10 ایده جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

ایجاد ظاهری سرگرم کننده در اتاق خواب نه تنها به فضای شما روح می بخشد ، بلکه به ، به روز شدن چیزها نیز کمک می کند . مهم نیست که اتاق خواب کودک را تغییر می دهید یا اتاق خواب اصلی ، داشتن ایده های طراحی مفید است . در این مقاله ده ایده جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب آورده شده است که به الهام بخشیدن به پروژه شما کمک می کند .

از یک قطعه هنری بیانیه استفاده کنید

هنگامی که به طرح ها و ایده های اتاق خواب فکر می کنید ، اضافه کردن یک اثر هنری بیانیه کمک می کند تا همه چیز را به هم متصل کنید . استفاده از این اثر هنری می تواند به عنوان الهام بخش و نقطه کانونی اتاق نیز باشد . آن را روی سر تخت یا کمد قرار دهید .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

از الگوها نترسید

ادغام الگوها می تواند شامل استفاده از کاغذ دیواری بر روی دیوارهای یک قسمت یا مرکز خانه و همچنین استفاده از پارچه باشد . ترفند این است که زیاد استفاده نکنید . اگر می خواهید از آن بر روی دیوارها استفاده کنید ، الگوهای بیشتری را روی بالش ها و دامن تخت بگذارید .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب
سبک شخصی خود را وارد کنید

چرا اتاق خواب باید اتاقی باشد که در آن فقط وسایل پایه اصلی اتاق خواب قرار داشته باشد باشد ؟ در عوض ، هنگام فکر کردن در مورد ایده های طراحی برای اتاق خواب اصلی یا اتاق خواب های دیگر ، باید عناصر سرگرم کننده گنجانده شود . گنجینه ‌های شخصی و همچنین عکس ‌هایی که علایق شما را به تصویر می ‌کشند را به اتاق تان اضافه کنید .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب
روی رنگ های مورد علاقه خود تمرکز کنید

وقتی روی این دکوراسیون اتاق خواب کار می کنید ، چرا روی رنگ مورد علاقه خود تمرکز نکنید ؟ به عنوان مثال ، اگر رنگ های مورد علاقه خود را وارد ماجرا کنید ، می توانید به ایده های طراحی اتاق خواب بنفش یا تزئین اتاق خواب آبی فکر کنید .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

ترکیب کردن فرهنگ های رنگی

گاهی اوقات یک دکوراسیون اتاق خواب سرگرم کننده فقط نیاز به رنگ آمیزی دارد . ایده هایی برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب می تواند شامل رنگ آمیزی یک دیوار برجسته یا معرفی رنگ های پر رنگ با رنگ آمیزی قسمتی از دیوار در امتداد پایین اتاق به رنگ عمیق تر باشد .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

پنجره خود را بررسی کنید

پنجره های شما چیزهای زیادی در مورد طراحی اتاق خواب شما می گوید . بنابراین ، وقتی ایده هایی برای طراحی اتاق خواب دارید ، این قسمت از اتاق را نادیده نگیرید . به تکه ‌های دراماتیک ، دریچه ‌های ساده ، پانل ‌های کف تا سقف یا شیارها فکر کنید . این امکانات بی پایان هستند .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

در طبقه شما چه چیزی قرار دارد ؟

ایده های اتاق خواب شما باید شامل یک کفپوش باشد . حتی اگر قبلاً موکت دارید ، اضافه کردن رنگ‌ ها و طرح ‌ها به کفپوش ‌تان با فرش ‌های پرتابی یا یک فرش بزرگ ‌تر ضرری ندارد  . با انجام این کار ، کل ظاهر اتاق را تغییر خواهید داد .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

تکه های مبلمان خود را متمایز کنید

به جای انتخاب مبلمانی که کاربردی هستند ، که البته باید باشند ، قطعاتی را انتخاب کنید که برجسته باشند . آنها باید سلیقه ، شخصیت و تم کلی اتاق را منعکس کنند . اگر می ‌خواهید اتاق را با ایده‌ های طراحی خانه هماهنگ کنید ، مبلمان را به بقیه خانه متصل کنید .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

از نورپردازی خلاقانه استفاده کنید

به طور معمول ، یک اتاق خواب دارای یک چراغ بالای سر و دو لامپ در میزهای خواب در دو طرف تخت است . این بسیار استاندارد به نظر می رسد . چرا با استفاده خلاقانه از نور ، همه چیز را تغییر نمی دهیم ؟ یک لوستر روی گوشه مطالعه خود اضافه کنید ، از یک سری چراغ های کاری روی میز خود استفاده کنید و چراغ های آویز را در دو طرف تخت نصب کنید .

دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب

همیشه درام را انتخاب کنید

هنگام تزیین اتاق خواب سرگرم کننده ، همیشه جلوه های دراماتیک را به جای آنهایی که کم رنگ می شوند انتخاب کنید . اگر در یک آپارتمان استودیویی یک خوابه زندگی می کنید ، متوجه خواهید شد که این امر به ویژه صادق است زیرا از فضای محدودی استفاده می کنید . بنابراین ، از آوردن قطعات دراماتیک هنری ، پارچه ، سفال یا سایر عناصری که فضا را زنده می کند ، نترسید .

نویسنده : حسین عتیقی

کلمات کلیدی : دکوراسیون اتاق خواب ، دکوراسیون چوبی ، تغییر دکوراسیون اتاق

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون اتاق خواب :

WhatsApp us