قیمت کنونی چهار تراش های موجود در بازار چوب ایران

چوب چهار تراش کاج روسی : تعریف

4 تراش اشاره به تخته چوبی دارد که چهار طرف آن برش خورده باشد. دقت نمایید که تخته چوب ها از الوار و تنه درخت بریده می شود. تخته چوب یا صفحات برابر و مساوی که طبق استانداردهای روز جهان ساخته و سایز بندی می گردند.

این صفحات چوبی وقتی برش خورد و به صورت چهار تراش درامد برای ساخت بسیاری از وسایل چوبی که در پیرامون خود می بینید کاربرد مهمی دارند. شاید بدانید که در گذشته بسیار دور که وسایل امروزی موجود نبود، تخته چوب ها ناموزون ساخته می شدند و در ثانی در کار زیبایی لازم رعایت نمی شد.

4  تراش چوب روسی

4 تراش تراش ترمووود

سایز ضخیم تر از چهار تراش ساخته شده از چوب روسی موجود در بازار ایران

بحث فنی

چهار تراش چوب مقاومی است که چهار طرف آن تراشیده شده است .عرض و طول چهار تراش ابعاد استانداردی دارند که در سایت ما لحاظ شده است. به علاوه چهار تراش های مختلفی نیز علاوه بر سایز های استاندارد موجود در کارگاه ما بسته به نیاز مشتری ساخته می شود.

بیشترین تعداد چهار تراش در ایران، از چوب روسی ساخته می شود .

انواع چوب چهار تراش موجود در بازار ایران

 این موضوع را هم بدانید که در بین کشورها کشور روسیه بزرگترین صادر کننده چهار تراش و نیز تخته چوبی که مولد چهار تراش است، می باشد.

برند های روسی هم به صورت روکش دار و هم به صورت بدون روکش وارد می‌شود .

از  کشور چین در سال های اخیر چوب های تخته چوب ها و چهار تراش های زیادی هم به صورت روکش دار و هم به صورت بدون روکش وارد ایران می شود. هم اکنون تمامی تخته های چهار تراش موجود از جنس چوب کاج روسی هستند .

مقایسه کیفی محصولات چوبی

 ذکر این نکته هم ضروری می باشد که مواد وارداتی از چین از نظر استانداردهای جهانی قابل رقابت با برندهای روسی به عنوان مثال SEVEZA نمی باشد. در حالی که تفاوت قیمت اندکی بین این دو محصول دو کشور مشاهده می شود.

به علاوه دوام بیشتر چهار تراش روسی در دراز مدت سود بیشتری نصیب شما خواهد نمود.

کشور های دیگری همچون مالزی و اندونزی هم صادرات قابل توجه به بازار چوب ایران در زمینه تخته چوب و چهار تراش داشته اند.

تخته چوب های ارزان قیمت

تولید تخته سه لا و نئوپان ایرانی از سال های قبل در کشور صورت می گرفته است که بیشتر به صورت بدون روکش  تولید می شنود .ولی همانطور که از اسم این تولیدات برای دست اندرکاران هنر چوب مشهود است، از خرده چوب ها تهیه می شوند.

خودکفایی

ما تخته چوب روسی را وارد می کنیم و خود، تراش داده تبدیل به چهار تراش می نماییم. در این صورت هزینه تمام شده کالا کاهش می یابد.

قیمت چوب های چهار تراش

ما در سایت قیمت چهار تراش های خود را عرضه نموده ایم. در صورت نیاز به خرید به ما در کانال واتس آپ خبر دهید.

گالری عکس چوب چهار تراش :

WhatsApp us