حضور 22 کشور در نمایشگاه بین المللی،

بزرگترین نمایشگاه قاره آسیا امروز در تهران

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی که بزرگترین نمایشگاه کشاورزی و غذائی آسیا محسوب می شود، امروز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی ، مواد غذائی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز  شد.

این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه قاره آسیا به شمار می رود با استقبال چشمگیرکشورهای خارجی مواجه شده و در آن22 کشور آسیایی و اروپایی اعم از 710 شرکت  داخلی و 236 شرکت خارجی  جدید ترین کالاها ، تولیدات و خدمات خود را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

در این نمایشگاه 22 کشور از جمله کشورهای ترکیه ، بحرین ، لبنان ، ایتالیا ، آلمان ، انگلیس روسیه و سوئیس حضور دارند  و 710 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 236 شرکت خارجی و جدید ترین کالاها ، تولیدات و خدمات خود  را  عرضه می کنند.

معرفی توانمندی ها و پیشرفت های کشورمان در حوزه کشاورزی و غذائی ، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشوردر جهت توسعه صادرات غیر نفتی ،آشنائی شرکت کنندگان با آخرین دستآوردهای علمی و صنعتی حوزه کشاورزی و غذائی داخلی و خارجی از اهداف نمایشگاه امسال است .

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته از امروز تا 8 خرداد از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

زمان انتشار خبر:سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ – ۱۲:۱۶
 گروه فن و هنر ایران زمین 
WhatsApp us