه به دیوار نصب شوند . حتی اگر بوفه های سنتی روی زمین قرار دارند ، چرا مانند کابینت های سطح پایین ، دیوارهای خود را نصب نکنید ؟ این به بوفه شما جلوه ای شناور می بخشد .

روشنایی

هنگامی که می خواهید یک بوفه را در اتاق غذاخوری خود ادغام کنید ، هرگز قدرت نور را دست کم نگیرید . واحدهایی که دارای نور انتگرال هستند ، مانند یک ردیف از نورافکن های سقف دار که در بالا قرار گرفته اند ، فوق العاده مدرن هستند . برای یک گزینه ارزان تر ، در عوض چند لامپ مناسب برای بوفه خود انتخاب کنید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با بوفه ویترین و میز کنسول :

WhatsApp chat