نوزاد ربوده شده

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت:

نوزاد ربوده شده تویسرکانی که چهارشنبه هفته گذشته 26 فروردین ماه در منزل شخصی والدین خود ناپدید شده بود به کانون گرم خانواده بازگشت.
Source: اخبار روز ایران و جهان

نوزاد ربوده شده تویسرکانی به آغوش مادر بازگشت

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: نوزاد ربوده شده تویسرکانی که چهارشنبه هفته گذشته 26 فروردین ماه در منزل شخصی والدین خود ناپدید شده بود به کانون گرم خانواده بازگشت.

تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴

 

سرهنگ قاسم قربانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:

چهارشنبه هفته گذشته در پی دریافت گزارشی مبنی بر ناپدید شدن یک نوزاد 12 روزه در منزل شخصی، تحقیقات پلیس برای یافتن و بازگرداندن وی به کانون خانواده خود آغاز شد.

 

وی ادامه داد:

در تحقیقات مقدماتی، پلیس به خانمی که در بیمارستان با مادر نوزاد طرح دوستی ریخته و پس از زایمان چندین بار به بهانه دیدن مادر و نوزاد به خانه آنها رفت و آمد کرده بود مظنون شد.

 

قربانی اظهار کرد:

پس از دستگیری خانم متهم و همسر وی با استفاده از شیوه چهره نگاری، توسط واحدهای ویژه و پشتیبانی پلیس مشخص شد که وی با زبردستی و بدون به جا گذاردن هیچ گونه اثری اقدام به ربودن نوزاد کرده است.

 

وی تصریح کرد:

زن مجرم در ابتدا خود را مادر نوزاد معرفی کرد اما پس از بروز تناقض گویی ها، ارائه مدارک لازم و تطبیق فیلم های ثبت شده توسط دوربین های بیمارستان، اتهام وی برای پلیس اثبات شد.

 

دلایل و انگیزه اصلی این واقعه هنوز در پس پرده ابهام قرار دارد و تحقیقات برای یافتن علت اصلی ربودن نوزاد 12 روزه ادامه دارد.

 

تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است که درصد وقوع جرائم خشن و آدم ربایی در آن پایین تر از میانگین کشوری است.

 

منبع خبر : تابناک 

WhatsApp us