هنرکده فن و هنر ( آموزش درودگری سنتی )

از ابتدای پیدایش انسان تا به امروز چوب يكي از مصالح دائمي در ساخت و ساز و دکوراسیون بوده و هست . موقعيت ويژه و منحصر بفردی كه چوب به عنوان يكي از مصالح ساختماني دارد ، تنّوع انواع چوب و خصوصیات متفاوتی که چوبها به نسبت هم دارند باعث شد تا از اين عنصر استفاده هاي بسياري بشود . ما در هنرکده فن و هنر ایران زمین سعی داریم تا از چوب سازه ای را خلق کنیم مانا و ماندگار ، اصیل و زیبا با هویت ایران و ایرانی .

من ف.حیدری مدیر گروه فن و هنر هستم .

بدلیل اینکه بسیاری از افراد جویای هنر به دنبال کلاس و آموزش هنر های وایسته به درودگری بوده اند تصمیم به راه اندازی مجموعه کلاسهای زیر گرفتم .

کلاس آموزش معرق

کلاس آموزش گره چینی

کلاس آموزش منبت ریز

کلاس آموزش اصول ابتدایی درودگری

هنرکده ایران زمین فن و هنر ایران زمین درودگری گره چینی منبت و معرق

هنرکده ایران زمین فن و هنر ایران زمین درودگری گره چینی منبت و معرق

در این کلاسها از پایه به آموزش طراحی ، محاسبه ، ساخت ، مونتاژ و رنگ میپردازیم .

 

هدف شناخت ، و رسیدن به مهارت برای ساخت یک سازه تمام چوب است که در آن بدون استفاده از تجهیزات برقی و یا با استفاده از حداقل تکنولوژی بتوانیم یک اثر دست ساز و ارزشمند را بسازیم .

 

فرم ثبت نام :

 

[contact-form subject='[ART %26amp; TECH WOOD PERSIAN ، صنایع چوب و هنر ایران زمین’][contact-field label=’نام’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’ایمیل ‘ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’وب‌گاه’ type=’url’/][contact-field label=’خود را به کلاس معرفی کنید ؟’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’شماره همراه ( اظلاعات شما امانت نزد ما است )’ type=’text’/][/contact-form]