آیا بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه وجود دارد ؟

بهترین چوب برای میزهای آشپزخانه سفارشی ، چوبی است که نیازهای آشپزی و سرگرمی شما را برآورده می کند ، آشپزخانه شما را ارتقا می بخشد و شما را خوشحال می کند . برخی از چوب های سخت برای استفاده به عنوان سطوح آماده سازی غذا عالی هستند و برخی دیگر برای جزایر آشپزخانه که به عنوان مکان های غذا و سرگرمی استفاده می شوند ، مناسب ترند  .

صفحه میز آشپزخانه تمام چوب
صفحه میز آشپزخانه تمام چوب

چوب اصلاح شده برای آشپزخانه در خانه تاریخی بازسازی شده شما مناسب است .  گروه پیشخوان های چوبی برند ما تقریباً هر سبک از میزهای چوبی سفارشی را که می توانید تصور کنید ساخته است ، بنابراین ما متخصص هستیم و به مشتریان خود کمک می کنیم بهترین چوب را برای آشپزخانه خود انتخاب کنند .

چوب سخت برای میزهای آشپزخانه مدرن و معاصر

ممکن است وقتی به آشپزخانه ای مدرن فکر می کنید ، به میزهای گرانیت یا سنگ مرمر فکر کنید ، اما میزهای چوبی کاملاً مکمل سطوح سنگی ، کف و حتی وسایل از جنس استنلس استیل هستند . میزهای پیشخوان چوب سخت گرما را به آشپزخانه های مدرن می افزایند . ما پیشنهادهای زیادی برای بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه در آشپزخانه های مدرن و معاصر داریم .

چوب گردو
چوب گردو

گردو : یک چوب  سخت همه کاره است و یکی از انتخاب های ما برای بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه است . طیف رنگی گردو از طلایی تا تقریباً سیاه آن را برای آشپزخانه های مدرن ایده آل می کند . اگر می خواهید در آشپزخانه مدرن خود یک میز پیشخوان بلوک یا بالای جزیره آمادگی مواد خوراکی داشته باشید ، گردو یک انتخاب عالی است . ما یک تخته برش گردوی سیاه دانه انتهایی زیبا ساختیم که می توانید در صفحه پروژه های چوبی مشاهده کنید .

چوب ونگه , روکش چوب ونگه
چوب ونگه , روکش چوب ونگه

ونگه : اگر می خواهید سطح چوبی بسیار تیره داشته باشید ، ونگه بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه در آشپزخانه های معاصر یا مدرن است . این انتخاب خوبی برای میز پیشخوان حاوی سینک ظرفشویی شماست . ونگه یک چوب سخت عجیب و غریب است که باعث حسادت مهمانان شما خواهد شد . ما می توانیم آن را صاف سمباده بزنیم و براق و ضد آب استفاده کنیم که در آشپزخانه سیاه و سفید شما زیبا به نظر برسد .

چوب سخت برای آشپزخانه های سنتی و کلاسیک

چوب سخت
چوب سخت
چوب گیلاس
چوب گیلاس

چوب گیلاس : میزهای گیلاس براق هستند و به دلیل تغییرات رنگی چوب گیلاس و به طرز حیرت انگیزی حتی دانه ، عمق طبیعی دارند . گیلاس می تواند بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه باشد ، در صورتی که برای جلوه بخشیدن به آشپزخانه خود به چوب سخت نیاز دارید . این به شما کمک می کند تا یک فضای گرم و سنتی ایجاد کنید . اگر مهمانی های زیادی برپا می کنید و می خواهید مهمانان در آشپزخانه خود احساس  راحتی بودن در خانه خود کنند ، چوب گیلاس گزینه مناسبی برای جزایر سفارشی و آشپزخانه است .

چوب افرا چشم بلبلی
چوب افرا چشم بلبلی

افرا : اگر عاشق گیلاس هستید اما می خواهید آن را با چوب سخت دیگری ترکیب کنید تا روشنایی گیلاس را کاهش دهد ، افرا یک انتخاب عالی است . ما افرا و گیلاس را برای ایجاد سطوح خیره کننده و مفید میز آماده سازی خوراکی  ترکیب کرده ایم . زرد کمرنگ و ظریف افرا کاملاً با چوب گیلاس ترکیب می شود . افرا همچنین بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه است ، درصورتی که می خواهید چوب سختی گرم و رنگ روشن با تنوع رنگ طبیعی و ظریف داشته باشید .

چوب سخت برای آشپزخانه های روستیک و ترمیم شده

صفحه میز کابینت آشپزخانه سبک روستیک
صفحه میز کابینت آشپزخانه سبک روستیک
صفحه میز کابینت آشپزخانه سبک روستیک
صفحه میز کابینت آشپزخانه سبک روستیک
صفحه میز کابینت آشپزخانه سبک روستیک
صفحه میز کابینت آشپزخانه سبک روستیک

چوب اصلاح شده بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه در آشپزخانه های روستایی است . همچنین برای خانه های مرمت شده یا تاریخی ایده آل است . اگر می خواهید یک میز روستیک ( سبک روستایی )  معتبر یا یک کانتینر سفارشی کاملاً شلوغ داشته باشید ، با چوب های اصلاح شده همراه شوید . با استفاده از چوب اصلاح شده ، بخشی از تاریخ  را در محل زندگی خود داشته باشید  .

چوب بلوط
چوب بلوط

بلوط : بلوط اصلاح شده سخت و سنگین است و توصیه ما برای میزهای پیشخوان در، بار خانه شماست . میزهای پیش ساخته کاج بلافاصله باعث می شوند احساس کنید انگار در یک آشپزخانه خانه کشاورزی هستید . شاه بلوط اصلاح شده بهترین چوب برای استفاده در صفحات میز جزیره آشپزخانه و سایر سطوح کوچک آشپزخانه است .

چوب های سختی که توصیف کردیم فقط تعداد انگشت شماری از گونه های چوبی است که در پروژه های پیشخوان آشپزخانه خود استفاده می کنیم . وقتی قرار است با ما مشورت کنید ، تیم طراحی ما با شما و خانواده شما آشنا می شوند تا به شما در انتخاب بهترین چوب برای استفاده در میزهای آشپزخانه در خانه کمک کنند .

به دنبال ظاهری عالی برای آشپزخانه خود باشید که همیشه می خواستید . برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب ما از چوب های سخت خوب برای میزهای سفارشی خود ، امروز با ما تماس بگیرید .

نوشته شده توسط : ف . پاکزاد

مطالب مرتبط با موضوع صفحه کابینت آشپزخانه :

WhatsApp us