معرفی تخت خواب چوبی سورتمه

اکثر خانه ها دارای تخت های معمولی و استاندارد هستند اما هر چند وقت یک بار با فضایی متفاوت روبرو می شویم. جای تعجب نیست که انواع بیشتری از تخت خوابها وجود دارد که احتمالاً از آنها آگاه هستید. یکی از این تخت ها تخت خواب چوبی سورتمه می باشد.

برخی از انواع کاملاً محبوب نیستند یا برخی از ویژگی های طراحی بسیار خاص دارند که در واقع اجازه نمی دهد بسیار متنوع باشند.

به عنوان مثال ، هر چند وقت یک بار اتاق خوابی را می بینید که دارای تخت سورتمه باشد؟ در واقع تخت خواب سورتمه به هر حال چیست؟ خوب ساده است: همانطور که از نامش پیداست ، این تخت خوابی شبیه سورتمه است. برجسته ترین ویژگی های طراحی آن پایه و صفحه خمیده است.

تخت خواب های سورتمه ای اغلب چوبی هستند و بسیار سنگین هستند. این یکی مثال خیلی خوبی است. این اتاق خواب کودکانه است که توسط طراحان معماری طراحی شده است و تخت خواب سورتمه دارای این سایبان زیبا است که با پرده ها مطابقت دارد.

تخت خواب سورتمه
تخت خواب سورتمه

یک تخت سورتمه نیز به رغم ساختار مقاوم و سنگین ، ظاهری لطیف و زنانه دارد. این یک تخت خواب مناسب برای اتاق خواب اصلی یا اتاق مهمانان است. این فضایی است که توسط معماران طراحی شده و دارای دکوراسیونی به سبک سنتی است. این فقط تخت خواب نیست که دارای انحنا است بلکه میز ارایش ، لامپ ها ، صندلی های راحتی و حتی دیوارها نیز هستند.

انواع تخت خواب چوبی سورتمه
انواع تخت خواب چوبی سورتمه

همانطور که در فضای داخلی اتاق خواب زیبا به نمایش گذاشته شده است ، ممکن است یک تخته تزئین شده دارای تودوزی باشد. پارچه منحنی های قاب و چراغ های روشن فضا را زیبا می کنند. ترکیب چوب و پارچه به خوبی می تواند خود را نمایش دهد.

تخت خواب چوبی سورتمه با تم روستایی
تخت خواب چوبی سورتمه با تم روستایی

این نوع تخت خواب در این اتاق خواب با تم روستایی عالی به نظر می رسد . همچنین به فضای داخلی یک شومینه دنج با یک محوطه سنگی و کف فرش های قهوه ای روشن که فضایی گرم و دلپذیر و دکوراتیو ترکیبی از سنتی ، روستایی و مدرن را ایجاد کرده است.

تخت خواب چوبی سورتمه در اتاق خواب معاصر
تخت خواب چوبی سورتمه در اتاق خواب معاصر

کنجکاو هستید که تخت سورتمه در اتاق خواب معاصر چگونه به نظر می رسد؟ این نمونه زیبا که در این اتاق طراحی و ایجاد شده را ببینید. ظاهری لطیف و مطبوع دارد اما در عین حال با قطعات سنگینی از جمله تخت ، صندلی راحتی و کابین های شب مبله شده است. و ظاهری کاملا برازنده و شیک ایجاد می کند.

تخت خواب چوبی سورتمه مقاوم
تخت خواب چوبی سورتمه مقاوم

حتی اگر تخت شما مطمئناً مقاوم و سنگین باشد ، این لزوماً چیز بدی نیست ، همانطور که این اتاق خواب طراحی شده در اینجا به ما نشان می دهد. ما عاشق پالت تک رنگ و انتخاب یک رنگ پاستل گرم خنثی و بسیار ظریف هستیم.

تخت خواب چوبی سورتمه در انواع مختلف
تخت خواب چوبی سورتمه در انواع مختلف

در مورد تخت خواب های سورتمه ای انواع مختلف طراحی وجود دارد . بعضی از آنها منحنی های برجسته ای دارند در حالی که برخی دیگر از این نظر ساده ترند . اتاق خواب اصلی که سوزان کلیما ، در اینجا طراحی کرده است قطعاً از اولین گزینه برخوردار است. تخت خواب نقطه کانونی اتاق است و فقط به دلیل اندازه آن نیست بلکه به دلیل طراحی آن ، به ویژه صفحه و قسمت پایه است.

تخت خواب چوبی سورتمه
تخت خواب چوبی سورتمه

اجازه دهید نسخه ساده تخت سورتمه را نیز بررسی کنیم. این فضای داخلی اتاق خواب سنتی طراحی شده است. برخلاف بسیاری از تخت های سورتمه ، این تخت خواب در واقع کاملاً سبک و باریک به نظر می رسد در حالی که همچنان خصوصیات مشخصه طراحی را حفظ کرده و آنها را به روشی زیبا برجسته می کند.

تخت خواب چوبی سورتمه سنتی
تخت خواب چوبی سورتمه سنتی

به نظر می رسد برخی از طرح ها نوعی ترکیبی هستند ، ترکیبی از عناصر از دو یا چند سبک. به عنوان مثال ، این اتاق خواب نوعی تخت خواب سورتمه با این ساختار غیر معمول سایبان مانند را دارد که روی سر آن متصل شده است. تخت خواب کاملا از چوب سخت و مقاوم ساخته شده است .

تخت خواب چوبی سورتمه در رنگ های مختلف
تخت خواب چوبی سورتمه در رنگ های مختلف

این تخت خواب با رنگ جسورانه که معماری داخلی برای اتاق خواب این کودکان انتخاب کرده است بسیار جالب است و همه اینها به رنگ یا قاب منحنی ارتباطی ندارد. یکی از جالبترین موارد در مورد آن ، سیستم ذخیره سازی داخلی است. در قسمت پایینی تخت کشوی بزرگ وجود دارد که به شما امکان می دهد بالش ، پتو و سایر وسایل را در زیر تخت ذخیره کنید.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : تخت خواب چوبی ، تخت خواب سورتمه چوبی

مقالات مرتبط با انواع مبلمان و تخت خواب های چوبی:

WhatsApp chat