قیمت یک صندلی ( نیمکت چوبی )  با چوب طبیعی به سبک روستیک  – چوب راش – چوب بلوط – چوب ملچ  – چوب توسکا – چوب گردو – چوب کاج – بلوط امریکا – بلوط کانادا – چوب اش  – چوب ون – و انواع چوبهای مختلف دیگر با کیفیتی عالی

میز و صندلی ناهارخوری , میز و صندلی آشپزخانه , دکوراسیون سبک روستیک
میز و صندلی ناهارخوری , میز و صندلی آشپزخانه , دکوراسیون سبک روستیک
The price of a seat ( wooden bench ) Rustic style with natural wood - wood - oak - wood mulch - alder wood - walnut wood - pine - oak America - Oak Canada - its timber - timber van - and various other types of wood High quality
نیمکت چوبی - furniture best art good working (1
دیوار کوب کله چوب جنگلی  – furniture best art good working (1

دیوار کوب کله چوب جنگلی هر متر مربع 350 هزار تومن

کف پوش چوب جنگلی طرح کله چوب به ضخامت 2 سانت فاق و زبانه هر متر مربع 750 هزار تومن

کلیه سازه های تولید شده با چوب 100% طبیعی ساخته میشود و با رنگ صد در صد طبیعی ساخت اروپا رنگ میشوند و دارای 3 الی 100 سال ضمانت میباشند . جهت رسیدن چوب به صد سال عمر از رنگ های سنتی ایران و نانو مواد های مخصوص استفاده میشود .

نیمکت چوبی - furniture best art good working (1
نیمکت چوبی – furniture best art good working (1

استیکر روی دیوار کوب لمبه چوب کاج هر متر مربع 210 هزار تومن

دیوار کوب لمبه ساده بدون استیکر ( لمبه 16 میلیمتری ) هر متر مربع 120 هزار تومان

نیمکت چوبی - furniture best art good working (1
نیمکت چوبی – furniture best art good working (1

میز جلو مبلی طرح روستیک چوب کاج به ابعاد 90×90×40 سانتی متر به قیمت 1.230 تومن

نیمکت چوب جنگلی راش روسیه (  راش ارمنستان ، راش تاجیکستان ) به طول 2.50 سانتی متر و ارتفاع کل 82 سانتی متر ، فضای نشیمن 40 سانتی متر تکیه گاه ( پشتی ) 40 سانتی متر

به قیمت 1.800 تومن

نیمکت چوبی - furniture best art good working (1
نیمکت چوبی – furniture best art good working (1

مطالب مرتبط با موضوع دکوراسیون چوبی :

 • برترین تصاویر نرده چوبی پله
  نرده‌های چوبی پله، عنصری زیبا و کاربردی هستند که می‌توانند به هر خانه‌ای گرما و شخصیت ببخشند. آنها در سبک‌ها و طرح‌های مختلفی موجود هستند، بنابراین می‌توانید نرده‌ای را پیدا کنید که کاملاً با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد.
 • ستون چوبی CNC سبک کلاسیک چوب راش: شکوه و ظرافت در دکوراسیون داخلی
  ستون‌های چوبی، از دیرباز به عنوان عنصری تزئینی و کاربردی در معماری و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند. این المان‌های کلاسیک، با ظرافت و شکوهی که به فضا می‌بخشند، می‌توانند هر محیطی را ارتقا داده و حس گرما و صمیمیت را القا کنند.
 • فروش ویژه انواع پایه نرده چوبی پله – انواع نرده – پله چوبی دوبلکس
  به دنبال زیبایی و ایمنی در راه‌پله‌ی خود هستید؟ به فروشگاه اینترنتی [ فن و هنر ] سر بزنید! ما در این فروشگاه، انواع پایه نرده چوبی پله، نرده و پله چوبی دوبلکس را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عرضه می‌کنیم.
 • ایده های جدید روکوب و تاج چهارچوب و درب چوبی
  روکوب و تاج درب و قاب چوبی راهی عالی برای افزودن شخصیت و سبک به خانه شما هستند. آنها می توانند ظاهر ساده یک درب را ارتقا دهند و به عنوان نقطه کانونی در هر اتاق عمل کنند.
 • لیست قیمت کابینت و کمد دیواری 1403
  رایج ترین جنس های کابینت آشپزخانه و کمد دیواری عبارتند از ام دی اف، هایگلاس، ممبران، ملامینه و چوب. قیمت ام دی اف از بقیه جنس ها ارزان تر است و قیمت چوب بالاترین قیمت را دارد.
 • درب چوبی ورودی: دروازه ای به سوی زیبایی و اصالت
  درب ورودی، اولین چیزی است که در هنگام ورود به یک خانه یا ساختمان جلب توجه می کند. این عنصر نه تنها از نظر امنیتی حائز اهمیت است

WhatsApp us