آسايش همراه با آرامشي بي نظير در يک سوناي استاندارد

سونای خشک ساخت سوناسازان

سوناسازان

 

به نام خدا

 

سوناي استاندارد به چگونه سونايي گفته ميشود .

 

سال 1377 اولين سوناي خود را ساختم . در آن زمان اطلاعات درباره سونا بسيار محدود بود و اکثر مهندسان و کارفرمايان ما هيچ دانشي درباره سونا نداشتند .  اما امروز بعد از گذشت بيش از يک دهه کتابها و سايتهاي بسياري درباره فوائد سونا ، روش استفاده از سونا ، مزاياي سونا براي انسان ، مضرات سونا و … در دسترس عموم قرار دارد .

 

اينجانب بعد از مشاهده آتش سوزي هاي متعدد و بلا استفاده شدن سونا و از بین رفتن جان و مال انسانها ( که متاسفانه هنوز هم در نشریات به وفور دیده میشود ) ، تصميم گرفتم که استاندارد هاي اين سازه را پيدا کنم ، تا بتوانيم به تعهدمان در مقابل مشتري ( که ساخت يک سوناي مرغوب و قابل استفاده ميباشد) به درستي عمل کنيم .

 

آسايش ، لذت و سلامتي را در فضاي آرامش بخش و زيباي ، سوناي استاندارد سوناسازان تجربه كنيد.

 

ما در ساخت سونا به تمامي نکات و جزئيات يک سونا به صورت حرفه اي نگاه ميکنيم , علاوه بر اينکه يک سونا ميبايست حرارت بالا و رطوبت مورد نياز را داشته باشد ، بايد زيبا  ، بادوام  ، راحت  و ايمن  باشد .

 

شما ميتوانيد از بين طرح ها و نمونه هاي ما سوناي خشک ايدعال خود را از ابعاد يک متر مربع  براي محل هاي کوچک تا سونا براي مجموعه هاي بزرگ را طراحي و انتخاب کنيد .

 

چوب ، حرارت ، بخار و سنگ در سونا :  اين هديه طبيعت را نديده نگيريم .   يک سوناي خوب ميتواند محيطي دنج و آرامش بخش باشد براي افرادي که نيازبه استراحت و آرامش بيشتري دارنند .

 

تهويه سونا يکي از مهمترين قسمتهاي يک سونا  ميباشد در صورتي که اين امکان را داريد سوناي خود را در فضاي باز بسازيد(کلبه سونا)  در غير اين صورت حتمأ از دو تهويه رفت و برگشت براي سوناي خود استفاده کنيد تا با دريچه هاي مخصوص سونا بتوانيم يک تهويه مطبوع براي سوناي شما بسازيم .

 

 

کلبه سونا : به محلي گفته ميشود که در فضاي باز ، کنار استخر روباز ، حياط و باغچه ها به خاطر وجود اکسيژن بيشتر ساخته ميشود ،در اين کلبه ميتوان محلي براي استراحت ، سونا ، رختکن ، دوش ، محل آفتاب گرفتن ، بالکن و … ساخت .  کلبه سوناي سوناسازان هر جا كه باشد    ” كنار استخر، در وسط باغ و باغچه، و يا ميان جنگلهاي سرسبز ”   باعث مي شود كه لحظات آرامش بخش و دلنشيني را در دل طبيعت تجربه كنيد.  ما ميتوانيم براي سوناي کلبه شما بخاري هيزمي تعبيه کنيم .

 

سونا ، آسايشي از دل طبيعت

منبع گروه سوناسازان ایران زمین

WhatsApp us