9 طرح تخت خواب چوبی منحصر به فرد

ایده های جالب تخت خواب چوبی مدرن
ایده های جالب تخت خواب چوبی مدرن

مجموعه تخت‌ خواب‌ های چوبی منحصر به ‌فرد ما طراحی مدرن را با عناصر سنتی ترکیب می‌ کند و تخت خواب ‌های ما مطمئناً در اتاق خواب شما ظاهری جذاب خواهند داشت . می توانید از مجموعه تخت‌ خواب ‌های ما که دارای مواد مجلل مانند اقاقیا و چوب ساج است ، انتخاب کنید . حتی می توانید طرح های مختلف تخته سر را با یک گزینه سفارشی امتحان کنید .

چرا فن و هنر را برای خرید تخت خواب چوبی انتخاب کنید ؟

خط تخت خواب ‌های ما دست ساز از چوب جامد ( تمام چوب ) و موادی مانند چوب راش ، بلوط ، کاج روسی ، ساج و اقاقیا ساخته شده‌ اند که جلوه و حس یک اثر هنری را به آن‌ ها می ‌دهد . شما می ‌توانید از میان طیف گسترده ‌ای از سبک ‌های ما – از کلاسیک تا مدرن – را انتخاب کنید و ما بهترین را به شما ارائه خواهیم داد تا مطمئن شویم که تخت خواب چوبی شما برای فضای اتاق خواب شما مناسب است .

نکاتی که باید در انتخاب طرح های تخت خواب چوبی در نظر بگیرید :

اولین قدم در انتخاب یک طرح تخت خواب ایده آل این است که نوع تخت خوابی را که می خواهید در نظر بگیرید . چه بخواهید روی یک انبار هیدرولیک ( تخت جک دار ) بخوابید یا یک تخت بدون انبار ، در این مقاله همه چیز به ترجیحات شخصی شما مربوط می شود ، بنابراین مطمئن شوید که هر گزینه ای که برای شما مناسب است با دقت بررسی می کنید !

وقتی صحبت از تخت خواب به میان می ‌آید ، برای همه در انتخاب طرح ‌های تخت چوبی یک راه عالی وجود دارد ، بنابراین فقط وقت بگذارید و چیزی را انتخاب کنید که برای دکوراسیون اتاق خواب شما مناسب باشد .

تخت خواب کوئین چوب ساج :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

تخت خواب کوئین بهترین گزینه برای هر اتاق خوابی است . این تختخواب با قاب و تودوزی از چوب ساج یک ظاهر کلاسیک دارد که دوست دارید هر روز صبح روی آن از خواب بیدار شوید . این تخت دارای روکش چوب ساج با روکش طبیعی روی چوب و روکش طلایی روی فلز است .

تخت کوئین توشی بدون فضای ذخیره سازی :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

اگر می خواهید اتاق خواب اصلی خود را با ظاهر شیک و ظرافت در آغوش بگیرید ، این تخت زیبای کوئین توشی بدون فضای ذخیره سازی یک انتخاب عالی برای شماست . این تخت خواب باکیفیت که از چوب اقاقیا جامد و یک تخته پارچه ای تودوزی خاکستری ساخته شده است ، تخت ملکه شما را از سایر تخت های زیبا متمایز می کند .

تخت خواب کینگ بدون فضای ذخیره سازی :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

این تخت خواب کینگ بدون فضای ذخیره سازی با روکش قهوه ‌ای روی چوب و روکش مشکی روی پایه ‌های آهنی یک مکمل زیبا برای هر اتاق خوابی است . با بافت تخته ای روی تخته چوبی ، این تخت به خانه شما ظرافت می بخشد .

تخت هیدرولیک کینگ Bunka :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

این تخت خواب لوکس و کاربردی برای هر اتاقی انتخابی عالی است . این تخت خواب دارای یک الگوی مارپیچ سفید زیبا بر روی تخته سر است که می تواند کاربردی و همچنین از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشد . مواد جامد غنی از چوب اقاقیا ظاهر این تخت زیبا را تکمیل می کند و یک مبلمان خیره کننده ایجاد می کند که ظاهر خوب خیره کننده و کیفیت عالی را با هم ترکیب می کند .

تخت خواب کینگ بدون فضای ذخیره سازی آزتک :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

تخت خواب کینگ بدون فضای ذخیره سازی که از چوب جامد اقاقیا ساخته شده است ، افزودنی عالی برای هر فضای اتاق خواب است . این قطعه با طراحی شیک خود فضای لوکسی را به اتاق خواب شما می بخشد .

تخت خواب کوئین ایپیانو :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

این مجموعه اتاق خواب شیک به هر دکوراسیون خانه ای رنگ روستیک می بخشد . این تخت خواب دارای الگوی پیانو بر روی تخته سر و روکش قهوه ای پررنگ روی چوب و پرداخت مشکی روی پایه های آهنی است . این تخت از چوب اقاقیا و آهن ساخته شده است که حسی ارگانیک برای ظاهری آرام ایجاد می کند .

تخت کوئین بارسلون :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

تخت ملکه بارسلون یک طراحی منحصر به فرد و پیچیده است که از معماری شهر بارسلون الهام گرفته شده است . این تخت با روکش چوبی آمریکایی و روکش طلایی روی پایه های آهنی ، ظاهری دقیق دارد که شما قطعا می پسندید .

تخت خواب کینگ بدون فضای ذخیره سازی :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

تخت خواب ملکه کینگ بدون فضای ذخیره سازیاز چوب شیشام ساخته شده و با رنگ قهوه ای پاییزی زیبا به پایان رسیده است . خطوط ، نقش ها و نقش دانه های چوب با استفاده از دانه های چوب شیشام بیان می شود که این قطعه را واقعا منحصر به فرد می کند .

تخت کینگ بدون فضای ذخیره سازی کیوتو :

ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی
ایده و مدل تخت خواب چوبی سفارشی

تخت کیوتو کینگ بدون فضای ذخیره سازی یک مکمل منحصر به فرد و مدرن برای اتاق خواب شما است . ساخته شده از چوب جامد اقاقیا با روکش طبیعی ، تخته سر آن از چوب اقاقیا طراحی شده است که حسی سنتی به اتاق خواب شما می دهد . تخت مکمل هر سبکی از محیط خانه یا هتل است و راحتی را برای مهمانان و بازدیدکنندگان فراهم می کند .

نتیجه :

تخت خواب های فن و هنر مبلمان مناسبی برای اتاق خواب شما هستند . با طراحی و تزئین منحصر به فرد خود ، مطمئناً در اتاق خواب شما ظاهری متفاوت ایجاد می کند .

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید ! به زودی مقاله های بیشتری در رابطه با تخت خواب ها را برایتان فهرست می کنیم ، پس با ما همراه باشید . در عین حال ، اگر می ‌خواهید طرح ‌های تخت چوبی منحصر به ‌فردتری را ببینید ، مجموعه ما را بررسی کنید .

نویسنده : نیلوفر پاکزاد

کلمات کلیدی : تخت خواب چوبی ، تخت خواب چوبی اقاقیا ، تخت خواب چوبی شیشام ، تخت خواب چوبی ساج

منبع : www.orangetree.in

گالری عکس تخت خواب چوبی مدرن :


مطالب مرتبط با موضوع تخت خواب چوبی :

 • ایده های جالب تخت خواب برای صرفه جویی در فضا
  چندین رویکرد مختلف برای ایجاد یک تخت خواب مبتکرانه برای صرفه جویی در فضا برای خانه ای با ابعاد متوسط وجود دارد . ساده ‌ترین طرح ‌ها شامل قرار دادن هوشمندانه تخت و ایجاد یک نقطه خواب در فضایی است که معمولاً برای این منظور استفاده نمی ‌کنید
 • تخت خواب چوبی جک دار
  تخت خواب چوبی جک دار یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین نوع تخت‌های خواب می‌باشد. این تخت خواب با طراحی منحصر به فرد و شیک و همچنین مقاومت بالا قادر است
 • 9 طرح تخت خواب چوبی منحصر به فرد + ایده تخت خواب مدرن
  مجموعه تخت‌ خواب‌ های چوبی منحصر به ‌فرد ما طراحی مدرن را با عناصر سنتی ترکیب می‌ کند و تخت خواب ‌های ما مطمئناً در اتاق خواب شما ظاهری جذاب خواهند داشت
 • 7 تخت خواب کودک برای خانه شما که در فضا صرفه جویی می کند
  در زمان بزرگ شدن کودک ، تخت خواب یکی از با ارزش ترین دارایی های کودک در اتاق خواب اوست . بیش از فضایی که آنها می خوابند ، یک اتاق خواب مدبرانه طراحی شده می تواند به خلاقیت کودک کمک کند و محیطی راحت ایجاد کند که کودک شما بخواهد به آن بازگردد .
 • تشک دو نفره و قاب تخت خواب
  در مقاله های قبلی به مواد ساخت تشک دو نفره پرداختیم که در این مقاله بیشتر در مورد قاب تخت صحبت می کنیم .
 • تخت خواب دو نفره
  ما طیف گسترده ای از طرح های قاب تخت دو نفره از ساده گرفته تا نسخه های دیگر خود را در انواع سبک ها ، شکل ها و مواد ارائه می دهیم که از نظر قیمت می تواند ارزان یا گران باشد .

WhatsApp us