سلب مسئولیت گروه فن و هنر ایران زمین با موضوع کپی رایت

صنایع چوب فن و هنر ایران زمین

WWW.ASHWOOD.IR

سلب مسئولیت

اگر دلیلی دارید باور کنید که یکی از محتویات ما در اندیشه های تزئین خانه و ایده های طراحی داخلی، نقض حق نسخه برداری یا برخی از نتایج جستجو به مطالب غیر قانونی است، لطفا با استفاده از منوی تماس ما که ارائه می دهیم با ما تماس بگیرید.

لطفا یک پاسخ 1-3 روز کاری را برای یک پاسخ ایمیل بگذارید. توجه داشته باشید که ارسال شکایت شما به طرف های دیگر مانند ارائه کننده خدمات اینترنت ما، ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سایر اشخاص ثالث درخواست شما را تسریع نخواهد کرد و ممکن است به دلیل شکایت به درستی ثبت نشده باشد.

اطلاعات مورد نیاز

لطفا توجه داشته باشید که ما فقط با پیامهایی که موارد زیر را دارا هستند مطابقت دارد:

لطفا نام، آدرس و شماره تلفن خود را با ما در میان بگذارید. ما حق بررسی این اطلاعات را داریم. توضیح دهید که محتوای کپی رایت شده تحت تاثیر قرار گرفته است. لطفا دقیق و کامل به ارسال کنید. اگر پرونده ای با محتویات غیر قانونی باشد، لطفا مطالب را به صورت خلاصه در دو یا سه مورد توضیح دهید. لطفا اطمینان حاصل کنید که شما می توانید سوالات بیشتری از ما در آدرس پست الکترونیکی که از آن می نویسید دریافت کنید. لطفا فقط به انگلیسی بنویسید. نکته:

پیام های ناشناس یا ناقص با آن مواجه نخواهند شد. از درک شما متشکرم

سلب مسئولیت:

همه تصاویر تحت حق ما نیستند و متعلق به صاحبان مربوطه می باشند. ما قوانین کپی رایت را رعایت میکنیم. اگر پیوندی را با محتوای غیر قانونی پیدا کرده اید، لطفا از طریق منوی تماس آن را به ما گزارش دهید. ما آن را در 1-3 روز کاری حذف خواهیم کرد

ما قوانین کپی رایت را رعایت میکنیم. اگر پیوندی را با محتوای غیر قانونی پیدا کرده اید، لطفا از طریق منوی تماس آن را به ما گزارش دهید. ما آن را در 1-3 روز کاری حذف خواهیم کرد.

هدف ما در وب سایت فن و هنر ایران زمین ارائه بستری مناسب جهت انتخاب برترین ایده های دکوراتیو است

WhatsApp us