آشنایی با میزهای غذاخوری طبیعی

وقتی درمورد میزهای جلومبلی طبیعی صحبت کردیم ، به شما نشان دادیم که آنها چقدر بی انتها هستند و چگونه فقط با طبیعی به نظر رسیدن می توانند از هر روشی و طرحی پیشی بگیرند. همین موارد را می توان در مورد میزهای غذاخوری طبیعی نیز بیان کرد.

بنابراین در اینجا ما با الهام بیشتر و طرح ها و ایده های عالی به شما نگاه می کنیم تا امروز نگاهی به طراحی های میز ناهار خوری بیندازید. همه آنها به منظور به دست آوردن سادگی و طبیعی بودن چوب های طبیعی در انواع تنظیمات اتاق ناهار خوری است.

یک میز ناهار خوری طبیعی را در فضای غذاخوری خود قرار دهید و با احاطه کردن آن به عناصر ساده و رنگ خنثی ، آن را در مرکز توجه قرار دهید ، دقیقاً مانند این میز ناهار خوری چوبی طبیعی اینجا. اگرچه طراحی کلی بسیار ساده است ، اما به هیچ وجه آن را کسل کننده نمی کند. در واقع ، ما این کار را انجام دادیم تا متعادل و کاملاً هماهنگ باشد.

انواع میزهای غذاخوری چوبی
انواع میزهای غذاخوری چوبی

میز ناهار خوری طبیعی عنصری است که گرما را به این خانه می آورد که توسط دیوارهای سفید و کف بتونی تعریف می شود. این دکور همچنین با نکات مدرن و کلاسیک کمی صنعتی است و این میز ناهار خوری چوبی طبیعی همه طراحی اتاق  را به زیبایی ترین شکل بهم گره می زند.

آشنایی با میزهای غذاخوری چوبی
آشنایی با میزهای غذاخوری چوبی

در یک محیط متفاوت ، یک میز ناهار خوری طبیعی همچنین اگر با کف های چوبی و یک دکوراسیون کلی گرم و دنج جفت شود ، می تواند زیبا باشد. در این صورت این میز بر طبیعت استقبال از دکور تأکید می کند و ظرافت و جذابیت روستایی آن را به نمایش می گذارد.

میزهای غذاخوری چوبی طبیعی
میزهای غذاخوری چوبی طبیعی

هنگامی که این خانه را در کالیفرنیا طراحی می شد ، انها مطمئن شدند که بدون اینکه شخصیت آن را از بین ببرند ، یک طراحی داخلی ساده و تمیز ارائه می دهند. این هماهنگی با آرایه ای از مواد و وسایل تکمیل شده که با دقت انتخاب شده اند ، تضمین می شود. میز ناهار چوبی طبیعی و صندلی های چرمی دو نمونه فوق العاده هستند که از این استراتژی پشتیبانی می کنند.

میزهای غذاخوری چوبی
میزهای غذاخوری چوبی

همانطور که از قبل می دانیم ، هر میز طبیعی (و هر قطعه چوب برای آن ماده) منحصر به فرد است و دارای یک پتینه مخصوص و مجموعه ای از نقص های خاص خود است که باعث می شود از همه مجزا باشد . برخی از طرح ها این عناصر را برجسته می کنند در حالی که دیگران سعی می کنند تأثیر بصری آنها را به حداقل برسانند.

نمونه میزهای غذاخوری چوبی
نمونه میزهای غذاخوری چوبی
نمونه ای از میزهای غذاخوری چوبی
نمونه ای از میزهای غذاخوری چوبی

سنگ و چوب دو ماده اصلی مورد در این خانه از هلند هستند . یک میز طبیعی چوبی زیر سقف شیشه ای نشسته است و توسط نیمکت های راحت و یک شومینه دنج قاب گرفته شده است. لوسترهایی که مستقیماً در بالای آن آویزان شده اند ، لطافت و شکوهی را به این ترکیب می بخشند.

میزهای غذاخوری چوبی و سنگی
میزهای غذاخوری چوبی و سنگی

این واقعیت که چوب های طبیعی اشکال تمیز و متقارنی ندارند بلکه به شکل ارگانیک ، دارای منحنی و برجستگی هستند ، به این معنی است که استفاده از آنها برای میزهای ناهار خوری کمی مشکل است. از این گذشته ، برای صاف بودن سطح باید کم و بیش یکنواخت باشد. هنوز هم ، این نقص های ظریف به عنوان نقص بزرگی دیده نمی شوند اما در واقع با روش های جالب پذیرفته و به حداکثر توانایی اش می رسند.

میزهای غذاخوری چوبی شیک
میزهای غذاخوری چوبی شیک

روش های زیادی وجود دارد که می توان جنبه منحصر به فرد یک میز ناهار خوری با یک صفحه طبیعی را به یک نقطه کانونی برای فضا تبدیل کرد. این خانه آنها در کالیفرنیا طراحی شده است یک میز زیبا از چوب سخت هدیه شده است و آنها آن را با یک نقاشی بزرگ که رنگ و بافت چوب را بیرون می آورد تکمیل کردند.

میزهای غذاخوری چوبی طبیعی زیبا
میزهای غذاخوری چوبی طبیعی زیبا

نقش میز لبه زنده در فضای نشیمن یا ناهار خوری شبیه کفپوش چوبی است. همانطور که گفته شد ، ما روش جفت شدن میز ناهارخوری در اینجا با کف کاشی کاری شده و یک پالت رنگ خنثی بر اساس خاکستری ها را دوست داریم.

انواع مختلف میزهای غذاخوری چوبی
انواع مختلف میزهای غذاخوری چوبی

رویکرد کاملاً متفاوتی در اینجا استفاده شده است. این میز ناهار خوری دارای یک رویه ساخته شده از دو قطعه چوب طبیعی است و این بسیار جالب است اما عنصری که توجه ما را جلب کرده در واقع مربوط به سایر روشهای تولید چوب است. که در سراسر خانه استفاده شده است.

میزهای غذاخوری چوبی خاص
میزهای غذاخوری چوبی خاص

این میز ناهار خوری طبیعی به جای از بین بردن عیب های موجود در چوب و شکل دادن به طراحی ساده تر ، از این عناصر برای برجسته سازی و تبدیل شدن به کانونی برای اتاق استفاده می کند. این طرحی است که میز را به یک مجسمه بزرگ زیبا و جالب تبدیل می کند.

میزهای غذاخوری چوبی
میزهای غذاخوری چوبی

حتی اگر میز و صندلی ها در واقع نقطه کانونی این فضای غذاخوری باشند ، در واقع فرش منطقه است که نقشی اساسی در کل طراحی دارد. این میز را تنظیم می کند که از ترکیب شدن آن با کف مطابقت بیش از حد جلوگیری می کند.

میزهای غذاخوری چوبی در آشپزخانه
میزهای غذاخوری چوبی در آشپزخانه

این میز طبیعی در واقع امتداد جزیره آشپزخانه است و ترکیب آن در چندین سطح هوشمندانه و کم مصرف است. با این حال ، آنچه ما بیشتر از این دکور دوست داریم ترکیب چشمگیر چوب در پس زمینه تاریک و این واقعیت است که فضا تاریک به نظر نمی رسد بلکه در واقع بسیار دنج و شاد است.

https://cdn.homedit.com/wp-content/uploads/2017/09/Large-live-edge-dining-table-design.jpgپوشاندن یک میز چوبی زیبا ، مخصوصاً یک میز با طراحی طبیعی ، واقعا شرم آور خواهد بود. پیشنهاد ما این است که میز را محل کانون غذاخوری قرار داده و آن را با وسایل ساده و رنگ های خنثی و یا با تفاوت های ظریف که زیبایی آن را نشان می دهد و جذابیت طبیعی آن را تأکید می کند ، احاطه کنید.

میزهای غذاخوری چوبی مدل جزیره
میزهای غذاخوری چوبی مدل جزیره
میزهای غذاخوری چوبی در خانه
میزهای غذاخوری چوبی در خانه

میزهای طبیعی معمولاً فقط قسمت بالای آن از چوب ساخته می شود در حالی که قاب و پایه از نظر بصری هیچ هیچ گونه کاری نشده اسن. در اینجا ، همه چیز متفاوت است و کل میز از چوب طبیعی ساخته شده است ، این طرح مداوم ، با الگوهای مطابقت دارد که به نظر می رسد خطوط طرح را دنبال می کند.

میزهای غذاخوری چوبی
میزهای غذاخوری چوبی

اینجا نیز به همین شکل است. یک تخته چوب بلند به سه قسمت تقسیم شده و با هم یک میز ناهار خوری زیبا طبیعی را تشکیل می دهند. علاوه بر این ، کف از نظر رنگ تقریباً با میز مطابقت دارد و این بسیار دوست داشتنی هستند . انگار میز از کف بیرون آمده است.

میزهای غذاخوری چوبی
میزهای غذاخوری چوبی

اگر می خواهید جذابیت روستایی یک میز ناهار خوری طبیعی را افزایش دهید ، آن را با نیمکت های ساده یا صندلی هایی که دارای طراحی مشابه خالص و ساده هستند ، ست کنید. در واقع ، شما می توانید هر دو کار را انجام دهید و همزمان تنوع را به دکوراسیون اضافه کنید.

میزهای غذاخوری چوبی مدل روستایی
میزهای غذاخوری چوبی مدل روستایی

جزئیات دیگری که تاکنون فراموش نکرده ایم ذکر کنیم این واقعیت است که میزهای غذاخوری چوبی طبیعی به ما کمک می کنند تا فضای باز را وارد کنیم. این مثال را این طراح هنگام جمع آوری دکوراسیون این خانه در روستاهای چین به زیبایی بیان می کند.

میزهای غذاخوری چوبی در طبیعت
میزهای غذاخوری چوبی در طبیعت

ما در قسمت پایانی ، با یک طراحی معاصر که یک میز ناهار خوری طبیعی را با مجموعه ای از منظره های خیره کننده جفت می کند. محیط و دکوراسیون آن سبک و خالص است و هماهنگی بر کل محیط حاکم است. تمام می کنیم.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میزهای ناهار خوری طبیعی

مقالات مرتبط با مبلمان و میز نهار خوری چوبی:

WhatsApp us