کمد های چوبی کوچک مردانه برای سهولت بیشتر صبح شما !

جابجایی در کمد لباس ، هر روز صبح و انتخاب اینکه چه چیزی را برای این روز می پوشید ، برای بعضی ها به اندازه دیگران تجربه لذت بخشی نیست . مطمئناً ، در جهانی که توسط یک بیماری همه گیر و فلج کننده جهانی ضربه خورده است ( کرونا ) ، این یک آیین است که بسیاری از ما فقط در حال بازگشت به گذشته هستیم ! اما چیزی که می تواند کار را بسیار آسان کند یک کمد منظم و کارآمد است – کمد لباس هایی که طبقات چوبی لباس فعلی شما را کاملاً ذخیره و به نمایش می گذارد . حتی اگر تصور عمومی این است که این خانمها هستند که بیشتر از کمد هوشمند بهره می برند ، این مورد در مورد مردان نیز وجود دارد . و حتی می توانید این مزایا را از یک کمد کوچک که باعث صرفه جویی در فضا می شود دریافت کنید .

کمد دیواری
کمد دیواری

کمد کوچک مردانه کاملاً درست کردن اصول اولیه است . شما باید طراحی هوشمند را با رویکرد بی نظمی ترکیب کنید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید همه چیز را در این منطقه کوچک جای دهید . مطمئناً ، آنچه که یک کمد باید در آن نگه دارد برای افراد مختلف متفاوت است . اما اصول آن همه ثابت مانده و بهترین کمدهای کوچک مردانه هم کاربردی هستند و هم چشم نواز . از مدرن به سنتی ، این نگاهی است به بهترین ایده ها و آنچه می توانیم از آنها یاد بگیریم  .

برای طرح زدن به سبک شخصی خود کمی وقت بگذارید

سبک شخصی شما مهم نیست ، یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید از شر همه چیز بهم ریخته و تکه هایی که قصد استفاده از آنها را ندارید از کمد لباس خود خلاص شوید . این روش بدون سر و صدا اولین قدم برای اطمینان از کافی بودن کمد چوبی کوچک برای تأمین نیازهای شما است . لباس ها ، کلاه ها و لوازمی را که احساس می کنید ” مناسب فصل ” نیستند دور کنید . به آنچه می خواهید در چند ماه آینده استفاده کنید ، پایبند باشید و اجازه دهید سایر وسایل کمد به زیبایی در جای دیگری نگهداری شوند . اگر به جای شلوار به فضای بیشتری برای پیراهن نیاز دارید یا می خواهید چند قفسه برای کفش اختصاص دهید ، قبل از این که به یک طرح بپردازید ، برای آنها برنامه ریزی کنید .

کمد دیواری چوبی
کمد دیواری چوبی

این کمد دیواری چوبی ، دارای قفسه های جا کفشی است و شما می توانید قفسه های برای کیف و لباسهای تازدنی و دیگر وسایل داشته باشید کشو های بزرگ را فراموش نکنید ، کاربردی ترین قسمت یک کمد دیواری چوبی است ، البته من رگالهای لباس را هم دوست دارم .

کمد کوچک
کمد کوچک

این کنج کوچک ، کمد دیواری بهترین قسمت یک اتاق است ، قفسه های مخصوص و رگال می تواند به راحتی نظم را به این اتاق کوچک بیاورد .

کمد دیواری رگالی
کمد دیواری رگالی

طبقات این کمد دیواری چوبی بهترین است ، قفسه های متنوع و رگالها در نوع خود بهترین هستند .شما می توانید از این کمد دیواری را بدون درب داشته باشید .

روشنایی و سازماندهی کمدهای دیواری چوبی

ما واقعاً نمی توانیم اهمیت نورپردازی را هنگام برنامه ریزی و تزئین فضاهای کوچک بیش از حد بیان کنیم . در مورد کمد چوبی کوچک با نورپردازی ، انتخاب شما از کمد لباس هر روز صبح تفاوتی ندارد . از آنجا که ما در مورد کمدهای کوچک و منظم صحبت می کنیم ، دیگر نیازی به چراغ های زیادی در آنجا نخواهید داشت . همچنین ، اطمینان حاصل کنید که فقط یک یا دو هفته پس از سازماندهی به ‘ پر کردن ‘ لباس ها و لوازم جانبی خود به طور تصادفی متوسل نشوید و برای جمع کردن لباس های خود پس از لباسشویی رویکرد سازمان یافته تری داشته باشید .

طبقات چوبی
طبقات چوبی

با داشتن طبقات محبوب خود می توانید به راحتی نظم را در کمد دیواری چوبی حکم فرما کنید .

کمد چوبی طبقه ای
کمد چوبی طبقه ای

شما با وارد شدن به این کمد دیواری به راحتی می توانید به طبقات و رگالها دسترسی پیدا کنید ، این کمد دیواری چوبی بهترین حالت یک مکان باریک و کوچک است .

کمد دیواری چوبی
کمد دیواری چوبی

این کمد دیواری چوبی محبوب ترین است ، دربهای سفید و طبقات منظم و کوچک با رنگی متفاوت ، در این کمد چوبی از کوچک ترین قسمت ها استفاده شده است .

کمد دیواری زیر شیروانی
کمد دیواری زیر شیروانی

این کمد دیواری زیر شیروانی ، زیباترین جلوه را دارد که دسترسی آسان هم از فواید آن است .

کمی از همه چیز در آنجا !

روش های زیادی وجود دارد که می توانید کمد لباس کوچک را مرتب کنید و از راه حل های مختلفی برای پیشنهادات استفاده می کنید ، راهی هست که می توانید به راحتی از فضاهای کوچک استفاده کنید . از قفسه های قابل حمل ، قلاب های دیواری و میله های ساده ای که می توان برای آویختن کت ، پیراهن و موارد دیگر گرفته تا سبد و قفسه هایی که با دقت همه چیز را پنهان می کند ، ترکیبی هوشمندانه از گزینه های مختلف به شما در تهیه دقیق کمد مورد نیاز شما کمک می کند . حتماً فضای لازم برای لوازم جانبی خود را در آن جا داشته باشید – جوراب ، کمربند و موارد دیگر .

کمد دیواری سفید
کمد دیواری سفید

این کمد دیواری سفید ، با طبقات کوچک و باریک به دلخواه و سلیقه شما بهترین گزینه است ، رگالهای لباس را شما می توانید تنظیم کنید .

کمد رگالی شکل
کمد رگالی شکل

این کمد چوبی که در حقیقیت کمد نیست یه رگال است و زیبای اتاق را بیشتر می کند .

کمد دیواری چوبی کوچک
کمد دیواری چوبی کوچک

این کمد دیواری  چوبی، هوشمندانه است ، این روزها طبقات جدا و رگالها همه در کنار هم یک جلوه زیبا را به نمایش می گذارند ، البته شما باید همیشه مرتب و منظم باشید در غیر اینصورت این زیبای تبدیل به میدان جنگ می شود .

رگال لباس
رگال لباس

و باز هم رگالها که این روزها مد هستند و در هر جای دنیا شما به راحتی می توانید این مدل را ببینید در هر خانه ای به راحتی برای خود جا باز می کند .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : کمد دیواری چوبی ، ذخیره سازی چوبی ، کمد های چوبی

مقالات مرتبط با مبلمان چوبی: