کابینت سازگار با محیط زیست

به وب سایت اجرایی کابینت خوش آمدید!

چرا آلاینده های هوا ، در محیط داخلی منزل  بسیار خطرناک تر از آلاینده های بیرونی هستند .

موضوع اصلی : ساخت کابینت آشپزخانه چوبی٬ فرمالدئيد٬ سازگار با محیط‌ زیست .

دکوراسیون چوب طبیعی منزل و آشپزخانه , ضامن سلامتی خانواده 

دکوراسیون چوب طبیعی منزل و آشپزخانه , ضامن سلامتی خانواده

دکوراسیون چوب طبیعی منزل و آشپزخانه , ضامن سلامتی خانواده

گروه فن و هنر با رویکرد سلامتی در دکوراسیون منزل و توجه خاص به متریال طبیعی و ماندگار دست به طراحی و ساخت کابینت 100% چوب زده که باتوجه به سابقه طولانی این مجموعه در ساخت سازه های تمام چوب توانستیم کابینت تمام چوب را با قیمتی مناسب اجرا کنیم .

همانطور که میدانید استفاده از ام دی اف و بدنه های پرسی در صنایع چوب با چسب فرمالدهید و رنگ های ارزان قیمت از سال 1990 در جهان ممنوع شده است . اما متاسفانه در کشورهای جهان سوم هنوز این ماده بعنوان مواد اصلی ساخت ام دی اف و دیگر فراورده های چوبی استفاده میشود . فرمالدیید به عنوان چسب و نگهدارنده در صنعت رنگ و رزین استفاده می شود. اما به دلیل مقاومت حرارتی پائین در گذشت زمان تبخیر می‌شود لذا ماده رنگ یا رزین عاری از ماده نگهدارنده می‌شود . بخارات سمی دارد. نهاد بین المللی تحقیقات روی سرطان (IARC) فرمالدهید را از مواد شناخته شده به سرطان زایی می داند .

این مجموعه در جهت حمایت از مادران و کودکان در سازه های خود از مواد شیمیایی مضر سلامت انسان استفاده نمی کند . ( به درخواست مشتری ) .

ما توانستیم سبکی نو در صنعت ساختمان بوجود آوریم که تنها ضعف آن هزینه بالای آن است که بدلیل استفاده از مصالح عالی و بخصوص چوب های خارجی و وارداتی  این هزینه ها در حال افزایش است .

ما علاوه بر استفاده از چوب مرغوب , از رنگ های طبیعی و یراق آلات برنجی و استیل در سازه های خود استفاده می کنیم .

یعنی به معنای واقعی ساخت کابینت آشپزخانه سازگار با محیط زیست

هنرکده فن و هنر

ابتکار سبز ما

بهداشت و ایمنی اولین اصل فراموش شده در دکوراسیون خانه ایرانی است .

اگر اصل صداقت با مشتری را مد نظر داشته باشیم باید تمام نکات بد و خوب را برای مشتریان مان بیان کنیم . اینکه چسب اوره فرمالدئید میتواند بسیار مضر باشد یک مساله پیش پا افتاده نیست .

با توجه به این ذهنیت میتوانیم بگوییم استفاده از کابینت های سازگار با محیط زیست گزینه عالی و استفاده از کابینت های غیر طبیعی و غیر استاندارد یک گزینه بد است . متاسفانه بدلیل بالا بودن قیمت چوب بسیاری از خانواده ها نمی توانند از این حق برخوردار باشند . برخی دیگر نیز بدلیل نا آگاهی دست به این انتخاب می زنند .

کابینت های غیر استاندارد علاوه بر منتشر کردن گازهای سمی در محیط زیست انسان میتوانند از طریق تماس مواد غذایی نیز ایجاد آلودگی کنند .

حذف هرگونه مواد شیمیایی در ساخت , مونتاژ , چسب و رنگ

ما برای تمام تولیدات خود علاوه بر استفاده از مصالح طبیعی مانند چوب کاج روسی , راش و بلوط در پایان از رنگ های المانی و سوئیسی سازگار با محیط زیست برای زیبایی و محافظت از کابینت های آشپزخانه استفاده میکنیم . در نهایت این مشتری است که به ما میگوید چه باید انجام شود .

آلاینده های هوا در محیط داخلی منزل بسیار خطرناک تر از آلاینده های بیرونی هستند .

مناطق مهم در کابینت آشپزخانه

1 – جایی که با رطوبت در ارتباط است .

ما مصالحی را باید بکار گیریم که با ارتباط با آب دچار نشر مواد شیمیایی در آشپزخانه نشود .

مثل چوب , پی وی سی و محصولاتی که مجوز استاندارد اتحادیه اروپا را برای سلامتی داشته باشند . مانند مجوز GOLD GREENGUARD

 

 

کیفیت هوای داخل ساختمان

آلاینده های هوا در محیط داخلی یک تهدید ساکت و آروم هستند که اغلب دو تا پنج برابر بالاتر از سطح آلاینده در فضای باز میباشند . موردی که توجه روزافزون محققان را بخود جلب کرده است , اثرات مضر بخارات فرمالدئید، ترکیبات آلی فرار (VOCS)، آلاینده خطرناک هوا  و فلزات سنگین است . این محرک های مضر زمانی وجود دارد که بصورت سنتی از مصالح و مواد شیمیایی در ساخت و ساز استفاده شود . اجرایی کابینت با مصالح سبز  برای همه امکانپذیر است .

حفاظت بدون مصالحه

ما اعتقاد داریم خانواده سزاوار یک آشپزخانه سالم است . پیشنهاد ما انتخاب کابین های pvc  با درب های تمام چوب است .

 

مسئولیت سازمانی

بیاییم در کنار حفاظت از خانواده , به فرهنگ حفظ محیط زیست و درختان و نشر این فرهنگ بیاندیشیم . که اگر غیر از این باشد نسل بعد از نعمت سلامتی محروم است .

گروه صنایع چوب و هنر ایران زمین

ترجمه از وبسایت GOLD GREENGUARD بصورت کلمه به کلمه

آرم GREENGUARD 144

موسسه زیست محیطی GREENGUARD

  • اجرایی کابینت به دست آورده است صدور گواهینامه طلا GREENGUARD ™
  • موسسه زیست محیطی GREENGUARD نه برای سود سازمان به رسمیت شناخته شده به عنوان یک رهبر در ایجاد استانداردهای انتشار شیمیایی قابل قبول برای مصالح ساختمانی، مبلمان داخلی، پاک کننده، الکترونیک و محصولات کودکان یک صنعت مستقل است.
  • صدور گواهینامه GREENGUARD از طریق کنترل آلاینده های داخلی از جمله میزان انتشار مواد شیمیایی مضر به کیفیت هوای داخل ساختمان سالم کمک می کند.www.greenguard.org

 

FSC SM آرم

شورای نظارت جنگل (FSC®)

اجرایی کابینت FSC گواهی، زنجیره ای از بازداشت، تولید کننده است. FSC مستقل، غیر دولتی، غیر انتفاعی به منظور ترویج مدیریت مسئول جنگل در جهان برای پاسخگویی به نیازهای اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی نسل حاضر و آینده است. FSC شرکت گواهی سالانه حسابرسی برای اطمینان از انطباق. محصولات FSC قابل ساخت می باشد. www.fsc.org

 

ESB SM آرم

برنامه حفاظت از محیط زیست (ESP)

یک سازمان توسعه یافته برای تشویق شیوه که به نفع محیط زیست و جامعه – اجرایی Cabinetry یک عضو پذیرفته از ESP است. صدور گواهینامه در انطباق در کیفیت هوا، مدیریت منابع محصول، حفاظت از محیط زیست و روابط اجتماعی تعلق می گیرد. ESP شرکتها را ملزم به سالانه برنامه زیست محیطی خود را بررسی می کند. www.kcma.org

 

kcma آرم 200

انجمن سازندگان کابینت آشپزخانه (KCMA)

اجرایی Cabinetry یک عضو پذیرفته از KCMA است. این گواهینامه تضمین کابینت ما ملاقات و یا بیش استاندارد ساخت و ساز در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده KCMA برای آشپزخانه و حمام کابینت. سازمان های دولت ایالات متحده، معماران، سازندگان، remoldelers، و specifiers دیگر مرجع این برنامه را برای کابینت که منطبق هستند. محصولات مطابق تحمل مهر و موم صدور گواهینامه KCMA و در بازار به عنوان یک محصول با کیفیت، قادر به عبور از یک باتری دقیق آزمایش شبیه سازی سال استفاده خانگی شناخته شده است. www.kcma.org

 

 

معرفی Lineare Cucina.

به اجرایی کابینت خوش آمدید!

اجرایی کابینت ارائه می دهد صدها نفر از سبک درب ترکیب در چوب، مهندسی غشاء و فرآیندهای، Thermofoils، ام دی اف و درب فلزی سبک در یک آرایه تقریبا نامحدود از رنگ در قیمت مقرون به صرفه. با استفاده از بهترین مواد ، همراه با یک چشم دقیق نسبت به مد، ما تولید برخی از بهترین کابینت در دسترس است. ما افتخار در ساخت کابینت های سفارشی با قیمت های نیمه سفارشی.

بدنه کابینت سازگار با محیط زیست

بدنه کابینت سازگار با محیط زیست

بدنه کابینت سازگار با محیط زیست

بدنه کابینت سازگار با محیط زیست

طاقچه های منحصر به فرد خود را در بازار است با استفاده از کنترل هزینه سفت و سخت و انجام تولید دولت از هنر، به صورت عمودی یکپارچه فرآیندهای. ما این ترکیب با برخی از مهم ترین صنایع دستی با استعداد مردم در صنعت کابینه به ایجاد یک ترکیب برنده.

ما می دانیم که خرید کابینت که مسئولانه ساخته شده در امریکا و ویژگی های یک گارانتی مادام العمر محدود جزئیات مهم به زمانی که با توجه به هزینه چرخه زندگی از هر گونه سرمایه گذاری می باشد. به همین دلیل، کابینت است عملکرد گواهی توسط انجمن کابینه ساخت آشپزخانه.  علاوه بر این، فرآیندهای تولید ما به دست آورده اند KCMA برنامه حفاظت از محیط زیست گواهینامه.

با خانه امروز در حال ساخته شدن انرژی کارآمد تر، کیفیت هوا را تبدیل به یکی از نگرانی های اصلی. اجرایی کابینت قادر به ارائه است سالم کابینت برای آشپزخانه شما، حمام و یا هر اتاق در خانه خود را. ما می دانیم که کابینت نشان دهنده سرمایه گذاری قابل توجهی است و ممکن است بزرگترین بخش ساخته شده در مبلمان شما خود را. با استفاده از این در ذهن، همه کابینت چوب ما با استفاده از تخته سه لا CARB2 به عنوان یک استاندارد (بدون او فرمالدئید موجود) ساخته شده و با استفاده از سخت، به پایان رسید منتقله از راه آب لکه ها، رنگ ها، بتونه. اجرایی کابینت است تنها تولید کننده ارائه GREENGUARD طلا خبره کابینت  به عنوان یک استاندارد، بدون هیچ هزینه اضافی !

پس از بررسی از وب سایت ما ما مطمئن شما توافق می کنید که اجرایی کابینت است می حق انتخاب برای خانواده خود، و خانه شما!

لذت بردن از اقامت خود را، و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری دارید، به سادگی با پر کردن اطلاعات بر روی “تماس با ما” صفحه و یک نماینده با شما تماس خواهد برای پاسخ به تمام سوالات خود را.

به وب سایت اجرایی کابینت خوش آمدید!

اجرایی کابینت ارائه می دهد صدها نفر از سبک درب ترکیب در چوب، مهندسی غشاء و فرآیندهای، Thermofoils، ام دی اف و درب فلزی سبک در یک آرایه تقریبا نامحدود از رنگ در قیمت مقرون به صرفه. با استفاده از بهترین مواد ، همراه با یک چشم دقیق نسبت به مد، ما تولید برخی از بهترین کابینت در دسترس است. ما افتخار در ساخت و ساز سفارشی کابینت با قیمت های نیمه سفارشی.

طاقچه های منحصر به فرد خود را در بازار است با استفاده از کنترل هزینه سفت و سخت و انجام تولید دولت از هنر، به صورت عمودی یکپارچه فرآیندهای. ما این ترکیب با برخی از مهم ترین صنایع دستی با استعداد مردم در صنعت کابینه به ایجاد یک ترکیب برنده.

ما می دانیم که خرید کابینت که مسئولانه ساخته شده در امریکا و ویژگی های یک گارانتی مادام العمر محدود جزئیات مهم به زمانی که با توجه به هزینه چرخه زندگی از هر گونه سرمایه گذاری می باشد. به همین دلیل، کابینت است عملکرد گواهی توسطانجمن کابینه ساخت آشپزخانه.  علاوه بر این، ما فرآیندهای تولید به دست آورده اند KCMA برنامه حفاظت از محیط زیست گواهینامه.

با خانه امروز در حال ساخته شدن انرژی کارآمد تر، کیفیت هوا را تبدیل به یکی از نگرانی های اصلی. اجرایی کابینت قادر به ارائه است سالم کابینت برای آشپزخانه شما، حمام و یا هر اتاق در خانه خود را. ما می دانیم که کابینت نشان دهنده سرمایه گذاری قابل توجهی است و ممکن است بزرگترین بخش ساخته شده در مبلمان شما خود را. با این در ذهن، همه از تخته سه لا مورد استفاده در کابینت ما تولید شده است و با استفاده از بدون او فرمالدئید به عنوان یک استاندارد است و با استفاده سخت، به پایان رسیدمنتقله از راه آب لکه ها، رنگ ها، بتونه. اجرایی کابینت است تنها تولید کننده ارائه کودکان GREENGUARD و مدارس کیفیت هوا کابینت گواهی به عنوان یک استاندارد، بدون هیچ هزینه اضافی !

پس از بررسی از وب سایت ما ما مطمئن شما توافق می کنید که اجرایی کابینت است می حق انتخاب برای خانواده خود، و خانه شما!

لذت بردن از اقامت خود را، و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری دارید، به سادگی با پر کردن اطلاعات بر روی “تماس با ما” صفحه و یک نماینده با شما تماس خواهد برای پاسخ به تمام سوالات خود را.

حفاظت از زمین

مورد سبز ساخت و ساز

دوستدار محیط زیست کابینت 3/4 “موارد تخته سه لا PureBond استفاده چسب آزاد فرمالدئید و بدون حلال UV پوشش داده شده توس طبیعی فضای داخلی چوب. همه چسب و چسب مبتنی بر آب و آزاد فرمالدئید این اطمینان می دهد که کابینت خود را با دوام ترین و سالم در می صنعت.

پس از اتمام منتقله از راه آب

ما در اجرایی کابینت غرور خودمان را در تولید کابینت ما با استفاده از لکه های آب پایه، رنگ و پوشش که منتشر می کنند 0٪ آلاینده های مضر و محرک.

مواد دوستدار محیط زیست

lyptusچوب Lyptus

Lyptus محصولات حساس به کشورهای عضو اکو از برزیل برای کارایی شان ماشینکاری خواص، چگالی، توانایی پایان، قدرت به طور کلی، و درخواست تجدید نظر عجیب و غریب شناخته شده است. درختان اکالیپتوس در مزارع گواهی استاندارد ملی پایدار جنگل برزیل، CERFLOR رشد کرده است. این استاندارد توسط برنامه برای حمایت از جنگل صدور گواهینامه (PEFC)، یک سازمان بین المللی است که تایید برنامه های جنگلداری پایدار معتبر شناخته شده است.

تخته سه لا بامبو

چوب خیزرانبامبو چمن رشد می کند که به ارتفاع برداشت 60 پا در سه تا پنج سال، در حال رشد به اندازه دو پا در روز است. این یک سیستم ریشه گسترده که به طور مداوم می فرستد تا شاخه های جدید، به طور طبیعی تجدید است. این کار نیاز نیست کاشت مجدد، و آن را یکی از منابع تجدید پذیر ترین شناخته شده است. بامبو یک جایگزین پایدار و محیط زیست مسئول به برش روشن گسترده از تیمبرلند با ارزش جهان ما است.

دوستدار محیط زیست بازسازی غشاء و فرآیندهای توسط مجموعه بلینی

روکشهای بلینی مجموعه مقرون به صرفه هستند، ارائه گرما و زیبایی از چوب های عجیب و غریب در حالی که حفاظت جنگلهای انبوه در معرض خطر است. غشاء و فرآیندهای بازسازی تولید کنندگان در حال مرگ و لایه بندی پهن برگان برای شبیه سازی نگاه از گونه های چوبی عجیب و غریب کمیاب و گران قیمت هستند.

مطالب بیشتر …

  1. سازگار با محیط زیست دوستانه کابینت
WhatsApp us