میز گرد تک پایه چوبی

میز گرد تک پایه چوبی فضاها را دنج نشان می دهند . آنها مردم را گرد هم آورده و تعامل بین آنها را تسهیل می کنند. همچنین وقتی با تک پایه ای شیک قرار بگیرند بسیار برازنده به نظر می رسند.

بنابراین برای مثال چگونه می توانستید یک میز ناهار خوری تک پایه را در یک منزل منظم ادغام کنید ؟ این میز ها دارای امکانات زیاد هستند و آنها با پیکربندی فضا ارتباط زیادی دارند. ما آماده بررسی برخی از گزینه ها هستیم و امیدواریم که بتوانید به ما بپیوندید.

وقتی عادت ندارید مهمانی های بزرگ یا مراسم خانوادگی را برگزار کنید ، یک میز ناهار خوری کوچک تمام نیازهای خانه است. اگر فقط شما و همسرتان باشید ، واقعاً هیچ فایده ای برای هدر دادن فضا با یک میز بزرگتر از این میز گرد چوبی ندارید.

برای تأکید بر طبیعت دنج فضا ، یک میز ناهار خوری تک پایه گرد با چند صندلی / صندلی راحتی آرام کنید. این موارد مناسب برای این تنظیمات هستند . به همراه پشتی های خم شده نشانه ای از طراحی روستایی همه کاره دارند .

میز گرد تک پایه چوبی در خانه
میز گرد تک پایه چوبی در خانه

این میز تک پایه چوبی بسیار کوچک است ، بنابراین ما واقعاً آن را میز ناهار خوری نمی نامیم. با این حال ، این یک قطعه طراحی عالی برای یک راهرو است و شما می توانید از آن به عنوان یک میز کوکتل یا به عنوان یک میز مناسب در شرایط خاص استفاده کنید.

میز گرد تک پایه چوبی کوچک
میز گرد تک پایه چوبی کوچک

یک میز بزرگتر در یک گوشه دنج غذا خوری عالی به نظر می رسد و می توانید آن را با نیمکت یا یک مبل کوچک جفت کنید. چند صندلی را نیز اضافه کنید تا تنظیمات کامل شود.

میز گرد تک پایه چوبی غذاخوری
میز گرد تک پایه چوبی غذاخوری

اگر از یک میز ناهار خوری تک پایه با یک صفحه بیضی شکل استفاده می کنید ، همین بهترین ترکیب ممکن است. به نوعی ، این گزینه برای فضاهای کوچکتر گزینه بهتری خواهد بود و جفت شدن میز کشیده با یک نیمکت یا یک مبل کوچک را آسان تر می کند.

میز گرد کاملاً در گوشه هایی از این نوع شگفت انگیز است . این فضا می تواند فضایی باشد که به فضای آشپزخانه اضافه می کنید یا به اتاق نشیمن اضافه می شود. ما پنجره ها و نیمکت داخلی را دوست داریم. میز و نیمکت در این حالت روی یک سکوی مرتفع از کف قرار می گیرند اما این فقط یکی از امکانات طراحی است.

نیمکت یا مبل L شکل نیز می تواند برای میز ناهار خوری گرد مناسب باشد. این مبل را می توانید به دور میز بپیچانید ، و جای دو صندلی را در سمت دیگر قرار دهید . می توانید نیمکت را با مبلمان آشپزخانه مطابقت دهید و در زیر صندلی به آن فضای داخلی تعبیه کنید.

نیمکت و میز گرد تک پایه چوبی

با چنین نمای زیبا و دیواری قوس دار ، گزینه ای بهتر از میز گرد تک پایه وجود ندارد. این میز در این پیکربندی فضایی خاص کاملاً منطقی است. ما عاشق چگونگی هماهنگی صندلی ها با پرده ها و چگونگی هماهنگی کل محیط از هر لحاظ هستیم.

میزهای تک پایه بسیار زیبا هستند زیرا تقریباً در همه جا می توانند جذاب به نظر برسند. در برخی موارد حتی می توانند چند منظوره باشند. به عنوان مثال ، شما می توانید یکی را در اتاق نشیمن داشته باشید و از آن به عنوان میز ناهار خوری و گاهی به عنوان میز تحریر یا میز کار استفاده کنید.

یک میز تک پایه را با یک فرش دایره ای شکل به شکل مدور تکمیل کنید تا بر فرم آن تأکید شود. اگر می خواهید ، حتی می توانید آن را با صندلی هایی با پشتی گرد و لوستر که همان شکل را به شیوه شیک خود تقلید می کند ، تکمیل کنید.

میز گرد تک پایه چوبی با فرش دایره ای
میز گرد تک پایه چوبی با فرش دایره ای

ایده دیگر این است که یک میز گرد با یک فرش مربع یا مستطیل شکل قاب کنید. این میز خاص با داشتن یک پایه با ساختار مربع ، هماهنگی مناسب بین این دو عنصر را تضمین می کند.

قرار دادن میز ناهار خوری نزدیک به پنجره ای با منظره زیبا همیشه یک ایده فوق العاده است. با استفاده از یک میز گرد می توانید منطقه را علیرغم ظاهر آشکار و باز آن ، دارای احساس راحتی و دنج کنید. این میز با صندلی های غذاخوری کلاسیک ترکیب شده است که خطوط صاف و مستقیم را با منحنی های صاف ترکیب می کند.

میز گرد تک پایه چوبی برای دیوار قوس دار
میز گرد تک پایه چوبی برای دیوار قوس دار

غذا خوردن در آشپزخانه معمولاً دلپذیرتر از انجام همان کار در یک فضای جداگانه است که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است. به همین دلیل گوشه هایی مثل این گوشه خیلی جالب هستند. میز گرد تک پایه با طراحی برازنده و منبت کاری کاملاً منطبق با این نیمکت منحنی ساده است.

این میز تک پایه دقیقاً مانند دیوارهایی که آن را قاب بندی می کنند آبی است. صندلی ها دارای یک رنگ فلزی شیک هستند که در پس زمینه آبی و در ترکیب با کف رنگ خنثی زیبا به نظر می رسد.

میز گرد تک پایه چوبی فلزی
میز گرد تک پایه چوبی فلزی

این اتاق خانوادگی دارای یک پنجره قوس دار است و میز زیبایی که در جلوی آن قرار گرفته است فقط باعث افزایش دید به جای انسداد آن می شود. این یک مکان واقعاً دنج است که در آن شکل ها ، تناسبات ، الگوها و رنگ ها به روشی هماهنگ گفتگو می کنند.

بدون در نظر گرفتن سبکی که انتخاب می کنید یا تنظیمات ، واقعاً نمی توانید با یک میز ناهار خوری تک پایه اشتباه کنید. در اینجا می توانید چنین میز را روی یک موکت سنتی مشاهده کنید. در اینجا نیز یک آشپزخانه در فضای باز و یک شومینه آتش وجود دارد.

میز گرد تک پایه چوبی در فضای باز
میز گرد تک پایه چوبی در فضای باز

میزهای ناهار خوری گرد تعداد مشخصی از افراد را در خود جای نمی دهند. درصفحه دایره آنها گوشه ای نیست بنابراین شما می توانید هر تعداد از افراد که می توانید بگنجانید ، این به مهمان اضافی سرزده اجازه می دهد که همیشه در میز صندلی داشته باشد.

از نظر فنی ، این میز گرد میز ناهارخوری نیست. این جزیره از این کانتر های آشپزخانه است اما میز پایه خود را دارد که به آن مقدار خاصی از فردیت را می بخشد. این یک روش جالب برای ترکیب عملکردها و صرفه جویی همزمان در فضا است.

کارایی میز گرد تک پایه چوبی
کارایی میز گرد تک پایه چوبی

نویسنده: حسین عتیقی

کلمات کلیدی: میز ناهارخوری گرد چوبی ، میز ناهار خوری گرد تک پایه

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی:

WhatsApp us