روش های استفاده از میز کنار مبلی چوبی

چه آن را پشت مبل نگه دارید ، چه در کنار دیوار و چه در کنار مبل ، میز کنار مبلی چوبی به دلایل مختلفی مفید است. فضای ذخیره سازی اضافی برای چیزهای متداول مانند کتاب ، مجله ، کنترل تلویزیون ، چراغ و موارد دیگر به شما می دهد اما همچنین می تواند به عنوان یک تقسیم کننده فضا عمل کند

به عنوان چیزی که قسمت نشیمن را از بقیه نقشه طبقه مشخص می کند در اتاق نشیمن های دارای فضای باز بزرگ بسیار مفید است. با توجه به این موضوع ، بیایید چند طرح میز کنار مبلی چوبی و ایده های دکور را بررسی کنیم.

انواع میز کنار مبلی
استفاده از میز کنار مبلی در خانه

اگر برای فضای کم بین مبل و دیوار به یک میز باریک نیاز دارید ، واقعاً نیازی به جستجوی یکی از آنها در فروشگاه ها نیست زیرا به هر حال به سختی می توانید این میز را پیدا کنید .

چگونه می توان در عوض میز مبل خود را ساخت؟ این مورد حتی دارای یک ورودی پریز برق است بنابراین می توانید دستگاه های خود را همانجا شارژ کنید.

استفاده از میز کنار مبلی در اتاق نشیمن

یک میز زیبا کنار مبلی می تواند به یک کانون زیبا برای اتاق نشیمن تبدیل شود ، مخصوصاً اگر آن را با انواع وسایل زیبا تزئین کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم یک سبک را انتخاب کنید و فقط با آن همراه شوید. دکوراسیون اتاق نشیمن با مضمون ساحلی چطور؟ شما می توانید از این هماهنگی و طراحی شیک به عنوان منبع الهام استفاده کنید.

میز کنار کبلی و کاربرد آن در خانه
کاربرد میز کنار مبلی

بیایید برخی دیگر از پروژه های میز کنار مبلی چوبی ، مانند این پروژه های ارائه شده ، را بررسی کنیم. ساخت آن آسان است و فقط به چند ابزار اساسی و برخی وسایل نیاز دارد که می تواند شامل تکه های چوب اصلاح شده و حتی تکه های وسایل قدیمی باشد که می توانید از آنها دوباره استفاده کنید. در هر صورت ، حتما میز را متناسب با مبل و سبک خود تنظیم کنید.

میز کنار مبلی در اتاق نشیمن
میز کنار مبلی در اتاق نشیمن

ساخت میز مبل خود یک ایده عالی است ، به خصوص اینکه سبک ها یا گزینه های طراحی زیادی برای انتخاب وجود ندارد. مطمئناً ، شما فقط می توانستید از یک کنسول استفاده کنید اما به همان اندازه که یک طراحی ساده و شیک مانند آنچه در مورد این میز پیشنهاد شده است ، در هر اتاق نشیمن زیبا به نظر می رسد.

میز کنار مبلی در منزل
میز های کنار مبلی در اتاق نشیمن

ساخت میز کنار مبلی با استفاده از وسایل منزل

حتی می توانید با وسایلی که قبلاً در خانه دارید یک میز کنار مبلی درست کنید ، مانند مواد باقیمانده از پروژه های قبلی و مواردی که می توانید دوباره استفاده کنید. ساده ترین گزینه این است که یک مبلمان موجود مانند واحد قفسه بندی را مجدداً مورد استفاده قرار دهید و به آن ظاهر جدید و نقش جدیدی ببخشید. این دقیقاً همان اتفاقی است که در اینجا افتاده است.

میز کنار مبلی
ساخت میز کنار مبلی با وسایل خانه

یک نیمکت قدیمی می تواند به یک میز کنار مبلی با ظاهری جالب تبدیل شود و تغییرات طراحی مورد نیاز حداقل خواهد بود. شما می توانید دو نیمکت را روی هم قرار دهید تا یک واحد بلندتر ساخته شود که می تواند به عنوان یک میز کنار مبلی عمل کند یا می توانید نیمکت را تغییر دهید و آن را بلندتر کنید و همچنین یک قفسه اضافی برای ذخیره سازی اضافی اضافه کنید.

میز کنار مبلی و دکوراسیون خانه
تزئین خانه با میز کنار مبلی

حتی اگر مبل شما در واقع بتواند به دیوار چسبانده شود و از نظر فنی برای پر کردن فضا نیازی به میز مبل ندارید ، باز هم می توانید یک میز داشته باشید. شاید یک میز کنار مبلی بسیار باریک مانند قفسه در اتاق نشیمن شما به نظر برسد.

به شما این امکان را می دهد که چند مورد را در پشت مبل به نمایش بگذارید و حتی جایی برای قرار دادن چند چراغ رومیزی داشته باشید و فضای کف بسیار کمی را اشغال می کند. همیشه موارد مختلف و جدید را امتحان کنید.

جایگاه میز کنار مبلی در اتاق نشیمن
میز کنار مبلی در اتاق نشیمن

میز کنار مبلی در اتاقهای نشیمن با نقشه باز که مبل کنار دیوار قرار نمی گیرد بسیار عالی است. میز به عنوان یک تقسیم کننده ، یک جدا کننده بین منطقه نشیمن و فضای دیگر عمل می کند و همچنین فضای ذخیره سازی مفیدی را برای انواع مختلف از جمله تزئینات فراهم می کند.

کاربرد میز کنار مبلی در خانه
کاربرد میز کنار مبلی در دکوراسیون خانه

یک میز کنار مبلی می تواند به ایجاد فضای صمیمی تری در یک اتاق نشیمن کمک کند که نقشه طبقه را با مناطق دیگر هم تقسیم می کند. این میز چوبی می تواند به عنوان یک مانع ، جدا کننده بین دو منطقه عمل کند و حتی می تواند به ایجاد یک دکوراسیون متقارن و هماهنگ تر کمک کند.

جایگاه میز کنار مبلی
استفاده از میز کنار مبلی در خانه

میز کنار مبلی معمولاً پایین تر از مبل است. این به میز اجازه می دهد تا بدون مزاحمت باقی بماند و نمایه کاملاً پایین را حفظ کند. همچنین لازم نیست به اندازه مبل باشد. هر نوع ترکیبی با توجه به محیط ، سبک و ویژگی های مناسب کار می کند.

میز کنار مبلی و انواع آن
انواع میز کنار مبلی

اگر میز مبل بلندتر از مبل است پس می تواند مانند یک کانتر عمل کند. در واقع ، این ایده جالبی است که برای فضاهایی مانند اتاق های زیرزمین ، اتاق های سینمای خانگی و حتی فقط اتاق های نشیمن معمولی که برای بسیار مناسب و لذت بخش است.

میز کنار مبلی
میز کنار مبلی در منزل

حتی اگر مبل به تنهایی برای ترسیم جدا کردن نشیمن کافی باشد ، یک میز پشت مبل باعث می شود که تنظیمات حتی بهتر شود. این می تواند یک میز کوچک و باریک با یک قاب فلزی نازک ، یک صفحه چوبی و بدون قفسه اضافی باشد … بنابراین می تواند سبک به نظر برسد و احساس راحتی را در سراسر اتاق حفظ کند.

آشنایی با میز کنار مبلی
جایگاه میز کنار مبلی در خانه

میز کنار مبلی ، مبلمانی عالی برای این اتاق نشیمن است. بین مبل و پنجره ها جا می گیرد و به نوعی جدا کننده بینایی ایجاد می کند و احساس حظور کمی در معرض دید قسمت مبلمان اتاق می گذارد. طراحی آن ساده و همه کاره است ، دقیقاً همان چیزی که یک اتاق نشیمن مدرن به آن نیاز دارد.

میز کنار مبلی
نمونه ای از میز کنار مبلی

به چه میزهایی میز کنار مبلی می گویند؟

البته ، میز کنار مبلی لزوماً نباید یک میز واقعی باشد. مهم است که به تصویر بزرگ نگاه کنیم و ارزیابی کنیم که آیا مبلمان خاصی در آن زمینه منطقی است یا نه. با این حساب ، در واقع می توانید از یک کنسول ، کابینت کوچک یا حتی یک واحد قفسه بندی به همان روشی که از میز کنار مبل استفاده می شود ، استفاده کنید.

انواع و کاربرد میزهای کنارمبلی
انواع و کاربرد میزهای کنارمبلی

کنسول ها و میزهای مبل در واقع بسیار شبیه به هم هستند و حتی در بعضی موارد می توانند قابل تعویض باشند. بسیاری از کنسول ها دارای این طرح های بسیار جذاب و مجسمه ای هستند که ممکن است در اتاق های نشیمن شگفت انگیز به نظر برسد ، بنابراین پیش بروید و طرحی را پیدا کنید که مناسب فضای شما باشد.

حتی می توانید یک میز کناری اضافه کنید تا فضای اتاق نشیمن را قاب بگیرد و به آن شخصیت بیشتری بدهد.

نویسنده: حسین عتیقی

کلمات کلیدی: میز کنار مبلی چوبی ، میز کنار مبلی با چوب اصلاح شده ، میز کنار مبلی با چوب صنعتی

مطالب مرتبط با با مبلمان و دکوراسیون خانه:

WhatsApp chat