میزهای جلومبلی چوبی

بسیاری از میزهای جالب با طرحهای جالب تر و غیرمعمولتر از آنچه تصور می کنید وجود دارد. تعداد زیادی طرح وجود دارد که می تواند یک طراحی میز را برجسته کند. شکل بدیهی است که یکی از آنهاست اما اندازه ، رنگ و شکل یا موادی که میز از آن ساخته شده است نیز همینطور است. از جمله این میزها می توان میز جلومبلی را نام برد که در ادامه بطور کامل به آن خواهیم پرداهت.

علاوه بر همه این جزئیات ، یک سری ویژگی های دیگر نیز وجود دارد که واقعاً می تواند تفاوت بین طراحی میز اصلی و طراحی خاصی را که برای خاص بودن لازم است ایجاد کند

زیبایی این میزهای جلومبلی طراحی شده از سادگی آن ناشی می شود. کل مجموعه براساس طراحی کابین های تعطیلات سنتی اسکاندیناوی الهام گرفته است. از نظر فنی ، این مجموعه شامل دو قطعه است: یک نیمکت و یک میز کناری. نیمکت ، در واقع چند منظوره است زیرا تنظیمات خاصی نیز می تواند به عنوان میز جلومبلی عمل کند.

در حالی که فلز در طراحی میز مناسب دکوراسیون داخلی صنعتی است ، تقریباً چوب برای هر سبک دیگر گزینه خوبی است. تطبیق پذیری مواد به شما اجازه می دهد تا به انواع فرم ها و طرح های زیبا ، مانند این میز ، شکل بگیرد. این یک میز جلومبلی ناهار خوری پایه ای است که از رنگ های متضاد گردوی سیاه آمریکایی ساخته شده است.

میز جلومبلی چوبی
میز جلومبلی چوبی برای خانه

بیایید اکنون یک میز کنسول ، یکی با طراحی ساده اما با این وجود جالب ، یکی از الهام گرفته از طراحی ایتالیایی دهه 1960 را بررسی کنیم. میز کشیده و باریک است و یکی دارای دو پایه مخروطی است که به نظر می رسد از بالای آن درحال ریخته شدن است. ایده این است که برای پایداری باید میز را به دیوار تکیه دهید. میز کنسول روما برای فضاهایی مانند ورودی ها ، راهروها ساخته شده است اما همچنین برای اتاق های نشیمن یا دفاتر نیز مناسب است.

میز جلومبلی و انواع آن
میز های جلومبلی کوچک برای تزئین

یکی از معایب مبلمان این روزها این واقعیت است که بسیاری از قطعات به صورت انبوه تولید می شوند و بنابراین همه آنها یکسان هستند ، در حالی که مبلمان دست ساز خاص و منحصر به فردی نیز هست، دارای نقص و انواع مختلفی از عناصر است که در نهایت به آنها شخصیت می دهد و به آنها کمک می کند تا بگویند یک داستان جالب در پیش زمینه خود داشته اند . خوب ، این در واقع خاصیت این نوع مبلمان است. میزهای آنها از چوب صنعتی و  MDF ساخته شده است. این طرح به آنها شخصیت زیادی می بخشد و در عین حال سازگار با محیط زیست است.

آشنایی با میز جلومبلی
کاربرد میزجلومبلی و انواع آن

آیا این طراحی میز جلومبلی زیبا نیست ؟ این پایه به نظر می رسد چارچوب های یک خرده فروشی است. پایه آن از فلز خم شده و قسمت فوقانی آن از چوب سخت ساخته شده است. این دو عنصر به شکلی ظریف با یکدیگر در تضاد هستند. این واقعیت که قسمت بالای آن به پایه متصل شده و در یک نقطه در مرکز قرار می گیرد ، به اطمینان از ظاهر سبک کمک می کند.

نیمکت و میز حلومبلی
نیمکت و میز حلومبلی و مبلمان

بعضی اوقات میزها به دفاتر راه می یابند که در اتاق ها به عنوان میز وسط یا میز کنفرانس عمل می کنند و در این صورت یک سیستم مدیریت سیم خوب می تواند مفید واقع شود. مطمئناً ، وقتی به آن فکر می کنید ، داشتن چنین ویژگی در هر میز مفید خواهد بود. سیستم کاملی از این نظر طراحی شده است . این میز دارای چهار پایه مخروطی است و هر یک از آنها به شکل U شکل گرفته و فضای داخل آن را برای ذخیره ، پنهان سازی و سازماندهی سیم ها فراهم می کند.

انواع میزهای جلو مبلی
انواع میزهای جلو مبلی

این یک طراحی میزهای جلومبلی است که از جعبه های چایخانه الهام می گیرد. ساده و یکدست در عین سادگی زیبا و ظریف است. میز جلو مبلی رودان طراحی کاملا اشنا و خوبی دارد. پایه فقط کمی به سمت بالا مخروطی شده است که به نوبه خود جالب است که دارای لبه است و به نوعی مانند یک سینی غول پیکر عمل می کند.

کاربرد میز جلومبلی
ایده دکوراسیون و میزجلومبلی

نامنظم بودن قسمت بالایی میز را به طرز کاملاً ظریف و تصفیه شده جذاب و چشم نواز می کند. البته این تنها جزئیات جالب توجه در مورد طراحی آن نیست. توجه داشته باشید که میز چهار پایه دارد که به روال معمول چیده نشده اند. دو تا از آنها مرکز را نگه می دارند در حالی که دو تای دیگر در انتها قرار می گیرند. این جذابیت بسیار غیرمعمولی به میز می دهد.

میز جلومبلی و انواع آن
دکوراسیون چوبی با میز جلومبلی

میزهای جلومبلی دارای طرحی هستند که یادآور کنده های چوب است اما قطعاً می توانید بگویید که آنها در واقع از چوب ساخته نشده اند (حداقل به طور کامل). این مجموعه ای است که توسط یوفی طراحی شده است. هر میز از یک تکه چوب با لبه های مخروطی ساخته شده است که به صورت فلزی درآمیخته است. آنها پاهای باریکی دارند که رو به بیرون هستند و شکل آنها از سنگریزه ها الهام گرفته شده است. می توانید آنها را در آلومینیوم ، مس و برنج پیدا کنید.

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : میز جلو مبلی چوبی ، نیمکت چوبی ، میز جلو مبلی با چوب صعنتی و MDF

مقالات مرتبط با مبلمان و میزهای چوبی:

WhatsApp chat