لیست 10 ثروتمند برتر جهان بعد از کرونا

لیست , سال 2020 , ثروتمندترین افراد جهان
لیست , سال 2020 , ثروتمندترین افراد جهان

ثروتمندترین افراد روی کره زمین در برابر ویروس کرونا ایمنی ندارند. با افزایش همه گیر این بیماری در اروپا و آمریکا ، بازارهای جهانی سهام منفجر شدند و ثروتهای زیادی را از بین بردند. از 18 مارس ، هنگامی که ما این لیست را نهایی کردیم ، فوربس 2،095 میلیاردر شمارش کرد ، 58 نفر کمتر از یک سال پیش و 226 کمتر از فقط 12 روز زودتر ، وقتی که ابتدا این ارزش های خالص را محاسبه کردیم. از میلیاردرهای باقی مانده ، 51 درصد فقیرتر از سال گذشته هستند. به طور خام ، میلیاردرهای جهان 8 تریلیون دلار ارزش دارند که نسبت به سال 2019 700 میلیارد دلار کاهش یافته است.

جف بزوس , ثروتمندترین افراد جهان
جف بزوس , ثروتمندترین افراد جهان

جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان برای سومین سال پیاپی است ، با وجود دادن 36 میلیارد دلار ارزش سهام آمازون به همسر سابق خود مک کنزی بنزوس به عنوان بخشی از حل و فصل طلاق آنها در تابستان گذشته. وی 113 میلیارد دلار ارزش دارد که با افزایش 15 درصدی سهام آمازون از لیست سال 2019 ما خریداری شده است. غول تجارت الکترونیکی که او اداره می کند ، در میان همه گیری ها در کانون توجه قرار داشته است. استخدام 100000 کارگر تمام وقت و نیمه وقت برای کمک به افزایش تقاضای مصرف کنندگان در خانه و خرید آنلاین می باشد.

بیل گیتس جایگاه خود را به عنوان ثروتمندترین شماره ها نگه می دارد و پس از آن ، برنارد آرنو ، دزد دریایی کالاهای لوکس ، که از وارن بافت خواستار شد تا برای اولین بار در مکان شماره سه حرکت کند. آلیس والتون ، وارث ثروت والمارت ، ثروتمندترین زن است که با 54.4 میلیارد دلار در رتبه نهم قرار گرفت. در مجموع ، 241 زن در این لیست قرار گرفتند ، از جمله 7 نفری که با همسر ، خواهر و برادر یا فرزند خود ثروت دارند.

بزرگترین سودآور از نظر دلار ، شین یینگلین ، ثروتمندترین پرورش دهنده خوک جهان است. وی در رتبه 43 قرار دارد و 18.5 میلیارد دلار ارزش دارد – از زمان لیست سال 2019 ، 14.2 میلیارد دلار افزایش قیمت ، پس از سهم سهام غذاهای خود با نام Shenzhen Muyuan Food تقریبا سه برابر شد زیرا آنفولانزای خوکی آفریقا باعث کاهش عرضه خوک ها و افزایش قیمت ها شد.

درمجموع ، 267 نفر که لیست سال گذشته را تشکیل داده اند ، به دلیل کمبود مشاغل ، از کار افتادند. در میان قابل توجه ترین ترک ها ، آدام نویمان از WeWork است. 21 نفر دیگر درگذشت. با این وجود ، فوربس 178 تازه وارد را از 20 کشور در حال تعقیب یافت ، از جمله برخی ، مانند بنیانگذار و مدیر عامل شرکت زوم ویدئو ارتباطات ، که در میان واقعیت فعلی پناهگاه در محل ما ، خدماتش رونق می گیرد. ایالات متحده با 614 کشور با بیشترین میلیاردرها با 456 کشور و پس از آن چین بزرگ (از جمله هنگ کنگ و ماکائو) با 456 کشور باقی مانده است.

برای خالص روزانه ارزش خالص هر 2،095 میلیاردر ، به سایت forbes.com/real-time-billionaires بروید

WhatsApp us