هنگام طراحی پله های چوبی برای خانه خود، گزینه های بسیار متنوعی خواهید داشت. بهترین چوب برای کف پله ها یک موضوع ترجیح شخصی است – هر گونه چوب سخت یا کاج می تواند اهداف شما را برآورده کند. انتخاب به نوع دانه و رنگ‌هایی که بیشتر دوست دارید بستگی دارد و اینکه آیا می‌خواهید سطح پله‌هایتان با کف‌پوش چوبی شما مطابقت داشته باشد یا مکمل باشد.

هنگامی که راه پله خود را با کف های موجود تطبیق دهید، بدیهی است که بهترین چوب برای کف پله، چوبی است که برای کفپوش های چوبی خود انتخاب کرده اید. تطبیق کف ها با کف شما، انسجام بصری و حس جریان بیشتری را در فضای شما ایجاد می کند. اگر ترجیح می‌دهید کف پله‌هایتان مکمل کف‌تان باشد، می‌توانید گونه‌های مختلفی از چوب را انتخاب کنید یا تصمیم بگیرید که کف های پله را به رنگی مکمل رنگ کنید. هر یک از این رویکردها تمرکز بصری بیشتری را به راه پله شما خواهد آورد.

در صنایع چوب فن و هنر ، مشاوران طراحی ما می توانند به تمام سوالات شما پاسخ دهند و در مورد انتخاب بهترین چوب برای پله خانه شما مشاوره تخصصی ارائه دهند. ما مزایای چوب راش یا بلوط قرمز در برابر افرا و تفاوت در تراکم در بازی Hickory در مقابل گردو را توضیح خواهیم داد . ما می‌توانیم به شما در تصمیم‌گیری در مورد درمان بافتی برای پله‌های بلوط سفید خود کمک کنیم یا امکانات تکمیلی برای پله‌های گردویی سیاه خود را بررسی کنیم . در نهایت، هدف ما این است که به شما در انتخاب بهترین چوب برای پله‌ها کمک کنیم که انعکاسی از حس سبک و زیبایی شما باشد و سطحی ایجاد کنیم که هر بار که به خانه بازمی‌گردید شما را به وجد می‌آورد و شگفت‌زده می‌کند.

کف پله چوب

بهترین چوب برای کف پله؟ این انتخاب تو است.

ما در صنایع چوب فن و هنر انواع کفپوش های چوبی را ارائه می دهیم. هر یک از این گونه ها را می توان برای ایجاد کف چوبی بادوام و کف پله انتخاب کرد.

بلوط قرمز یکی از محبوب‌ترین چوب‌های سخت برای کف‌پوش است که به دلیل تعادل تقریباً کامل بین ثبات، دوام، زیبایی و قیمت مناسب است. بلوط قرمز دارای رنگ‌های عمیق ماهی قزل آلا در چوب دل و دانه‌های محکم و ثابت است که تخته‌هایی با عرض و طول استثنایی تولید می‌کند.
بلوط سفید یک کفپوش همه کاره با الگوهای دانه ای چشمگیر و رنگ های قهوه ای مغزدار و کاکائویی است. یک کفپوش فوق العاده متراکم و بادوام، بلوط سفید مکمل هر طرحی از طراحی از معمولی گرفته تا رسمی و معاصر است.
تخته‌های کف بلوط سفید ریفت و ربع اره با زاویه 90 درجه از حلقه‌های رشد چوب بریده می‌شوند تا تخته‌هایی با خطوط دانه‌ای فوق‌العاده مستقیم در طول تخته ایجاد کنند. این تخته های کف می توانند یک کف چوبی فوق العاده زیبا ایجاد کنند که حس سنتی و ظریف تری دارد.
افرا قهوه ای رنگ هایی از طلای غنی، کهربایی و قهوه ای را ارائه می دهد. افرا قهوه ای با الگوهای دانه ای ظریف و ثابت، یک کفپوش از نظر زیبایی شناسی خیره کننده است که به دلیل سختی و دوام خود نیز شناخته شده است.
افرا سفید یک چوب سخت فوق العاده زیبا با رنگ های تمیزتر و روشن تر است که یادآور آب جاری است. افرای سفید دانه‌ای ظریف‌تر از هیکوری یا بلوط ارائه می‌کند و معمولاً با رنگ‌های طبیعی برای کف خنثی‌تر تکمیل می‌شود. این یکی از پایدارترین چوب های سخت است و تقاضای زیادی برای انواع تنظیمات سنتی و معاصر دارد.
چوب اش چوبی بسیار متراکم و بادوام با طعمی بیشتر از چوب بلوط است. دانه پر پیچ و خم یک تخته اش به دلیل کمبود تانن، به خوبی رنگ می گیرد. تخته‌های اش دارای تنوع رنگی از کرم تا بلوند روشن تا رنگ‌های قهوه‌ای آجیلی هستند.
کف های چوب توس زیبایی چشمگیری را ارائه می دهند که همیشه شیک است. توس که به دلیل ترکیب جذاب رنگ‌هایش – از قهوه‌ای مایل به قرمز غنی در چوب قلب گرفته تا لبه‌های بیرونی بلوند و بخش‌های کهربایی گرم، شناخته می‌شود، دارای دانه‌های ظریفی است که از چرخش تا جلوه‌های شعله‌مانند متغیر است.
گیلاس یکی از محبوب‌ترین چوب‌های سخت است که به دلیل رنگ‌های قرمز براق عمیق و ساختار دانه‌ای ظریف آن است. با پیر شدن چوب، کف‌های گیلاس تیره می‌شوند و به رنگ قهوه‌ای غنی و درخشان تبدیل می‌شوند که مورد توجه صاحبان خانه و سازندگان مبلمان در همه جا است.
هیکوری یکی از سخت‌ترین چوب‌های سخت است که معمولاً برای کف‌پوش استفاده می‌شود. همچنین فوق‌العاده خوش‌تیپ است، با طرح‌ها و رنگ‌های دانه‌ای جالب که از قهوه‌ای کاکائویی و بژ تا بلوند روشن‌تر در چوب صنوبر دیده می‌شود.
گردو به دلیل طرح‌های دانه‌بندی پیچیده و رنگ‌های شکلاتی مجلل با ته‌رنگ‌های قهوه‌ای رنگ ارزشمند است. گردو تقریباً در هر طرحی کار می کند، از آشپزخانه های روستایی گرفته تا انبارهای بلند و اتاق های نشیمن رسمی.
کاج سفید شرقی دارای تخته‌هایی با دانه‌های متراکم و گره‌های ظریف، همراه با رنگ‌های روشن است که قابلیت‌های پرداخت همه‌کاره را ارائه می‌دهد.
کاج قلب مانند بلوط سخت است و دارای پتینه ای گرم از رنگ های غنی است که از کهربایی و کدو تنبلی تا رنگ های تیره تر و مدرن تر را شامل می شود.

مطالب مرتبط با موضوع کف پله چوبی :

WhatsApp us