آدرس رسمی سایت درودگران

سایت درودگران تهران

رازهای مهم برای موفقیت در بازار صنایع چوب ایران و جهان :
در این صفحه به اصول مهم برای پیروزی و موفقیت در عرصه صنایع چوب میپردازم :

در سال 1389 فعالیت خود را آغاز کردم و به مرور توانستیم سیل عظیمی از بازدیدکنندگان را در زمینه مصنوعات چوبی به خود اختصاص دهد . تا جایی که دیگر نتوانستیم جواب تلفن هایمان را بدهیم . الان روزانه بیش از 100 مشتری با ما تماس میگیرند و فقط میتوانیم در حد یک یا دو جمله صحبت کنیم . همسایگان ما که شاهد این مسئاله بودند پیشنهاد دادند که در سایت تبلیغات بگیریم اینطوری میشه بار تقاضا را با عرضه برابر نمود .

در این وبسایت در کنار تبلیغات شما : اخبار روز صنایع ، اخبار دکوراسیون و موضوعات مرتبط با صنایع چوب درج میگردد .

چنانچه تصمیم دارید در سایت و یا محیطی مجازی تبلیغ کنید در ابتدا ببینید رتبه و اعتبار یک سایت در چه میزان و درجه ای قرار دارد . این رتبه را میتوانید از سایت رسمی الکسا بدست آورید .

دومین مرحله این است که موضوع آن سایت را با موضوع فعالیت خود قیاس کنید .  و محاسبه کنید چه اندازه ای موضوع آن سایت بکار شما و هدف شغلی شما میخورد .

مثلا اگر یک کارگاه نجاری در سایت دانلود نرم افزار تبلیغ کند ، حتی با وجود رتبه بالا نخواهد توانست مشتری بخود چذب کند . زیرا کسانی که وارد سایت دانلود میشوند به دنبال چیزی غیر از زمینه فعالیت شما هستند .

پس در سایتی تبلیغ کنید که بطور حرفه ای بر روی موضوع کاری شما کار میکند .

شما باید از مدیر سایت بخواهید تا کلمات کلیدی برایتان تنظیم کند ، حتی اگر هزینه داشته باشد ، زیرا نداشتن یک کلمه کلیدی در صفحه شما مساوی است با نادیده گرفتن شما توسط موتورهای جستجو گر .

آگهی حود را حرفه ای تنظیم کنید . تا جایی که میتوانید مفصل شرح دهید .

اگر سایت دارید یا دوستانی دارید که بر روی سایت کار میکنند از آنها بخواهید یک لینک به آگهی شما درج کنند تا رتبه صفحه شما بالاتر رود .

ادامه دارد .

برای درج آگهی با شماره  02177308232  –  09191210119     و یا به آدرس خیابان بلوط ششم پلاک 517 واقع در شهرک صنعتی درودگران مراجعه فرمایید .

ما برای موفقیت شما ایده هایی 100% حرفه ای داریم / زیرا در این مقوله آبدیده شده ایم . با تشکر از توجه شما فربد حیدری

با ما باشید و بر جهان حکومت کنید . گروه فن و هنر بهترین تبلیغ ، بهترین طراح سایت ، بهترین برای صنایع چوب ایران زمین .

تبلیغات در سایت درودگران

تبلیغات در سایت درودگران