14 عادت انسانهای فوق العاده محبوب 

شما در بخش روانشناسی در سایت AshWOOD.IR  مطالب روز دنیا را درباره اصول موفقیت ، اصولی برای بهتر بودن و به هدف رسیدن ، را خواهید خواند .

فوق العاده محبوب : این یک متن ترجمه شده با نرم افزار translate google  است . اما ارزش خواندن را دارد .

14 عادت آدم های: که فوق العاده محبوب در سراسر

روانشناسی

فوق العاده محبوب ( ترجمه بدون ویرایش )

14 عادت آدم های فوق العاده محبوب : چرا برخی از مردم بدن هیچ تلاشی به محبوبیت میرسند ؟ و از سوی دیگر، افرادی که با وجود تلاش ها، نمیتوانند به این ویژگی برسند . ناپلئون هیل، نویسنده کتاب پرفروش و محبوب “فکر می کنم و وثروتمند می شوم “، در یکی از مقالات او او را توصیف عادات از مردم که فقط دوست دارم اطراف.

به عنوان مثال از چنین فرد برجسته تبدیل به هیل شخص چارلز شواب، نجیب زاده صنعتی در تولید فولاد است. با توجه به شخصیت برجسته آن، شواب قادر به ساخت یک دنباله از کارگران سخت ساده به سر با حقوق و دستمزد سالانه 75000 دلار و پاداش در قالب مبالغ به طور منظم با شش صفر (رقم نجومی برای زمان) بود. رئیس شواب، کارآفرین شناخته شده اندرو کارنگی، بنابراین نظر در مورد کار زیردستان خود، “حقوق و دستمزد سالانه شواب برای کار او انجام پرداخت شده بود، و پاداش عظیم را تشویق می کردند چرا که شواب، به لطف کیفیت های شخصی خود را برجسته و، مجبور به انجام دیگران است.”

در اینجا لیستی از 14 عادت توصیف هیل در اختیار مردم است با کیفیت فوق العاده شخصی که دیگران به ما را دنبال کنید:

1. آنها ایجاد یک نگرش ذهنی مثبت و هزینه اطراف آنها همیشه آسان به کلبی و بدبین. اما این نگرش آسان نیست برای رسیدن به موفقیت و برنده شهرت خوب است. اما یک نگرش مثبت، بر عکس، به طور قابل توجهی را برای دستیابی به این اهداف کمک می کند.

2. آنها همیشه در یک احترام، لحن دوستانه صحبت چنین افرادی همیشه مطمئن آنها چه می گویند. بنابراین، گفتار خود را آرام و آگاهی است، که به آن صدای دلنشین.

3. آنها با دقت به مخاطبان خود را گوش در انجمن به صورت متکبر آموزنده – یک راه بسیار خوبی برای برآوردن نفس خود را، اما آن را مسیر فاجعه آمیز برای کسانی که می خواهند به طرف خود لطفا و برای ایجاد روابط دوستانه است.

4. آنها می دانند که چگونه برای حفظ آرامش در هر شرایطی واکنش بیش از حد احساسی، هر دو مثبت و منفی، می تواند تاثیر بدی از فرد ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که سکوت می تواند اغلب به مراتب موثر تر برای انتقال اطلاعات به مخاطب، به جای پر از کلمات احساساتی منفی است.

5. آنها آرام است کلمات مناسب و اعمال – این یکی از ویژگی های مهم است که مردم عشق و احترام است که از دیگران است.

6. آنها بی طرفانه و باز هستند مردم، به ایده های جدید بسته و حفظ روابط تنها با همفکر، نه تنها فرصت توسعه شخصی، بلکه یک فرصت برای رشد حرفه ای را از دست ندهید.

7. آنها لبخند، صحبت با دیگر تپه استدلال می کند که اموال گران قیمت ترین رئیس جمهور آمریکا فرانکلین روزولت لبخند زرق و برق دار خود را یک میلیون دلار داشته است. این او بود که او را غیر ارادی طرفین به در ارتباطات باز تر است.

8. آنها می دانند که لازم است به صدای تمام افکار خود را نمی این مردم می دانند که مردم ما باید ناراحت نکرد، ابراز تمام افکار من، حتی اگر این افکار درست است.

9. آنها دوست ندارند به تعلل تعلل – نشانه آن است که شما می ترسند به عمل است. که به نوبه خود نشانه ای از عدم وجود خود را از اثر است.

10. آنها را حداقل یک عمل خوب هر روز آنها دیگران فقط می خواهم که کمک کند، بدون هیچ انتظاری در بازگشت.

11. آنها در مورد شکست شکایت نیست، آنها را از آنها یاد بگیرند مردم تحسین کسانی که می دانند چگونه به استفاده از تجربه و شکست. افراد موفق سپاسگزار برای بخشی از حکمت زندگی، که نمی خواهد به آنها می آیند، اگر آنها بود برای مقابله با شکست. می

12. آنها با همراه خود به نوبه خود، در صورتی که این شخص مهم در جهان است را مردم محبوب ترین دیگر استفاده از ارتباطات به عنوان یک راه برای یادگیری همه مخاطب، به طوری که آنها او را یک فرصت برای صحبت به من بدهید.

13. آنها می دانند که چگونه با احترام، بدون toadying به ستایش دیگران آنها را فرصتی برای ستایش دیگران را از دست ندهید، اما انجام این کار تنها زمانی که واقعا سزاوار ستایش.

14. آنها کسانی هستند که نظر آنها احترام کاستی های خود را گوش کرده اند افراد موفق وانمود نمی لطفا دیگران است. آنها هر آنچه در آن است واقعا دوست داشتم. یکی از اسرار خود را این است که آنها به طور مداوم در رفتار و شهرت خود را کار می کند. و حضور یک مرد اشاره کاستی های خود را، کمک به آنها به عنوان یک فرآیند رشد شخصی ادامه می دهند.

 

فوق العاده محبوب

WhatsApp us