وقوع سیل در برخی از روستاهای جاده چالوس و دشواری امدادرسانی

سیل چالوس

کرج - ایرنا - مدیر روابط عمومی آتش نشانی کرج گفت که بر اثر توفان و بارش های شدید عصر یکشنبه در شهرستان کرج و جاده چالوس، در برخی از روستاهای این جاده سیل به وقوع پیوسته است.
 سیل جاده چالوس
سیل چالوس

سیل چالوس

سید جواد موسوی شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: هم اکنون مشکل عمده ما بحث روستاهای جاده چالوس است که براثر وقوع سیل دچار آبگرفتگی شده که به دلیل یکطرفه بودن جاده کرج –چالوس امکان کمک رسانی به آنها وجود ندارد.

موسوی گفت: در اولین فرصت که امکان امدادرسانی دراین منطقه فراهم شود، به سرعت عوامل آتش نشانی به محل های آسیب دیده اعزام می شوند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی کرج گفت: در شهر کرج هیچ گونه اتفاق خاص رخ نداده است. تنها سه مورد آبگرفتگی معابر دراین شهر به وقوع پیوسته که به کمک نیروهای امداد آتش نشانی سریعا مشکل رفع شده است.

مسوول بازسای و بازتوانی مدیریت بحران استانداری البرز نیز گفت: در توفان عصر یکشنبه در شهر کرج تا کنون خسارات جانی و مالی گزارش نشده است.

داود جعفری یکشنبه شب درگفت وگو باخبرنگارایرنا، افزود: طبق بررسی های انجام شده دراین توفان که تمامی استان البرز را فراگرفته بود، برق چندین منطقه در شهرستان ساوجبلاغ دچار قطعی شده که ماموران اداره برق درصدد رفع آن هستند.

وی اضافه کرد: همچنین دراین حادثه سه نفر درشهرستان ساوجبلاغ مصدوم شدند که دونفر به مراکز درمانی منتقل و نفر دیگر به صورت سرپایی مداواشد.

سیل چالوس